Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
W dniu 29.06.2023 o 10:17, karpik napisał:

Jedyne obozy, jeżeli powstaną, to te filtracyjne. Wagneryci zostaną podzieleni na dwie grupy- ci, którzy dostaną kulkę od ręki i ci, którzy wrócą na przemiał do Ukrainy. 

Pytanie do pisdzielców o j.k. faktycznie nie było w temacie, bo " obrona Polski przed wagnerowcami" to znowu akcja PR, do swoich cynicznych, partyjnych gierek.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-likwidacja-oddzialow-grupy-wagnera-szojgu-wydal-rozkaz,nId,6875662#crp_state=1

Napisano

Według szacunków zachodniego wywiadu z Prigożynem na Białoruś pojechało nie więcej niż tysiąc jego najemników, a inni są zmuszeni podpisywać kontrakty z ministerstwem obrony Rosji.

Powie to ktoś Kaczyńskiemu, czy nadal będzie opowiadał swoje wysrywy?

 

Napisano

bjar

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu wydał rozkaz likwidacji oddziałów najemniczej Grupy Wagnera na okupowanych terytoriach obwodów donieckiego i zaporoskiego - poinformowała agencja Ukrinform.

Agencja zaznacza, że z wagnerowców tworzone są osobne oddziały szturmowe "szwadronów samobójców", które wysyłane są w celu odzyskania utraconych przez Rosjan pozycji. Ukrinform informuje, że Kreml ma zamiar przejąć kontrolę nad "imperium Prigożyna" w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Napisano
1 godzinę temu, bjar_1 napisał:
1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Według szacunków zachodniego wywiadu z Prigożynem na Białoruś pojechało nie więcej niż tysiąc jego najemników, a inni są zmuszeni podpisywać kontrakty z ministerstwem obrony Rosji.

Powie to ktoś Kaczyńskiemu, czy nadal będzie opowiadał swoje wysrywy?

Jak to mówi twoja guru "wpuścić a sprawdzi się potem:. To jest stan umysłu, nie da się sensownie wytłumaczyć takim jak ty, że nawet 1000 bandytów z bronią, poza wszelkimi strukturami, to ogromne zagrożenie. 

 

  • Haha 1
Napisano
4 godziny temu, bjar_1 napisał:

Według szacunków zachodniego wywiadu z Prigożynem na Białoruś pojechało nie więcej niż tysiąc jego najemników, a inni są zmuszeni podpisywać kontrakty z ministerstwem obrony Rosji.

Powie to ktoś Kaczyńskiemu, czy nadal będzie opowiadał swoje wysrywy?

 

to tak jakbyś im spróbował wytłumaczyć , że Polska przyjmując miliony ukraińców , nie ma obowiązku przymusowej relokacji migrantów , a oni dalej chcą w tej sprawie robić referendum za grube miliony.

Napisano
Teraz, Kazik.S napisał:

twoja guru

Ja nie mam, w przeciwieństwie do ciebie, żadnego guru w politycznej mafii, tak że nie baw się we wróżkę, bo ci to nie wyszło w tym przypadku.

 

Teraz, Kazik.S napisał:

nawet 1000 bandytów z bronią, poza wszelkimi strukturami

Podejrzewam, że w województwie mazowieckim jest więcej niż 1000 bandytów z bronią i jakoś z tym problemu nie ma.

Napisano
5 minut temu, Cypis napisał:

to tak jakbyś im spróbował wytłumaczyć , że Polska przyjmując miliony ukraińców , nie ma obowiązku przymusowej relokacji migrantów , a oni dalej chcą w tej sprawie robić referendum za grube miliony.

Oczywiście, że nie ma obowiązku. Wystarczy tylko zapłacić 22 tysiące euro za każdego Mobutu.

Napisano
14 minut temu, bjar_1 napisał:

 

Podejrzewam, że w województwie mazowieckim jest więcej niż 1000 bandytów z bronią i jakoś z tym problemu nie ma.

Jako, że rocznie dochodzi w naszym kraju do kilkuset przestępstw z użyciem broni palnej ten tysiąc musi się zajmować głównie treningiem na strzelnicy i czyszczeniem swoich "klamek".

Napisano

Cypis- to tak nie działa... co więcej, nie masz szans, że one ogarną dowolne deklaracje, tłumaczenia, przykłady przepisów, przykład Czech i wiele, wiele innych...
Jakoś trzeba w "umysłach" zwolenników próbować rozpalić ogień :-)


PS Pomijając, że "ich" migrant, bez względu na płeć, kolor skóry, wyznanie, wykształcenie, itp, to dobry migrant....

 

PS
 

Dla osób pochodzących z państw muzułmańskich wydano, w 2022 roku, łącznie 135 561 zezwoleń na pracę w Polsce.

https://psz.praca.gov.pl/-/8180075-zezwolenia-na-prace-cudzoziemcow
Napisano
9 minut temu, Tailor napisał:

Przypominam, że to zezwolenia na pracę, gdyby ktoś nie zauważył 

Przyjechało do mojego miasteczka tysiące ludzi z całego świata. 4 lata budowali fabrykę. Budowa skończona jakieś czas temu a nadal sporo ich się kręci. Zostali i jest ok. Nigdy nie widziałem spięć, w jedną czy drugą stronę. Zachód Polski jest normalny.

 

Książeczka, żebyście w końcu przejrzeli na oczy...

Najbardziej brawurowo jest w kąpieli z szatanem i Adolfem 🤣🤣🤣

IMG_20230701_150723_498.jpg

IMG_20230701_150722_792.jpg

IMG_20230701_150722_702.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie