Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 4


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, bjar_1 napisał:

Tak, tak. Dobrze, że kacapy liczą się ze stratami ludności cywilnej - szczególnie bombardując przedszkola, szpitale położnicze itp. Balans - czasem jak czytam twoje posty, to z monitora zieje mi stęchniętą, zapoconą onucą.

A jak przez lata Ukraińcy ostrzeliwali szpitale, szkoły i przedszkola w Doniecku i Ługańsku to ci to pachniało kwiatkami? Wojna to zło, tragedia i nieszczęście. Oby ta obecna zakończyła się jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Ja tę ukraińską poległą dziś żołnierkę-matkę sześciorga dzieci podziwiam i bardzo szanuję i takie też są głosy z całego świata. Gdybym miał sześcioro dzieci, jak ona, a ruska swołocz najechałaby Polskę to też bym się zaciągnął i to raczej nie do lotnictwa (gdzie pewnie chcieliby mnie wcisnąć i pewnie bym ocalał z wojny) tylko raczej do karabinu i Javelina, czy czegoś podobnego, żeby natłuc tego ruskiego bydła, ile tylko bym zdołał.

Tak tylko z ciekawości zapytam - masz jakieś przeszkolenie wojskowe? A jeżeli tak, to jaki stopień posiadasz? Pilotowałeś "rury", czy od razu przesiadłeś się na MiG 29 ewentualnie F-16?

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni rozpętają, tfu tfu, III WŚ...

Do sprawy odniósł się wicemarszałek Ryszard Terlecki.

- „To niezwykle ważny apel o to, aby przejść od słów do czynów i nie tylko wspierać Ukrainę transportami humanitarnymi czy uzbrojenia, ale również apel o to, by na terenie Ukrainy zorganizować misję pokojową - bądź ONZ, bądź NATO - to będzie jeszcze przedmiotem dyskusji”

- powiedział polityk.

- „To jest apel najwyższych władz Rzeczypospolitej i myślę, że teraz na ten temat odbędzie się poważna dyskusja i zostaną podjęte odpowiednie decyzje”

- dodał.

Zwrócił uwagę, że zorganizowanie misji ONZ może być niemożliwe przez rosyjskie weto. Może ją jednak zorganizować NATO, jeśli zgodzą się na to wszyscy członkowie Sojuszu.

 

https://www.fronda.pl/a/trzeba-przejsc-od-slow-do-czynow-prof-terlecki-o-misji-pokojowej-na-ukrainie,175025.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Do sprawy odniósł się wicemarszałek Ryszard Terlecki.

- „To niezwykle ważny apel o to, aby przejść od słów do czynów i nie tylko wspierać Ukrainę transportami humanitarnymi czy uzbrojenia, ale również apel o to, by na terenie Ukrainy zorganizować misję pokojową - bądź ONZ, bądź NATO - to będzie jeszcze przedmiotem dyskusji”

- powiedział polityk.

- „To jest apel najwyższych władz Rzeczypospolitej i myślę, że teraz na ten temat odbędzie się poważna dyskusja i zostaną podjęte odpowiednie decyzje”

- dodał.

Zwrócił uwagę, że zorganizowanie misji ONZ może być niemożliwe przez rosyjskie weto. Może ją jednak zorganizować NATO, jeśli zgodzą się na to wszyscy członkowie Sojuszu.

5fcbe8101b68ce515d203d20ff62af22.jpg.28652e01e990f5aa34170615097391d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie