Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
29 minut temu, bodziu000000 napisał:

Tylko że to chyba akcja propagandowa.

Od co najmniej 1-2 miesięcy wiadomo, że natychmiast po przejściu Cieśniny Bosfor każdy statek floty handlowej wchodzi na wody terytorialne Turcji, Bułgarii, Rumunii i Ukrainy, a tam ruscy mogą nagwizdać komukolwiek.

Napisano

A tymczasem w Rumunii (za Onet):

Nowe fragmenty drona podobnego do tych, jakich używa armia rosyjska, znaleziono na terytorium Rumunii – poinformowało w sobotę rumuńskie Ministerstwo Obrony. Prezydent Klaus Iohannis powiedział, że wskazuje to na niedopuszczalne naruszenie przestrzeni powietrznej kraju.

 

A co na to NATO?

Ciekaw jestem reakcji tego Paktu

Napisano

Obrazki obrazkami, ale teraz polecam lekturę...

Portal Myśli Konserwatywnej KONSERWATYZM.PL to jedna z największych prawicowych stron internetowych w Polsce. Działamy od 2004 roku, dzieląc łamy portalu między teksty ideowe z historii i współczesności kontrrewolucji polskiej i zachodniej oraz publicystykę polityczną.

Klub Zachowawczo Monarchistyczny

https://konserwatyzm.pl/panasiuk-po-co-polakom-rosja/

 

 

PS

Klub Zachowawczo-Monarchistyczny – polska organizacja o charakterze tradycjonalistycznym, kontrrewolucyjnym, konserwatywnym i katolickim.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie