Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Kultura osobista”, nie chamstwo, oraz „miłość bliźniego” Jarosława Kaczyńskiego i jego partii.

A to twoja:

pi er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. Kto nie głosuje na tę societę ten jest:

Powiedz mi co to ma wspólnego z forum odkrywcy? Idź na forum Gazety Wyborczej czy innego soku z buraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karpik napisał:

Mowa miłości  by  Kazik.S.

" lewak, błazen, zdrajca, idiota, debil, czerwony kosynier, ślepiec na lewe oko, pożyteczny idiota, piszesz bzdury"

Dołącz tę miłość do zawiadomienia konfidencie.

Po co się wqwiać czytając sprawnego intelektualnie inaczej, jest opcja ignor. Ja tak zrobiłem z kilkoma ułomami i od razu piwo odzyskało smak.

  • Tak trzymać 2
  • Słabe 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bjar_1 napisał:

Ale że można o takie coś przykonfidencić... fiu, fiu...

Gdybyś czytał wpisy a nie lament Jedburgh_Ops to byś wiedział jak to szło. Taki cytat:

Oczywiście żadnego przekazania dalej cytatu Jed.. ale może autor przemyśli, co by powiedział smutnym panom, gdyby był. Hehehe.

bjar:

Ale że można o takie coś. To Ci pasuje. Homofobia, chamstwo, mowa nienawiści na tematy nie związane z forum? Jest OK?

pi er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kazik.S napisał:

 

i er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad

" lewak, błazen, zdrajca, idiota, debil, czerwony kosynier, ślepiec na lewe oko, pożyteczny idiota, piszesz bzdury"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik .S jesteś inteligentny inaczej o czym doskonale wiemy bo obrażasz innych bez skrupułów , ale to z domu od rodziny wyciągnięte prawda  , mamusia i tatuś tak cię nauczyli bo tak samo między sobą rozmawiali dlatego ty to powielasz . pytasz się " Fali " gdzie tak piszesz jak daje przykłady , ano przed chwilą tak pisałeś czytaj "Nacz się czytać ze zrozumieniem  homofobiczny prymitywie" to oczywiście nie jest mowa nienawiści i pełna kultura twoja . Patrz w lustro i zobacz jaka łajza patrzy z odbicia

  • Tak trzymać 3
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie kogoś homoseksualistą nie jest homofobią. To jest coming-out w zastępstwie. Określenie "homoseksualista" nie jest bynajmniej wyzywaniem od pedałów, a więc gdzie ta homofobia? Chyba że geje mogą poczuć się urażeni skojarzeniem ich z tak obleśnym, brudnym dziadem. Do tego zapewne pasywnym, albo stale nieczynnym. Homoseksualny incel.

Zmieniając temat: Ten Wolski to analfabeta? Błędy ort. i brak interpunkcji w zamieszczonym "tweecie". Dobrze, że w ogóle nie oglądam kanałów YT, nie marnuję na nie czasu, bo nie szanuję ludzi popełniających elementarne błędy. Ktoś, kto sadzi byki, nie jest dla mnie opiniotwórczy. A do tego w swym "tweecie" namawia do wypaczania obrazu i fałszowania rzeczywistości. Nieładnie i bez sensu.

M.

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Landszaft napisał:

Kazik .S jesteś inteligentny inaczej o czym doskonale wiemy bo obrażasz innych bez skrupułów , ale to z domu od rodziny wyciągnięte prawda  , mamusia i tatuś tak cię nauczyli bo tak samo między sobą rozmawiali dlatego ty to powielasz . pytasz się " Fali " gdzie tak piszesz jak daje przykłady , ano przed chwilą tak pisałeś czytaj "Nacz się czytać ze zrozumieniem  homofobiczny prymitywie" to oczywiście nie jest mowa nienawiści i pełna kultura twoja . Patrz w lustro i zobacz jaka łajza patrzy z odbicia

Inteligentny inaczej niż ty. Ok 

Co do mojego domu i rodziny to ci odpowiem mało jak Lempart ***********

homofobiczny prymitywie - a nie jest obrażając innych epitetami "homoseksualista" To jest świadectwo prymitywnej homofobii. Znów cytat z Lempart.

Patrz w lustro i zobacz jaka łajza patrzy z odbicia - skąd wiesz, zaglądałeś?

Ale do cytatu się nie odniosłeś bo ci pasuje?

12 minut temu, karpik napisał:

i er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad

 

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj kolego lasy rżnąć. Razem z Tyrem :) Takafura pokaże jak i gdzie. Jest co robić, bo rżną na potęgę. Po ostatnim wypadzie z wykrywaczem jestem rozgoryczony. Las wyłożony płytami jomb, taka wywózka odchodzi.

M.

  • Tak trzymać 4
  • Słabe 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 16:53, Jedburgh_Ops napisał:

 pi er kwadrat stary, homoseksualny, brudny, niedomyty, obsypany łupieżem dziad i o pociskach Patriot.

🤣

 

W dniu 7.11.2022 o 21:32, Grzesio napisał:

Wróć, proszę, tam gdzie byłeś, gdy Cię ostatnio nie było. Gdziekolwiek to jest, za wcześnie Cię wypuścili. Szkoda nerwów, naprawdę.

 

14 minut temu, Landszaft napisał:

Kazik .S jesteś inteligentny inaczej o czym doskonale wiemy bo obrażasz innych bez skrupułów , ale to z domu od rodziny wyciągnięte prawda  , mamusia i tatuś tak cię nauczyli bo tak samo między sobą rozmawiali dlatego ty to powielasz . pytasz się " Fali " gdzie tak piszesz jak daje przykłady , ano przed chwilą tak pisałeś czytaj "Nacz się czytać ze zrozumieniem  homofobiczny prymitywie" to oczywiście nie jest mowa nienawiści i pełna kultura twoja . Patrz w lustro i zobacz jaka łajza patrzy z odbicia

@Landszaft Nie krytykuję, nie pouczam, ale chcę tylko lepiej zrozumieć sposób myślenia.

Bluzgi z pierwszego cytatu bez reakcji, zgryźliwy post ( moje subiektywne odczucie) z drugiego cytatu jako reakcja na pierwszy wywołał Twoją dezaprobatę.

Z czego wynika taki dualizm, ba, meganadwrażliwość ?  Serio nie widzisz nawiązania do stylistyki rodem z Der Sturmer  gdy opisywano Żydów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, beaviso napisał:

Spadaj kolego lasy rżnąć. Razem z Tyrem :) Takafura pokaże jak i gdzie. Jest co robić, bo rżną na potęgę. Po ostatnim wypadzie z wykrywaczem jestem rozgoryczony. Las wyłożony płytami jomb, taka wywózka odchodzi.

M.

Zacznij oszczędzać papier ksero i srajtaśmę, kup plastikowe krzesła zamiast drewnianych to od razu nam zamówienia na surowiec spadną.

 

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier ksero? Nie wiem jak w LP, ale ja drukuję < 50 stron rocznie, tylko bilety lotnicze albo na koncert, żeby mieć backup do wersji elektronicznej. W pracy nie wydrukowałem niczego od lat, a o istnieniu ksero dawno zapomniałem :)

M.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, beaviso napisał:

Nazwanie kogoś homoseksualistą nie jest homofobią. To jest coming-out w zastępstwie. Określenie "homoseksualista" nie jest bynajmniej wyzywaniem od pedałów, a więc gdzie ta homofobia? Chyba że geje mogą poczuć się urażeni skojarzeniem ich z tak obleśnym, brudnym dziadem. Do tego zapewne pasywnym, albo stale nieczynnym. Homoseksualny incel.

Zmieniając temat: Ten Wolski to analfabeta? Błędy ort. i brak interpunkcji w zamieszczonym "tweecie". Dobrze, że w ogóle nie oglądam kanałów YT, nie marnuję na nie czasu, bo nie szanuję ludzi popełniających elementarne błędy. Ktoś, kto sadzi byki, nie jest dla mnie opiniotwórczy. A do tego w swym "tweecie" namawia do wypaczania obrazu i fałszowania rzeczywistości. Nieładnie i bez sensu.

M.

słuchaj no M... To nie twoja wina, że buractwu, które za sens życia obrało sobie nienawiść do mających inne zdanie, a za ekspresję poglądów wrzeszczenie wyp...ć, je...ć i obrażanie innych, wmówiono, że są mądrzejszą częścią społeczeństwa... Najgorsze, że wielu uwierzyło i teraz twierdzi, że nie szanuje kogoś, kto źle przecinki stawia. Zobacz sobie listę ludzi, którzy byli dysgrafikami, dyslektykami a zarazem geniuszami. 

Idąc twoim tokiem "rozumowania" jak ktoś o tobie powie, że jesteś homoseksualistą to też uznasz to za coming out? Pewnie za obywatelski. Doskonale potrafisz wypowiadać się za to za innych nie pytając ich o zdanie, jak twierdzenie, że geje poczują się obrażeni porównaniem z, obrażonym przez ciebie różnymi epitetami Kaczyńskim. Jeśli stwierdziłeś to, na podstawie autopsji i własnych preferencji i odczuć to zwracam część honoru... Nie wypowiadaj się jednak za wszystkich. 

Gdzie indziej każesz lasy rżnąć mnie i kilku innym forumowiczom... Ciekawe, że nie każesz takim indywiduom jak jedcośtam, fala i kilku innym. Mentalność Kalego i instynkt stadny przodowników totalnej opozycji? 

Reasumując. Twoje wywody bardziej przypominają "elytarne" teksty szpagatowej "enteligencji"

Edytowane przez Tyr
  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Merill_Marauder napisał:

To, co zwykle. Co ukradliśmy zostaje nasze, co zniszczyliśmy zostaje zniszczone i w ramach sił pokojowych nasze wojska zostają na Ukrainie.

Właśnie mniej więcej coś takiego podejrzewam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie