Cypis Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 naftobaza w gwardiejsku na Krymie симф (1).mp4
Czlowieksniegu Napisano 17 Październik 2025 Autor Napisano 17 Październik 2025 33 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał: Dzicz nie mogłaby nawet marzyć o wywołaniu w Masz rację i... jej nie masz. Działania Szwecji mogą wydawać się, przy założeniu, że na 99 czy 100 % nie będzie fizycznej agresji Rosji, niepotrzebne. Ale jednocześnie, pal licho te kilka (?) % niepewności, Kreml nie potrzebuje do "wysadzenia" Europy fizycznej, czy wojskowej agresji. Wystarczy, że wojnę hybrydową, którą znamy od wczoraj i która dzieje się dziś, zintensyfikuje razy N i np położy systemy energetyczne, wywróci taki czy inny system przesyłania danych, zainfekuje N najistotniejszych systemów nadzoru, itp, itd, a wszyscy Europejczycy obudzą się z ręką w przepełnionym nocniku. "Coś", co wydawało się domeną s-f, czy filmów katastroficznych wydaje się w zasięgu Rosji, Korei, czy... Chin. "Wyłączenie" na dłużej prądu wystarczy, żebyśmy mieli potężny problem i indywidualnie, i instytucjonalnie.
karpik Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 Ciekawość to.... do piekła. VID_20251017_132112_860.mp4
bodziu000000 Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 51 minut temu, Cypis napisał: naftobaza w gwardiejsku na Krymie симф (1).mp4
Jedburgh_Ops Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 5 minut temu, bodziu000000 napisał: Krasnow w akcji Zmiana o 180° po kilku dniach. Pacjent nadal nieleczony.
Cypis Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 Sąd nie zgodził się na wydanie stronie niemieckiej podejrzanego o wysadzenie Nord Stream Wołodymyra Z. Podjęto decyzję także o uchyleniu tymczasowego aresztu. 2
Jedburgh_Ops Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 11 minut temu, Cypis napisał: Sąd nie zgodził się na wydanie stronie niemieckiej podejrzanego o wysadzenie Nord Stream Wołodymyra Z. Podjęto decyzję także o uchyleniu tymczasowego aresztu. „W podzięce” nie będzie Wielkiego Bu...?
Czlowieksniegu Napisano 17 Październik 2025 Autor Napisano 17 Październik 2025 15 minut temu, Cypis napisał: Sąd nie zgodził się na wydanie stronie Włoski, zahaczając już nawet o apelację, podjął taką samą decyzję.
Jedburgh_Ops Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 Tę dudę wołową Siemoniaka musiał sąd z bagna wyciągnąć za uszy.
Sedco Express Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 Wysadzenie Nord Stream. Ukrainiec nie zostanie wydany Niemcom Sąd nie zgodził się na wydanie stronie niemieckiej podejrzanego o wysadzenie Nord Stream Wołodymyra Żurawlowa. Podjęto decyzję także o uchyleniu tymczasowego aresztu. 1
karpik Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 (edytowane) 21 minut temu, Sedco Express napisał: Wysadzenie Nord Stream. Ukrainiec nie zostanie wydany Niemcom Sąd nie zgodził się na wydanie stronie niemieckiej podejrzanego o wysadzenie Nord Stream Wołodymyra Żurawlowa. Podjęto decyzję także o uchyleniu tymczasowego aresztu. Sąd uznał, że atak na gazociąg powinien być traktowany jako działanie wojenne w ramach tzw. „sprawiedliwej wojny”, co – zdaniem sądu – wyłącza karalność czynu względem kryteriów przedstawionych w europejskim nakazie aresztowania. Sąd podniósł też kwestie jurysdykcji – m.in. że eksplozje miały miejsce na wodach międzynarodowych. PS. Temat może za świeży, ale żadne telegramowe Ukraińce nie odnotowały sprawy. Edytowane 17 Październik 2025 przez karpik
bodziu000000 Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 1 godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał: Zmiana o 180° po kilku dniach. Pacjent nadal nieleczony.
Czlowieksniegu Napisano 17 Październik 2025 Autor Napisano 17 Październik 2025 "A gdyby tak samolot Putina doznał...." Tak to nie- Św Antonii patron obłąkanych od ręki by oddał wrak, aby pokazać swój profesjonalizm i jednocześnie dobrą wolę.
Czlowieksniegu Napisano 17 Październik 2025 Autor Napisano 17 Październik 2025 "Stany Zjednoczone nie mogą opróżniać własnych zapasów"
MarekA Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał: Ale jednocześnie, pal licho te kilka (?) % niepewności, Kreml nie potrzebuje do "wysadzenia" Europy fizycznej, czy wojskowej agresji. Wystarczy, że wojnę hybrydową, którą znamy od wczoraj i która dzieje się dziś, zintensyfikuje razy N i np położy systemy energetyczne, wywróci taki czy inny system przesyłania danych, zainfekuje N najistotniejszych systemów nadzoru, itp, itd, a wszyscy Europejczycy obudzą się z ręką w przepełnionym nocniku. A Europa u rusków nie może prowadzić podobnej wojny hybrydowej? Wszystko i tak oficjalnie pójdzie na konto Ukrainy ale ci co powinni wiedzieć będą wiedzieć kto za tym stoi. Uważam, że naiwnością jest przekonanie że Europa w wojnie hybrydowej jest tylko stroną bierną.
karpik Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 "Ukraińskie Siły Operacji Specjalnych uderzyły w bazę paliwową i obiekt wojskowy na Krymie W nocy z 16 na 17 października jednostki Sił Operacji Specjalnych Sił Zbrojnych Ukrainy przeprowadziły ataki dronami na szereg rosyjskich obiektów na tymczasowo okupowanym terytorium Krymu. W wyniku operacji zniszczono bazę paliwową w rejonie miejscowości Hwardejskoje oraz uszkodzono FGKU kombinat „Hwardejski” w wsi Kariernaje w rejonie Saki." VID_20251017_170230_392.mp4
Czlowieksniegu Napisano 17 Październik 2025 Autor Napisano 17 Październik 2025 2 minuty temu, MarekA napisał: Uważam, że naiwnością jest przekonanie Odnoszę wrażenie, że z wielu różnych przyczyn*, nawet jeśli, to Zachód jest b. daleko w tyle. * zapewne, pomijając nieliczne służby, to tak, jak z demokracją i ruchami antydemokratycznymi- wykorzystują one, do oporu, w walce z demokracją wszelkie możliwe prawa i możliwości, które im ta właśnie demokracja zapewnia. Nie sądzę, aby w jakiejś sensownej i znaczącej skali, pomińmy Anonymous*, istniały i miały zgodę na działanie byty podobne do rosyjskich, koreańskich, chińskich... To tak samo, jak spora liczba "państwowych", czy przez państwo sankcjonowanych fabryk trolli. * którzy parokrotnie mocno po Rosji pojechali...
Cypis Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 1 godzinę temu, bodziu000000 napisał: można by zamienić jeden samolot za drugi , i pis razem z maciarem mógłby triumfować , że dowiózł
Cypis Napisano 17 Październik 2025 Napisano 17 Październik 2025 zakłady chemiczny avangard w starlitamaku (jakieś 1500 km od Kijowa) IMG_7287.MP4 IMG_7284.MP4 IMG_7283.MP4
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się