Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tyr napisał:

A w kwestii niemiec to chodzi ci o zleżałe hełmy czy zardzewiałe "strieły".

Nie, chodzi mi np. o Panzerfausty 3 wysłane już w marcu w ilości 1000 sztuk (w secie z 500 Stingerami), a które rozpieprzają kacapskie czołgi obecnie na froncie.

Teraz, Tyr napisał:

Węgry nie wysłały

A czemu tak? Fiutin sajuznikowi nie pozwolił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bjar_1 napisał:

Nie, chodzi mi np. o Panzerfausty 3 wysłane już w marcu w ilości 1000 sztuk (w secie z 500 Stingerami), a które rozpieprzają kacapskie czołgi obecnie na froncie.

A czemu tak? Fiutin sajuznikowi nie pozwolił?

Napisałem, że nie bardzo rozumiem czemu robią to ostentacyjnie. Pewnie chodzi o uzależnienie od ruskiego gazu i ropy a także kwestie Zakarpacia- mniejszość węgierska. Uważam, że jeśli szwaby czegoś nie wymyślą by uratować dawny, korzystny dla nich porządek i układy, to Węgry obudzą się po złej stronie. Ukraina ma największe zasoby surowców wszelakich w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś myśli, że szwabii zależy na pomocy Ukr. to głęboko się myli... Ta skromna pomoc to tylko po to by nie upaść wizerunkowo jeszcze niżej. Wystarczy spojrzeć kto w statystykach pomocy na którym miejscu. Potęgi niemce i francja dalekie tyle...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy nie zależy - coś robią. Tam każdy otrzymany nabój ma wymierną cenę. A "statystyki pomocy" to nie jest zbyt dobre źródło, bo o wszystkim się nie mówi.

Tak, że nie ma co psioczyć na szkopów i żabojadów (choć są mendy i mogli by więcej), bo fiutinowskie Węgry nie dały nawet naboju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina dostała od nas gigantyczną pomoc finansową w wys. 2,4 mld dolarów [największą zaraz po USA], a do tego uzbrojenie o podobnej wartości. Pozostałe kraje UE są daleko w tyle za nami, a Ukry ciągle robią nam jakieś złośliwości - a to zablokują naszej PKP przejazd przez swój kraj, a to na Eurowizji 2022 naszczają nam na buty. Może by trochę więcej szacunku dla nas mieli, tym bardziej, że przyjęliśmy prawie 3,4 mln ich uchodźców, a Zachód nie bardzo się pali, aby nam pomóc...

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/eurowizja-2022-przewodniczacy-ukrainskiego-jury-odpowiada-polakom/er8lxer,681c1dfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, widzę od rana to pierdzenie po netach wydawało by się poważnych ludzi o jakiejś Eurowizji. A jakie to ma znaczenie? Przecież Polska w ogóle nie powinna brać udziału w tym eurokomunistycznym festiwalu żenady. Płacz, że Ukraina wygrała i jakoś tam nie głosowali czy głosowali nie tak. No, to jest gruby temat! Bo Ukraina wygrała, to jest beee. Masakra... Kiedyś wygrała baba z brodą i co?

280283739_5166562460059641_5902727493844393908_n.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bjar_1 napisał:

Ta, widzę od rana to pierdzenie po netach wydawało by się poważnych ludzi o jakiejś Eurowizji. A jakie to ma znaczenie? Przecież Polska w ogóle nie powinna brać udziału w tym eurokomunistycznym festiwalu żenady. Płacz, że Ukraina wygrała i jakoś tam nie głosowali czy głosowali nie tak. No, to jest gruby temat! Bo Ukraina wygrała, to jest beee. Masakra... Kiedyś wygrała baba z brodą i co?

280283739_5166562460059641_5902727493844393908_n.jpg

Nie rozumiemy się, bo ja też olewam tą całą Eurowizję. Ale złośliwość tych, którzy powinni być w stosunku do nas przynajmniej chociaż trochę obiektywni, bo mają za co, mnie mocno razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Paweł80 napisał:

Balans Tobie płacą za bycie ruską onucą, robisz to charytatywnie czy przez pochodzenie?

To prawda - nie pochodzę od tych z Akcji Wisła. A ruskich onuc to sobie w rodzinie poszukaj. Swoją drogą, to gdzie napisałem nieprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
17 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Nawet gdyby mu Unia rurociąg z ropą w dupę doprowadziła to i tak frontu nie zmieni. Węgry sprzedane. Po wypiciu szampana reklamacji nie uzgodnienia się.

Yeti- zwiększ załączniki w tym temacie to nie będę musiał linków wrzucać.

 https://t.me/voynareal/22353

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie