szutnik Posted December 1, 2024 Posted December 1, 2024 Jaki to piękny widok - tak wielu ludzi w wieku późno-emerytalnym , zatroskanych o los swoich dzieci w szkole i jeszcze ci młodsi , jak pan Nowogrodzki czy miszcz rozdawania willi wszelkiego rodzaju osobom pokroju Kamila Nowaka czy Kitty Borowiec. ps. kochajmy ich, tak szybko odchodzą.... 1
beaviso Posted December 1, 2024 Posted December 1, 2024 (edited) "Przejrzyj kobieto" Chodzi o tę, która oberwała pałą za PiSu czy o którą? Jak zwykle w takich przypadkach - zlot geriatrii i pokurczów. Czyli parada zboków, ale z przeciwnego bieguna (a przynajmniej część z nich to kryptozboki.) A co do kandydata Nawrockiego (też doktora - też, bo i Trzaskowski doktor, ale się nie obnosi) to w prasie partyjnej ukazał się artykuł. "TRYBUNA LUDU" 30.11.1951. Rada Polityczna PiS formalnie poparła w sobotę kandydaturę dr. Karola Nawrockiego w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Na posiedzenie Rady Politycznej partii przybył w charakterze gościa szef IPN dr Karol Nawrocki. Prezes PiS Jarosław Kaczyński powitał gościa słowami: – Jest z nami jako nasz gość wysunięty przez Komitet Obywatelski – można powiedzieć komitet, w którym jest bardzo, bardzo wielu wybitnych ludzi – bezpartyjny, niezależny kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej pan prezes IPN dr Karol Nawrocki. Jarosław Kaczyński zapytał, czy Rada popiera kandydaturę Nawrockiego na prezydenta. „Popieramy! Popieramy!” – odpowiedzieli zgromadzeni. „Uznaję, że uchwała (w sprawie poparcia kandydatury Nawrockiego – PAP) została podjęta” – powiedział Kaczyński. Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/310408,poparcie-dla-karola-nawrockiego.html Wróć, nie "Trybuna Ludu", ale "Nasz Dziennik" wyd. z dn. 30.11.2024. M. Edited December 1, 2024 by beaviso
szutnik Posted December 1, 2024 Posted December 1, 2024 9 minut temu, beaviso napisał: Wróć, nie "Trybuna Ludu", ale "Nasz Dziennik" wyd. z dn. 30.11.2024. A to jest jakaś różnica?
beaviso Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 No jest. I to znaczna. W nakładzie :D Ale notatka jako żywo wyjęta z epoki stalinizmu. I ta aklamacja. No cóż, ale tylko aklamacja, bo aplauzu nie było. M.
Tyr Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 (edited) Spirit daj spokój...towarzysze stachanowcy i przodownicy w walce o uśmiechniętą Polskę (jest takie powiedzenie, kto jest zawsze uśmiechnięty:), nawet jak będą w śmietnikach grzebali albo ich spałuje ich uwielbiana władza, nadal będą powtarzać, "że najważniejsze, że odsunęli PiS od władzy. To takie Wąskie są:) Edited December 2, 2024 by Tyr
karpik Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 (edited) 7 godzin temu, Spirit of Warsaw napisał: Baaardzo dziękuję, za komentarze i merytoryczne opinie. A tam, jak wasz nierząd? Rozumiem, że same sukcesy? I znowu te złe uśmiechnięte wykształciuchy, pederasci, komuniści... Najnowszy sondaż prezydencki "Wśród osób z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym przewagę ma kandydat PiS z wynikiem 38 proc., podczas gdy KO zdobywa 27 proc. W grupie z wykształceniem średnim KO wygrywa z wynikiem 63 proc., a PiS uzyskuje 14 proc. Największą różnicę obserwujemy wśród osób z wyższym wykształceniem, gdzie KO zdobywa 69 proc., a PiS 14 proc." Zgniłe polskie resortowe elyty intelektualne nie chcą głosować na szemraną marionetkę. Hańba. Edited December 2, 2024 by karpik
Tyr Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 Długa, sowiecka tradycja, żeby kształtować społeczeństwo, że tylko młody, wykształcony z dużych miast... Dopieszcza się takie myślenie poprzez, hodowane "artołytety, kasty, celebrytów i influencerów" Myśląca osoba raczej nie chciała w Polsce zsrr 2.0...a wykształcenie nie zawsze = inteligencja...
karpik Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 10 minut temu, Tyr napisał: Długa, sowiecka tradycja, żeby kształtować społeczeństwo, że tylko młody, wykształcony z dużych miast... Dopieszcza się takie myślenie poprzez, hodowane "artołytety, kasty, celebrytów i influencerów" Myśląca osoba raczej nie chciała w Polsce zsrr 2.0...a wykształcenie nie zawsze = inteligencja... Jojczysz jak stara pudernica. Skup się na czynie narodowym. Trzeba opłacić partię, telewizję i klechów. Tak robią teraz światli i inteligentni patrioci, a ty jojczysz i jojczysz...
karpik Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 3 minuty temu, bodziu000000 napisał: Tak myślałem, czemu on mnie tak wczoraj bawił, a to przecież ulubiony i ponadczasowy absurd... Jam nie godzien za nim kokosem przygrywać 1
bogdan76 Posted December 2, 2024 Author Posted December 2, 2024 23 godziny temu, Spirit of Warsaw napisał: Czy Kol. bogdan76 był? Nie, nie byłem bo nie widzę takiej potrzeby. Ale jak kolega jest z Warszawy, to zapraszam na spotkanie z powstańcem w Domu Powstania Warszawskiego. Będę tam z moimi uczniami jak na każdym takim spotkaniu- myślę, że to bardziej wartościowe. 2
MonikaNJ Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 On 1.12.2024 o 22:21, Spirit of Warsaw napisał: Inne Święto Niepodległości Przejrzyj kobieto Jeśli to są Ci przejrzali; to dziękuję i nie skorzystam. Ostatnio przejrzałam: księgi chrztów z XIX wieku Piotrkowa Trybunalskiego i zapewniam, że to lepsza lektura i zajęcie niż to co powyżej. 1
fala Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 W dniu 1.12.2024 o 16:29, Spirit of Warsaw napisał: Czy Kol. bogdan76 był? Pu chuj bywać z sutenerem, złodziejem i zboczencem?. Lubisz tak? to lub , to wolny kraj i wolny wybór. Mnie do takich oblechów daleko. 1 1
fala Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 5 godzin temu, bodziu000000 napisał: Kwintesencja pisiej patologi. Jeszcze i kurski ze swoimi ślubami. Rzygać się chce na widok tych ścierw.
karpik Posted December 2, 2024 Posted December 2, 2024 (edited) 35 minut temu, fala napisał: Pu chuj bywać z sutenerem, złodziejem i zboczencem?. Lubisz tak? to lub , to wolny kraj i wolny wybór. Mnie do takich oblechów daleko. Edited December 2, 2024 by karpik
fala Posted December 3, 2024 Posted December 3, 2024 2 godziny temu, karpik napisał: Jakim cudem facet z tak fatalną przeszłością został dyrektorem Muzeum II Wojny Światowej a potem prezesem IPN? To są niezwykle istotne pytania. Potem zrozumiemy dlaczego teraz reprezentuje barwy Kaczyńskiego. Bo gość tak się nadaje na prezydenta, jak hebel na baletnicę. 1
Cronos Posted December 3, 2024 Posted December 3, 2024 No ale nadaje się do kliki Kaczora, ten sam poziom. 1
Recommended Posts