Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.07.2022 o 14:12, bjar_1 napisał:

To mu chyba Rózia Fruzia grafinia von Cośtam und Jakośtam  temat nadała, że zagrożone są szlaki wędrówek dużych zwierząt. Szczególnie te z Afryki do Europy:) i kasiurka z kpo zablokowana przez totalnych z pomocą łukaszenki, fiutina...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bjar_1 napisał:

A co to za indywiduum?

 "Powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji" — mówiła Mateusiak-Pielucha. Sama jednak nie wypowiada się tak surowo o swojej córce. "Kasia jest dorosła, ma już 34 lata, nie jest politykiem. Dzieci polityków nie mają łatwo, więc nie chcę, żeby przez pryzmat moich wyborów moje dzieci były oceniane. Dzieci są dla mnie najważniejsze. Moi rodzice tak mnie wychowali, że mogłam dokonywać swoich wyborów i ja też staram się im na to pozwalać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bjar_1 napisał:

294206503_590137829135596_5927674939529524749_n.jpg

A wystarczyło podnieść kwotę wolną od podatku do kwoty w cywilizowanych krajach i dać te pińcet a nawet tysiąc ale jako odpis od podatku. Wic był w tym aby całą patologię zgarnąć jako swój elektorat, no i  na każdym kroku patologia rządzi poprzez patologiczny "rząd". Polecam przeczytać książkę Przemysława Piotrowskiego "Bagno", mogę podrzucić jako e-book, lub audio.

  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Kto nigdy nie brał kilku puszek kawioru pod namiot, niech pierwszy rzuci kamieniem!!!

FXoYBAKVUAEyJNf.jpg

I to jest pierwsza dobra wiadomość w tym dniu. Bo to oznacza, że mamy jeszcze trochę lasów, pomimo tego, że tną na potęgę w całym kraju. Nawet w parkach narodowych [całkiem niedawno w Kampinosie]. Gorzej z tym kawiorem, bo powinien być, podobnie jak węgiel, objęty sankcjami. Ja tam w latach 90-tych parę razy od Ruskich kupiłem kawior i to czarny z jesiotrów, aby zaszpanować na imprezach [stare dzieje], ale przyznam, że nie bardzo mi smakował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balans napisał:

Ja tam w latach 90-tych parę razy od Ruskich kupiłem kawior i to czarny z jesiotrów, aby zaszpanować na imprezach [stare dzieje], ale przyznam, że nie bardzo mi smakował...

Bo nie grasz w golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bjar_1 napisał:

Jakiś idiota. Mógł powiedzieć ,że Kusy go nawiedził . potem zwykłe egzorcyzmy i z aureolą oczyszczonego z powrotem do "Ziarna" rozsiewać nasienie ... wiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Może porównajmy gdzie  odpoczywa tzw. kawiorowa lewica ?"

Ty tak na serio i poważnie?

 

Z mojej strony to nieśmiała próba przebicia Waszej bańki informacyjnej gdzie wszystko jest pisowskie - państwo, sądy,policja,  inflacja, głupota, pycha, pogoda, wypoczynek.

Jak tylko jakiś samorządowiec  z Pcimia Dolnego nie spuści wody w klozecie to taki news jest radośnie wałkowany przez dwa dni. Potem się okazuje że to co prawda były radny PiS i nie ma pewności czy to on był ostatni w kiblu ale show must go on.

Ps. Czy ten temat dotyczy wyłącznie figur z PiS że pytanie gdzie wypoczywa kawiorowa lewica tak Cię zbulwersowało ?

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie