Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, balans napisał:

Bo PiS rządzi, a reszta ma tyle do gadania, co Żyd na Gestapo za okupacji...

Ale czy to jest temat "Figury rządzących" ? Powinno to być w tytule ;)

I skoro trafiają tu głównie osoby za to co powiedziały a nie zrobiły to jest taka dziwna dysproporcja i to głównie dzięki forumowiczom deklarującym się jako neutralni lub wręcz apolityczni.

Albo to celowe, albo jakieś obsesje a byc może bańka informacyjna a której wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Ale czy to jest temat "Figury rządzących" ? Powinno to być w tytule ;)..."

Znaczy się np dłuuugie grillowanie Lisa oznacza, że jest ono z rządzących?

 

"Albo to celowe, albo jakieś obsesje a byc może bańka informacyjna a której wspomniałem."

Nie wiem, jak inni Użytkownicy, ale ja z miłą chęcią poczytam, jak "kawiorowa lewica" jedzie do obywatelach, że ani w golfa nie grają, ani nie łupią kawioru na szybkim (?) wypadzie do lasu...
 

Te dwa tuzy intelektu* zrobiły dla opozycji więcej niż Tusk na wszystkich wiecach, pomijając, że przecież właśnie od dobrych kilku lat już nie miały mieć miejsca takie występy...

 

Tudzież Muszyński i: "Nie podzielam spojrzenia Pani Prezes na rolę TK, sposób procedowania przed TK, jak i na rolę sędziego w życiu polityczno-społecznym Polski. A przede wszystkim uważam, że moja znajomość i rozumienie Konstytucji różni się jednak horrendalnie od znajomości i rozumienia tego aktu przez Panią Prezes".

Powyższe to znów atak totalnej na niezależne Odkrycie Towarzyskie i urząd...

 

* pomijając np Mejzę, który twierdzi, że załatwił cały wagon pieniędzy, które.. były dzielone w czasie oficjalnego konkursu w ministerstwie...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by jadła kawior z bieługi albo ślimaczy ale to zwykły ersatz z łososia do nabycia w każdej sieciówce za kilkanaście pln... A pojechała golfistka po lewactwie a nie wszystkich obywatelach za co zresztą poniosła karę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Te dwa tuzy intelektu* zrobiły dla opozycji więcej niż Tusk na wszystkich wiecach, pomijając, że przecież właśnie od dobrych kilku lat już nie miały mieć miejsca takie występy...

Yety, oni powinni się za Tuska modlić oby żył długo i w zdrowiu, bo na kogo by zwalali swoje klęski, głupotę, nieudacznictwo i niemoctwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bjar_1 napisał:

To już pomniki mu stawiajo?

Podobno już wszyscy mają... a prezes nie może doczekać się kiedy na Wawel go zawiozą.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie