karpik Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 W dniu 29.06.2023 o 10:17, karpik napisał: Jedyne obozy, jeżeli powstaną, to te filtracyjne. Wagneryci zostaną podzieleni na dwie grupy- ci, którzy dostaną kulkę od ręki i ci, którzy wrócą na przemiał do Ukrainy. Pytanie do pisdzielców o j.k. faktycznie nie było w temacie, bo " obrona Polski przed wagnerowcami" to znowu akcja PR, do swoich cynicznych, partyjnych gierek. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-likwidacja-oddzialow-grupy-wagnera-szojgu-wydal-rozkaz,nId,6875662#crp_state=1
bjar_1 Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 Według szacunków zachodniego wywiadu z Prigożynem na Białoruś pojechało nie więcej niż tysiąc jego najemników, a inni są zmuszeni podpisywać kontrakty z ministerstwem obrony Rosji. Powie to ktoś Kaczyńskiemu, czy nadal będzie opowiadał swoje wysrywy?
Czlowieksniegu Napisano 1 Lipiec 2023 Autor Napisano 1 Lipiec 2023 bjar Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu wydał rozkaz likwidacji oddziałów najemniczej Grupy Wagnera na okupowanych terytoriach obwodów donieckiego i zaporoskiego - poinformowała agencja Ukrinform. Agencja zaznacza, że z wagnerowców tworzone są osobne oddziały szturmowe "szwadronów samobójców", które wysyłane są w celu odzyskania utraconych przez Rosjan pozycji. Ukrinform informuje, że Kreml ma zamiar przejąć kontrolę nad "imperium Prigożyna" w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Kazik.S Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 1 godzinę temu, bjar_1 napisał: 1 godzinę temu, bjar_1 napisał: Według szacunków zachodniego wywiadu z Prigożynem na Białoruś pojechało nie więcej niż tysiąc jego najemników, a inni są zmuszeni podpisywać kontrakty z ministerstwem obrony Rosji. Powie to ktoś Kaczyńskiemu, czy nadal będzie opowiadał swoje wysrywy? Jak to mówi twoja guru "wpuścić a sprawdzi się potem:. To jest stan umysłu, nie da się sensownie wytłumaczyć takim jak ty, że nawet 1000 bandytów z bronią, poza wszelkimi strukturami, to ogromne zagrożenie. 1
karpik Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 Окупанти показали, як їхньому танчику стало погано на в'їзді в Олешки зі сторони Антонівського мосту. VID_20230701_123952_573.mp4
Cypis Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 4 godziny temu, bjar_1 napisał: Według szacunków zachodniego wywiadu z Prigożynem na Białoruś pojechało nie więcej niż tysiąc jego najemników, a inni są zmuszeni podpisywać kontrakty z ministerstwem obrony Rosji. Powie to ktoś Kaczyńskiemu, czy nadal będzie opowiadał swoje wysrywy? to tak jakbyś im spróbował wytłumaczyć , że Polska przyjmując miliony ukraińców , nie ma obowiązku przymusowej relokacji migrantów , a oni dalej chcą w tej sprawie robić referendum za grube miliony.
bjar_1 Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 Teraz, Kazik.S napisał: twoja guru Ja nie mam, w przeciwieństwie do ciebie, żadnego guru w politycznej mafii, tak że nie baw się we wróżkę, bo ci to nie wyszło w tym przypadku. Teraz, Kazik.S napisał: nawet 1000 bandytów z bronią, poza wszelkimi strukturami Podejrzewam, że w województwie mazowieckim jest więcej niż 1000 bandytów z bronią i jakoś z tym problemu nie ma.
Tailor Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 5 minut temu, Cypis napisał: to tak jakbyś im spróbował wytłumaczyć , że Polska przyjmując miliony ukraińców , nie ma obowiązku przymusowej relokacji migrantów , a oni dalej chcą w tej sprawie robić referendum za grube miliony. Oczywiście, że nie ma obowiązku. Wystarczy tylko zapłacić 22 tysiące euro za każdego Mobutu.
Tailor Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 14 minut temu, bjar_1 napisał: Podejrzewam, że w województwie mazowieckim jest więcej niż 1000 bandytów z bronią i jakoś z tym problemu nie ma. Jako, że rocznie dochodzi w naszym kraju do kilkuset przestępstw z użyciem broni palnej ten tysiąc musi się zajmować głównie treningiem na strzelnicy i czyszczeniem swoich "klamek".
bjar_1 Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 1000 Wagnerowców już czyha na Polskę, a tymczasem Leo 2A4 z pancerzem reaktywnym :D
bodziu000000 Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 3 minuty temu, bjar_1 napisał: 1000 Wagnerowców już czyha na Polskę, a tymczasem Leo 2A4 z pancerzem reaktywnym :D 1
Czlowieksniegu Napisano 1 Lipiec 2023 Autor Napisano 1 Lipiec 2023 Cypis- to tak nie działa... co więcej, nie masz szans, że one ogarną dowolne deklaracje, tłumaczenia, przykłady przepisów, przykład Czech i wiele, wiele innych... Jakoś trzeba w "umysłach" zwolenników próbować rozpalić ogień :-) PS Pomijając, że "ich" migrant, bez względu na płeć, kolor skóry, wyznanie, wykształcenie, itp, to dobry migrant.... PS Dla osób pochodzących z państw muzułmańskich wydano, w 2022 roku, łącznie 135 561 zezwoleń na pracę w Polsce. https://psz.praca.gov.pl/-/8180075-zezwolenia-na-prace-cudzoziemcow
Tailor Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 Przypominam, że to zezwolenia na pracę, gdyby ktoś nie zauważył
bjar_1 Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 No tak, może pracują w Polsce tylko online np. z Pakistanu i nigdy u nas nie byli.
karpik Napisano 1 Lipiec 2023 Napisano 1 Lipiec 2023 9 minut temu, Tailor napisał: Przypominam, że to zezwolenia na pracę, gdyby ktoś nie zauważył Przyjechało do mojego miasteczka tysiące ludzi z całego świata. 4 lata budowali fabrykę. Budowa skończona jakieś czas temu a nadal sporo ich się kręci. Zostali i jest ok. Nigdy nie widziałem spięć, w jedną czy drugą stronę. Zachód Polski jest normalny. Książeczka, żebyście w końcu przejrzeli na oczy... Najbardziej brawurowo jest w kąpieli z szatanem i Adolfem
Rekomendowane odpowiedzi