Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
18 minut temu, bjar_1 napisał:

To nie bedo nas atakować z Białorusi?

Będą , będą , przecież nieomylny jarek nie robił by takiego rabanu , tylko dla niepoznaki przebiorą się za arabów , hindusów , afgańców itp.

Napisano

" Polska chce gościć amerykańską broń nuklearną w odpowiedzi na rozmieszczenie rosyjskiej broni jądrowej na Białorusi - powiedział premier Mateusz Morawiecki

 

 Według niego Polska w związku z rozmieszczeniem przez Rosję taktycznej broni jądrowej na terytorium Białorusi chce wziąć udział w natowskim programie wspólnego użycia broni jądrowej."

 

Napisano

 „My, Węgrzy… nie damy Ukrainie więcej pieniędzy, dopóki nie powiedzą nam, gdzie poszło poprzednie 70 miliardów euro” – powiedział premier Węgier.

Mówi to szuja, która wydaje unijne fundusze wedle uznania, wśród oligarchii , tworzonej na najlepszy wzór swojego przyjaciela z bunkra.

 

 

Napisano
2 minuty temu, bjar_1 napisał:

Kłamie, wiadomo.

Ja nie potrzebuję atomówek na terenie Polski, bo pociski takie mają zasięgi tysięcy kilometrów. 

Jak to w końcu jest? Czy w traktatach z NATO jest wpis, że atak atomowy na Polskę jest tożsamy z natychmiastową odpowiedzią taką bronią przez członków, czy dopiero zaczynamy podnosić tę kwestię?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie