Jedburgh_Ops Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 Marcin Strzyżewski jest świetny. Rusycysta - a świetny! Nikt tak nie rozprawia się codziennie z propagandą dzikich, jak Strzyżewski. A dziś jest ździebko inny temat. Warto posłuchać. Nic dziwnego, że Ukraińcy nieraz irytują się na szkolenia natowskie, bo każdemu nóż by się w kieszeni otworzył na dźwięk tego, że natowcy uczą Ukraińców, iż pole minowe wystarczy objechać, bo ono ma 20 × 50 m. Te odrealnione natowskie pięknoduchy nie mają pojęcia, że na Ukrainie pola minowe mają, a i owszem, 20 × 50, ale kilometrów.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 1 godzinę temu, bodziu000000 napisał: Dobre Nowy typ schronohangaru z wentylacją w pakiecie.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 20 minut temu, bodziu000000 napisał: A trochę dalej zbroją co się da Jak nie kochać Korei Północnej? Dywizje pancerne traktorów i dostawczaków przecież rzucają na kolana
Czlowieksniegu Napisano 10 Wrzesień 2023 Autor Napisano 10 Wrzesień 2023 bodziu "A trochę dalej zbroją co się da..." Tyle, że nigdy nie dowiemy się, jak duża jest pomoc wojskowa Kima dla Kremla... A ostatnio pojawiają się informacje, że w ramach walki z nieustannym głodem w Korei, możliwy jest barter- rosyjska żywność za potencjalny Gruz...- a ten początkowo może być: - potwornie zajadły - część na "dzień dobry" się podda, byle nie wracać do ojczyzny
Cypis Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: - część na "dzień dobry" się podda, byle nie wracać do ojczyzny Bardzo mała część , bo w innym wypadku odpowie za to ich rodzina. Pod koni8ec lat 80-tych miałem na roku Koreańca , fajny gość , nawet trochę imprezował , ale starsi koledzy z Korei go pilnowali . Jak zaczęły się przemiany w Polsce (po 4 czerwca 1989) Chu Chong oznajmił , że wraca do Korei , że wszyscy Koreańcy dostali taki prikaz . Namawialiśmy go żeby został w Polsce , ale powiedział , że musi wracać , bo jak nie wróci to jego rodzina trafi do obozu koncentracyjnego. Taka sytuacja.
Czlowieksniegu Napisano 10 Wrzesień 2023 Autor Napisano 10 Wrzesień 2023 Cypis- jest pewna "subtelna" różnica, zgubić się w, np Warszawie, a na polu minowym...
MarekA Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 Atak dwóch ukraińskich czołgów. Ruskie strzelili do nich z ppk i Lanceta. https://storage2.censor.net/video/3/100923_ffj.mp4
Czlowieksniegu Napisano 10 Wrzesień 2023 Autor Napisano 10 Wrzesień 2023 Michał Kosiński z Kamractwa....
MarekA Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Michał Kosiński z Kamractwa.... Ale że o co chodzi? O barwy biało czerwone niebieskie? Klient najwyraźniej odwołuje się to Konfederacji Barskiej. Fraga Rosji ma inna kolejność.
pawel_breslau Napisano 10 Wrzesień 2023 Napisano 10 Wrzesień 2023 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Mam nadzieję, że wszystkie 46 szt. padnie ofiarami dronów :-)
Rekomendowane odpowiedzi