Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

"Utknął w otchłani Putina: Orbán zapowiedział, że zawetuje unijny plan przekazania Ukrainie 18 mld euro

 

Węgierski premier przyznał, że zablokuje unijny plan wspólnego zaciągania pożyczek na sfinansowanie pakietu. Zaproponował, aby każde z 27 państw członkowskich UE udzieliło Ukrainie pomocy z własnego budżetu w ramach umów dwustronnych:

 

„Nie zaakceptujemy kolejnego planu, nie zgodzimy się na niego i bez nas się nie spełni” – powiedział „prawnik” Putina Viktor Orban, przyćmiony gazem i prądem, człowiek, który zmienił Węgry w europejską odpowiednik Rosji."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dennis napisał:

Ciekawe - czy prawdziwe??

 

 

Stara śpiewka. Już parę miesięcy temu próbowali takich wrzutek. To jest tak wiarygodne jak filmy z propagandystami dziczy na froncie- ubranymi full NATO.

FOUR_THREE_840.jpeg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, srbm napisał:

 

image.png

Nie wnikam czy to prawdy, ale z dziwnych stron czerpiesz info. Jak widzę coś ".ru", to mi się czerwona lampka zapala. Tobie widzę wystarczy, że pasuje do celów propagandowych "zgniłego zachodu". Nie widziałem za to twoich oburzeń, na to co robi i mówi funfel orban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, srbm napisał:

 

image.jpeg

Ładnych kilka lat mieszkam w de, tak jak wielu moich znajomych mam łysego Olafa za pi.. hmm, cienkiego bolka który wygrał wybory z tego samego powodu co uwielbiana przez Ciebie szanownie "rządząca" Polską partia, mianowicie poprawieniem socjali i zwiększeniem najniższej krajowej. Ale takiej bzdury jak to co wkleiłeś to nie widziałem w żadnym z szanujących się dzienników, portali internetowych ani kanałów informacyjnych.

To tak jak z tym newsem wklejonym przez Ciebie bądź Tyra jakoby to w październiku skończyły się niemcom fundusze na paliwo. Widać o tym nie wiedzą bo wojsko jak jeździło tak jeździ, strzela jak strzelało, ćwiczy jak ćwiczyło a z pobliskiej bazy lotniczej lata jeszcze częściej niż latało do ~września, teraz EF2000 latają cztery razy na dobę na minimum 8 maszyn z dywizjonu łącznie z lotami nocnymi 6 dni w tygodniu.

Idźcie wstawiać takie bzdury na forum tvp lub innych prokremlowskich instytucjach.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż proszę cytat z mojego posta w którym to pada twierdzenie, że w październiku kończą się Niemcom fundusze na paliwo.

Jeżeli nie znajdziesz takiego cytatu, możesz ogłosić że masz halucynacje bądź żyjesz w czwartym wymiarze i walczysz bohatersko z zagrożeniami wytworzonymi przez własną wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Nie wnikam czy to prawdy, ale z dziwnych stron czerpiesz info. Jak widzę coś ".ru", to mi się czerwona lampka zapala. Tobie widzę wystarczy, że pasuje do celów propagandowych "zgniłego zachodu". Nie widziałem za to twoich oburzeń, na to co robi i mówi funfel orban.

https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art37543001-emmanuel-macron-mowi-o-gwarancjach-bezpieczenstwa-dla-rosji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, srbm napisał:

Pokaż proszę cytat z mojego posta w którym to pada twierdzenie, że w październiku kończą się Niemcom fundusze na paliwo.

Wiesz, miesza mi się już jak czytam bzdury. Czasami wręcz odnoszę wrażenie że piszesz razem z Kazikiem i Tyrem z jednego pokoju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2.12.2022 o 23:45, karpik napisał:

"Utknął w otchłani Putina: Orbán zapowiedział, że zawetuje unijny plan przekazania Ukrainie 18 mld euro

 

Węgierski premier przyznał, że zablokuje unijny plan wspólnego zaciągania pożyczek na sfinansowanie pakietu. Zaproponował, aby każde z 27 państw członkowskich UE udzieliło Ukrainie pomocy z własnego budżetu w ramach umów dwustronnych:

 

„Nie zaakceptujemy kolejnego planu, nie zgodzimy się na niego i bez nas się nie spełni” – powiedział „prawnik” Putina Viktor Orban, przyćmiony gazem i prądem, człowiek, który zmienił Węgry w europejską odpowiednik Rosji."

No to jest najlepsze. Żeby nie było wątpliwości jak to jest rozegrane to teraz nasz wszechmocny orlen przekazuje stacje lotosu które w trybie pilnym przebrandowują się na MOL. I to tyle w kwestii handlu ruskim paliwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PAULUS_pl napisał:

Wiesz, miesza mi się już jak czytam bzdury. Czasami wręcz odnoszę wrażenie że piszesz razem z Kazikiem i Tyrem z jednego pokoju.

Pasuje do Ciebie cytat z filmu Seksmisja "weź tabletkę, weź tabletkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie