Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

- Jestem zwolennikiem publikacji list firm, które zarobiły na imporcie zboża z Ukrainy. To kwestia dni, kiedy te listy zostaną ogłoszone – powiedział w sobotę w radiu RMF FM minister rolnictwa Robert Telus.

22.04.2023

 

- Opublikowanie tych list może zrobić więcej złego niż dobrego – stwierdził Robert Telus.

23 (?).07.2023

Bo by się pewnie okazało , że beneficjentami są firmy powiązane z ludźmi PiSdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, karpik napisał:

Dennis- jak chcesz wrzucać tylko i wyłącznie "sukcesy" agresora to chyba pomyliłeś tematy- fora- kraje.

Tylko dureń ogląda jedną stronę medalu

 

 

Edytowane przez Dennis
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dennis napisał:

Tylko dureń ogląda jedną stronę medalu

 

 

Tak, tylko z tą różnicą, że jak na drugiej stronie jest gówno, to jeden zobaczy i wywali, a drugi się ucieszy i zliże. Jak się nie cieszysz to ok, a jak chcesz wrzucać tylko takie filmy to wypad.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dennis napisał:

zademonstruj, jak to robisz

 

 

Na razie to mi wystarczy. Śmierdziało onucą na kilometr.

 

Btw. Jakieś dane, ilu ruskich się kamufluje w Polsce?

 

"Rosjanie są zmuszeni do opuszczenia Łotwy.

 "Są to osoby, które nie wykazały chęci ani zdania egzaminu, ani uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy. Czyli takie, które milczą" - powiedział szef sejmowej komisji ds. migracji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik....

Po pierwsze primo- nic nie słyszałem o zakazie pro-rosyjskiej propagandzie en masse...

Po drugie primo- mamy, nawet ostatnio rejestrowane, przynajmniej trzy partie polityczne o pro-rosyjskiej orientacji...

Po trzecie primo- fakt pokazywania ukraińskich strat nie bardzo się w pro-rosyjskiej propagandzie mieści, o ile nie są to fake i/lub nie robi się tego jak dzban Panasiuk, czy podobne cudaki...

Po czwarte primo- strasznie czepliwy i marudny się robisz? PMS czy inna andropauza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik....

Po pierwsze primo- nic nie słyszałem o zakazie pro-rosyjskiej propagandzie en masse...

Po drugie primo- mamy, nawet ostatnio rejestrowane, przynajmniej trzy partie polityczne o pro-rosyjskiej orientacji...

Po trzecie primo- fakt pokazywania ukraińskich strat nie bardzo się w pro-rosyjskiej propagandzie mieści, o ile nie są to fake i/lub nie robi się tego jak dzban Panasiuk, czy podobne cudaki...

Po czwarte primo- strasznie czepliwy i marudny się robisz? PMS czy inna andropauza?

Haha. Nie chciałem po prostu,  żeby się  rozpędził. Masz wystawioną onucę a jeszcze marudzisz.😅

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis

"Banderaskie łapanki - o czym to świadczy? "

Pomijając to, co karpik napisał...
To dodam, że pisałem o powyższych już N tygodni temu.
Ale, dla równowagi, mógłbyś wspomnieć, jak wygląda pobór w Rosji i o ile Putin w ostatnich dniach podniósł kary za unikanie poboru przez tych, którzy w kilkudniowej operacji specjalnej, trwającej ponad 500 dni w realu, nie chcą brać udziału...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dennis napisał:

Tylko dureń ogląda jedną stronę medalu

Noo masz racje. To jak z ofiarami gwałtów: trzeba poznać obie strony medalu. Ona była prowokacyjnie ubrana i nie wytrzymałem. To jej wina, nie moja. Gdyby ubierała się przyzwoicie to bym jej nie zgwałcił. To nie są sytuacje w których trzeba poznać stanowiska obu stron i mieć nadzieję, że prawda jest gdzieś pośrodku.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dennis napisał:

Banderaskie łapanki - o czym to świadczy?

Skąd wiesz że to łapanka? Do filmu można podłożyć dowolną ścieżkę dźwiękowa. Może zwyczajnie koledzy z wojska dopominali się o zwrot kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie