Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 4


Rekomendowane odpowiedzi

srbm- patrząc, jak sobie radzi ciężki sprzęt rosyjski na Ukrainie i czym Ukraińcy, pomijając pozamykane stacje benzynowe, sobie radzą, pomyśl- ile takich i podobnych można miast mitycznych Abramsów...

PS Pomijając, że po, tfu tfu, oby katastrofie Rosjan i ich klęsce na Ukrainie, przez sporo lat na wschodniej granicy powinien być spokój...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm- wiesz, co miałem i na myśli i jakiej kategorii sprzęt jest teraz masowo przez Ukraińców stosowany...
I widać, także, jak w sumie niewiele, tfu tfu, są w stanie zrobić, poza zajęciem hektarów pól i lasów, rosyjskie czołgi.

Choć ciekawe, że poza kilkoma przykładami, nie bardzo widać zastosowanie dronów- a Bayraktary Ukraińcy mają...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

srbm- wiesz, co miałem i na myśli i jakiej kategorii sprzęt jest teraz masowo przez Ukraińców stosowany...
I widać, także, jak w sumie niewiele, tfu tfu, są w stanie zrobić, poza zajęciem hektarów pól i lasów, rosyjskie czołgi.

Choć ciekawe, że poza kilkoma przykładami, nie bardzo widać zastosowanie dronów- a Bayraktary Ukraińcy mają...

 

Po co mają mówić głośno o czymś co robi robotę... Tj. co niszczy kolumny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Jest, chwilowo, w sanatorium resocjalizacyjnym... z racji wieku, inaczej obóz pracy.


PS bjar- żarty żartami, ale dziś słyszałem, osobiście, kilka w jego modłę tyrad, że NATO, że Wołyń, że... 

Weź go odblokuj już, plis. Jaja będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

srbm- wiesz, co miałem i na myśli i jakiej kategorii sprzęt jest teraz masowo przez Ukraińców stosowany...
I widać, także, jak w sumie niewiele, tfu tfu, są w stanie zrobić, poza zajęciem hektarów pól i lasów, rosyjskie czołgi.

Choć ciekawe, że poza kilkoma przykładami, nie bardzo widać zastosowanie dronów- a Bayraktary Ukraińcy mają...

 

Jużtrochę widać....https://www.o2.pl/informacje/mocne-wideo-z-ukrainy-wszystko-dzieje-sie-w-ulamku-sekundy-6741851906193920a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie