Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Marcin Strzyżewski jest świetny. Rusycysta - a świetny! 👍 :classic_smile: Nikt tak nie rozprawia się codziennie z propagandą dzikich, jak Strzyżewski. A dziś jest ździebko inny temat. Warto posłuchać.

Nic dziwnego, że Ukraińcy nieraz irytują się na szkolenia natowskie, bo każdemu nóż by się w kieszeni otworzył na dźwięk tego, że natowcy uczą Ukraińców, iż pole minowe wystarczy objechać, bo ono ma 20 × 50 m. Te odrealnione natowskie pięknoduchy nie mają pojęcia, że na Ukrainie pola minowe mają, a i owszem, 20 × 50, ale kilometrów.

 

Napisano

bodziu

"A trochę dalej zbroją co się da..."

Tyle, że nigdy nie dowiemy się, jak duża jest pomoc wojskowa Kima dla Kremla...
A ostatnio pojawiają się informacje, że w ramach walki z nieustannym głodem w Korei, możliwy jest barter- rosyjska żywność za potencjalny Gruz...- a ten początkowo może być:
- potwornie zajadły
- część na "dzień dobry" się podda, byle nie wracać do ojczyzny

Napisano
3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

- część na "dzień dobry" się podda, byle nie wracać do ojczyzny

Bardzo mała część , bo w innym wypadku odpowie za to ich rodzina.

Pod koni8ec lat 80-tych miałem na roku Koreańca , fajny gość , nawet trochę imprezował , ale starsi koledzy z Korei go pilnowali . Jak zaczęły się przemiany w Polsce (po 4 czerwca 1989) Chu Chong oznajmił , że wraca do Korei , że wszyscy Koreańcy dostali taki prikaz . Namawialiśmy go żeby został w Polsce , ale powiedział , że musi wracać , bo jak nie wróci to jego rodzina trafi do obozu koncentracyjnego. Taka sytuacja. 

Napisano
Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Michał Kosiński z Kamractwa....

FwZY0ZBWwAI57N-.jpg

FwZY0iJXgAI3JLB.jpg

Ale że o co chodzi? O barwy biało czerwone niebieskie? Klient najwyraźniej odwołuje się to Konfederacji Barskiej. Fraga Rosji ma inna kolejność.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie