Grzesio Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 33 minuty temu, karpik napisał: Уничтоженный российский вертолёт на аэродроме в Мелитополе 46.873173, 35.299276 VID_20230630_155607_850.mp4 No proszę, kolo na pierwszym planie trzyma APS. 1
Tailor Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 Wystrzelił i to coś na drugim planie się spaliło!
bodziu000000 Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 Balona nie widzą i nie mogą znaleźć a broni atomowej im się zachciało 1
soldierprzemo Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 Tymczasem w samym centrum zielonej góry taki kebab.
karpik Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 Czego ruskie nie zrobi, żeby nie walczyć... VID_20230630_192618_835.mp4
karpik Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 17 minut temu, bodziu000000 napisał: 340m w przypadku grota to nie jest jakieś zaporowe osiągnięcie/ wyczyn, nawet bez optyki. Z tego co pamiętam to na przestrzeleniu fabrycznym, przewyższenie na tej odległości około 0, czyli tam gdzie celujesz tam trafi.
karpik Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 (edytowane) Co potrafi sam opar. Zbiornik tatnieftu. To ci co sprzedawali jeszcze 2 miechy temu kaczyńskiemu ropę. VID_20230630_214413_616.mp4 Edytowane 30 Czerwiec 2023 przez karpik
MarekA Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 (edytowane) Godzinę temu, karpik napisał: 340m w przypadku grota to nie jest jakieś zaporowe osiągnięcie/ wyczyn, nawet bez optyki. Z tego co pamiętam to na przestrzeleniu fabrycznym, przewyższenie na tej odległości około 0, czyli tam gdzie celujesz tam trafi. Dużo silniejszy pocisk S Mausera na 300m miał przewyższenie 20cm. Tak więc kit towarzyszu wciskacie. Edytowane 30 Czerwiec 2023 przez MarekA
karpik Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 (edytowane) 56 minut temu, MarekA napisał: Dużo silniejszy pocisk S Mausera na 300m miał przewyższenie 20cm. Tak więc kit towarzyszu wciskacie. Napisałam "z tego co pamiętam". Zdawało mu się, że przy 320m jest 0- faktycznie jest przy 420m, co można sprawdzić w necie. Instrukcja grota jest ogólnie dostępna. Edytowane 30 Czerwiec 2023 przez karpik
MarekA Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 10 minut temu, karpik napisał: Napisałam "z tego co pamiętam". Zdawało mu się, że przy 320m jest 0- faktycznie jest przy 420m, co można sprawdzić w necie. Instrukcja grota jest ogólnie dostępna. drobiazg różnica miedzy 320m a 420m to 34cm
karpik Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 18 minut temu, MarekA napisał: drobiazg różnica miedzy 320m a 420m to 34cm Celując w środek dzikiego i tak trafisz Nie uczyłem się "książkowo" bo i tak mimo, że dostałem dziewiczą- nówkę to nie była przestrzelona jak piszą. Na 100m mam 0, co mi odpowiada, bo fajnie się strzela na punkty. Najdalsze strzelania póki co i tak 200m, do pojawiających się figur. Tam już "pod cel".
beaviso Napisano 30 Czerwiec 2023 Napisano 30 Czerwiec 2023 8 godzin temu, karpik napisał: " Polska chce gościć amerykańską broń nuklearną w odpowiedzi na rozmieszczenie rosyjskiej broni jądrowej na Białorusi - powiedział premier Mateusz Morawiecki Według niego Polska w związku z rozmieszczeniem przez Rosję taktycznej broni jądrowej na terytorium Białorusi chce wziąć udział w natowskim programie wspólnego użycia broni jądrowej." Na razie to ugościła ruską rakietę 500 km wgłąb terytorium i przepuściła niezauważony balon. M. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi