Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Tyr napisał:

Z moich 5-12 tysi na m-c...A mam jedynie żal do cwaniaczków co biorą i plują, że biorą, że im źle

ty dalej nie kumasz, dają bo najpierw zabierają, a dają mniej niż zabiorą. ty pewnie wierzysz że prezes i pinokio ze swoich portfeli to finansują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tyr napisał:

Moje jest aktualne ale ty może byś, choć na pusty obrazek zmienił, bo twoja podobizna trochę daje po oczach...

Wiem że cię podnieca i spać ci nie daje ale co  ja mogę

Edytowane przez toska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w temacie szykującej informacji że PiS głosuje zaledwie 18,78 proc. Polaków uprawnionych do głosowania.

To za słabo powiedziane.

Powtarzajmy że na PiS zagłosowało 0,0067 % mieszkańców Europy.

Ba, to nie jest jeszcze cała prawda.

Bo z całej ludzkości Ziemi to tylko 0,00000000000000006 %.

A są jeszcze inne cywilizacje pozaziemskie gdzie nikt nie głosował na PiS.

 

Ps. Odnoszę wrażenie że osoby najgłośniej krytykujące zaglądanie prawicowych konserwatystów pod kołdry same z detalami i ze sporą dozą fantazjowania opisują jakby nie było łóżkowe perypetie innych osób.

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, takafura napisał:

Ja tylko w temacie szykującej informacji że PiS głosuje zaledwie 18,78 proc. Polaków uprawnionych do głosowania.

To za słabo powiedziane.

Powtarzajmy że na PiS zagłosowało 0,0067 % mieszkańców Europy.

Ba, to nie jest jeszcze cała prawda.

Bo z całej ludzkości Ziemi to tylko 0,00000000000000006 %.

A są jeszcze inne cywilizacje pozaziemskie gdzie nikt nie głosował na PiS.

 

Ps. Odnoszę wrażenie że osoby najgłośniej krytykujące zaglądanie prawicowych konserwatystów pod kołdry same z detalami i ze sporą dozą fantazjowania opisują jakby nie było łóżkowe perypetie innych osób.

Co by nie rzec, to jednak Luśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[VIDEO] "Za PiS żyje się lepiej". Konsternacja na antenie TVN24. "Więcej nie wystąpi" (tysol.pl)

A jak by wybory tylko w pierdlach robił to platfusy miałyby bisko 100% :)

Zapewne będzie taniej jak tusk i jego banda, która odpowiada wraz z innym lewactwem europejskim za obecną sytuację geopolityczno-ekonomiczną, dojdzie do władzy...

Frajerom, którzy nie widzą lasu bo im drzewa zasłaniają, pewnie można wciskać, że drożyzna i inflacja jest winą rządzących... Za "peło" byłaby krótka piłka: "Piniędzy nie ma i nie będzie": na dotacje utrzymujące firmy, na 500+, na obniżki podatków i inne działania antycovidowe...

Prło i ich zauszniki zagwarantują wszystkim drogi gaz (bo ruskie muszą z czegoś żyć i się zbroić) miskę ryżu ze szczawiem i mirabelkami,  letnią wodę w kranach i sorry taki mamy klimat...

 

gf-1849-9oPF-Q7yc_czy-lepiej-sie-zylo-za-po-czy-pis-664x442-nocrop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fala napisał:

ty dalej nie kumasz, dają bo najpierw zabierają, a dają mniej niż zabiorą. ty pewnie wierzysz że prezes i pinokio ze swoich portfeli to finansują.

Ty faktycznie niepełnosprytny jesteś albo czytać nie umiesz. Wręcz debilnie pojmujesz, że w tym co napisałem, jest dokładnie to co mi starasz się imputować... 

Teraz specjalnie dla ciebie byś zatrybił...

Moje podatki rząd redystrybuuje do tych, którzy niekoniecznie odnaleźli się w świecie postkomuny i tym co im zafundowali balcerowicz i jego przydupasy z platformy i "lewicy". Cieszę się z tego że mogę pomóc tym pokrzywdzonym Polakom... Pewnie dla debili wszyscy, co dostają pieniądze to patusy... Zobacz ilu tu pluje na to i bierze 500 albo więcej... To są patusy...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyr napisał:

[VIDEO] "Za PiS żyje się lepiej". Konsternacja na antenie TVN24. "Więcej nie wystąpi" (tysol.pl)

A jak by wybory tylko w pierdlach robił to platfusy miałyby bisko 100% :)

Zapewne będzie taniej jak tusk i jego banda, która odpowiada wraz z innym lewactwem europejskim za obecną sytuację geopolityczno-ekonomiczną, dojdzie do władzy...

Frajerom, którzy nie widzą lasu bo im drzewa zasłaniają, pewnie można wciskać, że drożyzna i inflacja jest winą rządzących... Za "peło" byłaby krótka piłka: "Piniędzy nie ma i nie będzie": na dotacje utrzymujące firmy, na 500+, na obniżki podatków i inne działania antycovidowe...

Prło i ich zauszniki zagwarantują wszystkim drogi gaz (bo ruskie muszą z czegoś żyć i się zbroić) miskę ryżu ze szczawiem i mirabelkami,  letnią wodę w kranach i sorry taki mamy klimat...

 

gf-1849-9oPF-Q7yc_czy-lepiej-sie-zylo-za-po-czy-pis-664x442-nocrop.jpg

Kolejna półprawda i manipulacja. Ten wykres kołowy tyczy się pytanych emerytów i moim zdaniem jest wręcz miażdżący dla PiS.

Pokaż trolu wykres 18-40lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te leszczyk... zwolnienie z podatku do 26 roku życia to twoje platfusy wprowadzili?

leszczyku  tak się piszę "troll"...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz... A jak jesteś aż tak tępy, by nie widzieć przełożenia sytuacji światowej na sytuację w Polsce to jedź robić zakupy, tankować do niemiec lub gdziekolwiek indziej w UE...

Polacy widzą efekty rządów PiS w swoich portfelach. Sondaż dla money.pl - Money.pl z przed pandemii i zawirowań światowych wywołanych przez lewactwo, ruskich i popierających ich platfusów z donkiem na czele...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tyr napisał:

Masz... A jak jesteś aż tak tępy, by nie widzieć przełożenia sytuacji światowej na sytuację w Polsce to jedź robić zakupy, tankować do niemiec lub gdziekolwiek indziej w UE...

Polacy widzą efekty rządów PiS w swoich portfelach. Sondaż dla money.pl - Money.pl z przed pandemii i zawirowań światowych wywołanych przez lewactwo, ruskich i popierających ich platfusów z donkiem na czele...

Zaślepiony jesteś. Dyskusje z tobą są jałowe.

Piszesz o kryzysie na świecie za rządów pissu, to miej odwagę napisać, że w 2008 roku wybuchł kryzys największy od lat 30 XXw. i nie było tak galopujących podwyżek wszystkiego. Wtedy my mieliśmy się dobrze na tle Europy, teraz radzimy sobie dużo gorzej i gdyby nie konsumpcja na kredyt byłoby tragicznie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinindzy niema i nie będzie, w Bydgoszczu szczególnie a piniądze zgromadzone w OFE nie są własnością Polaków a jak się komuś nie podoba to szczaw i mirabelki... Sorry, taki mieliśmy klimat za platfusów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepadł w sejmie rządowy projekt znany jako Lex konfident. A do tego wszystkiego aż 76 posłów pisowców go nie poparło. Niestety jest natomiast realizowany projekt Lex chaos znany jako "Polski Ład". Do tego opozycja udowadnia na każdym kroku, że też są debilami. Za jakie grzechy tak mamy?

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-lex-kaczynski-upadl-w-sejmie-poslowie-zaglosowali-przeciwko/qhh3nyb

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tyr napisał:

Pinindzy niema i nie będzie, w Bydgoszczu szczególnie a piniądze zgromadzone w OFE nie są własnością Polaków a jak się komuś nie podoba to szczaw i mirabelki... Sorry, taki mieliśmy klimat za platfusów...

Nie będę oglądał i słuchał kłamcy. Są za nim ceny paliw.

Napisz co obniżka zmieniła dla firm, które cały czas podnoszą nam ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik.. zrozum, że to tak nie działa- nie będziesz im wmawiał, że białe jest białe, a czarne-czarne.

Mój ulubiony przykład, którego pytani nie chcieli lub nie potrafili merytorycznie skomentować

 

 

 

Inflacja zapisana w powyższym to 3,3 %. Realna ma podejść pod 10 %. Kto na tym finansowo i PR'owo skorzysta?
Pytanie mocno retoryczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik... Ale na początku filmiku jest twój guru tusk... Swoją drogą to skąd czerpiesz wiedzę, jak nie oglądasz bo nie lubisz? Własne mniemanie, przekaz telepatyczny lub podprogowy?

O firmy zapyta firmy a nie rząd lub kogoś kto nie ma na to wpływu...

Zwróciłeś już dotacje na dzieci i inne? Jak nie to mogą cię zaliczyć  przeciwnicy rządu do patusów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie