Czlowieksniegu Napisano 9 Wrzesień 2023 Autor Napisano 9 Wrzesień 2023 bodziu... Ale wtryski to ma do wymiany...
Jedburgh_Ops Napisano 9 Wrzesień 2023 Napisano 9 Wrzesień 2023 29 minut temu, bodziu000000 napisał: Tylko że to chyba akcja propagandowa. Od co najmniej 1-2 miesięcy wiadomo, że natychmiast po przejściu Cieśniny Bosfor każdy statek floty handlowej wchodzi na wody terytorialne Turcji, Bułgarii, Rumunii i Ukrainy, a tam ruscy mogą nagwizdać komukolwiek.
bodziu000000 Napisano 9 Wrzesień 2023 Napisano 9 Wrzesień 2023 32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Ale wtryski to ma do wymiany
pawel_breslau Napisano 9 Wrzesień 2023 Napisano 9 Wrzesień 2023 A tymczasem w Rumunii (za Onet): Nowe fragmenty drona podobnego do tych, jakich używa armia rosyjska, znaleziono na terytorium Rumunii – poinformowało w sobotę rumuńskie Ministerstwo Obrony. Prezydent Klaus Iohannis powiedział, że wskazuje to na niedopuszczalne naruszenie przestrzeni powietrznej kraju. A co na to NATO? Ciekaw jestem reakcji tego Paktu
soldierprzemo Napisano 9 Wrzesień 2023 Napisano 9 Wrzesień 2023 A co z ławrowem że ostatnio w marcu go pokazywali
Czlowieksniegu Napisano 9 Wrzesień 2023 Autor Napisano 9 Wrzesień 2023 Obrazki obrazkami, ale teraz polecam lekturę... Portal Myśli Konserwatywnej KONSERWATYZM.PL to jedna z największych prawicowych stron internetowych w Polsce. Działamy od 2004 roku, dzieląc łamy portalu między teksty ideowe z historii i współczesności kontrrewolucji polskiej i zachodniej oraz publicystykę polityczną. Klub Zachowawczo Monarchistyczny https://konserwatyzm.pl/panasiuk-po-co-polakom-rosja/ PS Klub Zachowawczo-Monarchistyczny – polska organizacja o charakterze tradycjonalistycznym, kontrrewolucyjnym, konserwatywnym i katolickim.
Jedburgh_Ops Napisano 9 Wrzesień 2023 Napisano 9 Wrzesień 2023 Nowe szczątki rosyjskiego drona. Władze Rumunii alarmują NATO
Rekomendowane odpowiedzi