Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
43 minuty temu, bjar_1 napisał:

Ależ oczywiście, że to jest straszenie na użytek wewnętrzny. Taką armię mamy, tak zmodernizowaną i tak nowoczesną, a boimy się 8000 najemników?

wysyp cyników.

Napisano
15 minut temu, Kazik.S napisał:

wysyp cyników.

 Przykład. Jak przyjmujesz wszystko co zreburgeruje jaruś jako pewnik, bez udziału górnych partii ciała.

Nie są to sprawy tajne, ilu jest wagnerowców, jaki sprzęt mają( jeżeli jeszcze go mają), jak jest sytuacja "polityczna" tych "zdrajców" i w jakiej dupie jest łukaszenka teraz, a w jakiej by był, gdyby coś wyszło z jego kraju na kraj NATO.

Twój bożek jest, był i będzie największym cynikiem, jakiego polska polityka widziała i nie zrobił w życiu nic, co nie dawało/miało dawać, jego zdaniem, korzyści politycznej dla niego i partii.

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, bjar_1 napisał:

Kazik, no litości. Ty na serio wierzysz w kaczyńskie bajki, że tutaj nas nagle 8000 wagnerowców najedzie?😂

Tylko naiwny laik nie bierze tego pod rozwagę. Jest kilku takich w życiu publicznym.

Edytowane przez Kazik.S
  • Haha 3
Napisano
Godzinę temu, karpik napisał:

 

Twój bożek jest, był i będzie największym cynikiem, jakiego polska polityka widziała i nie zrobił w życiu nic, co nie dawało/miało dawać, jego zdaniem, korzyści politycznej dla niego i partii.

Nie zgadzam się z tobą. Tusk to nie moja bajka. Co do reszty tylko "totalny demokrata" nie rozważa zagrożenia ze wschodu. Osobiście gdybym był u Wagnera spieprzał bym z bronią przez zieloną granicę na Litwę lub do Polski.

 

  • Haha 1
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Kazik.S napisał:

Nie zgadzam się z tobą. Tusk to nie moja bajka. Co do reszty tylko "totalny demokrata" nie rozważa zagrożenia ze wschodu. Osobiście gdybym był u Wagnera spieprzał bym z bronią przez zieloną granicę na Litwę lub do Polski.

 

Jedyne, na tę chwilę zagrożenia dla Polski ze wschodu są dwa:

- mniej prawdopodobne- wojna atomówek

- możliwe- duża frekwencja wyznawców piss w wyborach

Edytowane przez karpik
  • Super 1
Napisano

Нещадно, влучно та вибухово працюють прикордонники на Бахмутському напрямку 🔥

Як результат – бійці знищили ворожий склад боєприпасів, 3 окупантів вбили, ще 4 – поранили.

Napisano

Спецпризначенці Центру спецоперацій «А» СБУ за тиждень уразили 50 одиниць російської техніки

Зокрема, список ворожих втрат доповнили:

▪️ 5 танків
▪️ 3 САУ «Гвоздика»
▪️ 2 зенітно-ракетні комплекси
▪️ 2 гаубиці Д-30
▪️ станція радіоелектронної боротьби
▪️ 16 броньовиків
▪️ 23 транспортні засоби
▪️ 6 вогневих позицій і понад пів сотні ворогів

Крім того, разом з артилеристами Збройних Сил України додатково уражено 25 одиниць техніки, 5 складів з боєприпасами, 15 фортифікаційних споруд, 4 вогневі позиції та ще 200 окупантів.
 

Napisano
5 godzin temu, bjar_1 napisał:

Ależ oczywiście, że to jest straszenie na użytek wewnętrzny. Taką armię mamy, tak zmodernizowaną i tak nowoczesną, a boimy się 8000 najemników?

No jeżeli Jarek bał się kilku tysięcy nieuzbrojonych kobiet i kazał przed nimi odciąć całą dzielnicę , i użyto przeciwko nim gazu i pałek . To co się dziwić , że konus boi się 8000 uzbrojonych wagnerowców . Jeszcze chcieliby go zgwałcić , a on z 4-5 to byłby zadowolony , ale 8000 nie da rady (chyba).

  • Super 1
  • Tak trzymać 3
  • Haha 4
  • Słabe 1
Napisano
11 minut temu, Cypis napisał:

No jeżeli Jarek bał się kilku tysięcy nieuzbrojonych kobiet i kazał przed nimi odciąć całą dzielnicę , i użyto przeciwko nim gazu i pałek . To co się dziwić , że konus boi się 8000 uzbrojonych wagnerowców . Jeszcze chcieliby go zgwałcić , a on z 4-5 to byłby zadowolony , ale 8000 nie da rady (chyba).

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie