Skocz do zawartości

Pandemia


les05

Rekomendowane odpowiedzi

Moderna np w stanach wycofała partię po kilku niepokojących przypadkach. Sprawa z astrą jest świeżonka i może należy się przyjrzeć czy coś z partią nie halo, czy z dopuszczeniem. W oficjalnych opowieściach możliwe skutki 1,5% i nie tak gwałtowne objawy a w realu w tych przypadkach które znam, wszyscy z ciężkimi, długotrwałymi dolegliwościami. Ktoś z niezdiagnozowaną przypadłością układu krążenia mógłby nie przetrzymać efektów ubocznych. 

ale człowiek zaraz przez lewactwo zostanie nazwany antyszczepionkowcem, płaskoziemcem itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- nikt jeszcze (?) nie zastosował wobec ciebie określeń typu "antyszczepionkowcem, płaskoziemcem itp. " Obojętnie, czy z lewej czy z prawej...

Ale cały czas, jak widzę, nie wierzysz w oficjalne wypowiedzi urzędników, co już może zakrawać na nieprzystosowanie albo i podejrzenia o lewicowe odchylenia budzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo często (mogą wystąpić u więcej niż 1 na 10 osób) :

– tkliwość, ból, ciepło, swędzenie lub siniaki w miejscu wstrzyknięcia – uczucie zmęczenia (znużenia) lub ogólne złe samopoczucie
– dreszcze lub uczucie gorączki
– ból głowy
– mdłości (nudności)
– ból stawów lub ból mięśni

2. Często (mogą wystąpić u maksymalnie 1 na 10 osób)

- obrzęk lub zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia
- gorączka (>38°C)
- wymioty lub biegunka

3. Niezbyt często (mogą wystąpić u maksymalnie 1 na 100 osób)

- senność lub zawroty głowy
- zmniejszony apetyt
- powiększone węzły chłonne
- nadmierne pocenie się, swędzenie skóry lub wysypka

Z ulotki informacyjnej A-Z...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie te chłopkoroztropkowe komentarze na podstawie tego co ci się ubzdało. Szczepienia w Tomaszowie odbyły się w piątek  i większość z nauczycieli mimo złego jeszcze samopoczucia stawiło się do pracy w poniedziałek.  W samym Tomaszowie wiem o sytuacjach gdzie wszyscy zaszczepieni w kilku szkołach odczuli skutki szczepienia w podobnie do tych z Krakowa.  Sytuacja zgłaszana i będzie opisana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozlewnia szczepionki przeciw COVID-19 w Polsce. Sasin: Ruszy za kilka tygodni

vs

Jarosław Król poinformował także, że nowobudowana linia produkcyjnej osiągnie możliwości napełnienia około 16 tys. ampułek na dobę, czyli około 40 mln rocznie. Ampułkarnia będzie gotowa na jesieni.


Znajdź różnice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, balans napisał:

Polska zakupiła dodatkowo 4 miliony szczepionek dla UPAiny, Gruzji i Albanii, bo my bogaty bantustan jesteśmy.

Bantustańczyku, czy może wolisz Bananańczyku a dotarło, że do odsprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- myślisz, że aż tak słabo w budżecie, że będą spekulować szczepionkami?

  Istotniejsze są insynuacje że "my niby takie bogaty bantustan jesteśmy".

Każda okazja dobra aby powielić fake newsa albo chociaż gówienkiem rzucić. Śmiesznie obserwować takie reakcje tego forumowicza jak u psa Pawłowa - każde wydarzenie gospodarcze czy zjawisko pogodowe musi opatrzyć komentarzem "pisowski. pisowskie, pisowskim, bantustan, reżim " itp.

A fakty są łatwe do sprawdzenia:

"umowy unijne pozwalają na odsprzedanie po cenie kupna. Komisja pomaga przy kontraktach i transporcie" - dodał wiceszef KE. (PAP)"

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans. 

Zamiast pobudować dom, kupić sobie jakieś fajne auta, znaleźć ładną koleżankę lub kilka, marnujesz energię wypisując bzdury na forum. Myślę, że każdy ma już dość czytania twoich frustracji. To nie jest wina Polski, że ci w życiu nie wyszło a wyłącznie twoja. Obarczanie winą wszystkich w koło za swoje niepowodzenia, życiowe nic nie zmieni, liczenie na pomoc z rosji też nie. Tam byś miał jeszcze gorzej.

Taką optymistyczną piosenkę znalazłem dla ciebie byś już nie obrażał Ojczyzny jakimiś debilnymi określeniami. Trzymaj się jesteśmy z tobą?

"Znowu w życiu mi nie wyszło".wmv Budka Suflera - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

marnujesz energię wypisując bzdury na forum

A ja już myślałem, że się odniesiesz merytorycznie do tego co wstawiłem powyżej, ale rozumiem, że jak zawsze argumentów Ci brakło, więc zwyczajowo wyjeżdżasz ad persona. Zapomniałeś jeszcze dodać Olgino, Onuce i KGB.

To nie moja wina, że III/IV RP stała się karykaturą państwa i to od samego początku, bo NIE OTAKE POLSKIE CHODZIŁO, a wyszło jak zawsze...

Można się długo zastanawiać dlaczego nie potrafiliśmy po obaleniu muru stworzyć normalnie funkcjonującego państwa, tak jak to się udało Czechom. Zapewne duży wpływ na to miała nasza historia - anarchia ówczesnych oligarchów czyli magnaterii, ich klientelizm wobec obcych dworów, dyktat Watykanu, feudalizm i analfabetyzm 90% obywateli, brak ciągłości państwa, a później XIX-wieczny mesjanizm, mrzonki o Międzymorzu, prywata polityków, szukanie sobie wrogów blisko a sojuszników daleko, oraz kompleks niższości wobec Zachodu i kompleks wyższości wobec Wschodu. Można by jeszcze długo wymieniać, natomiast ja nie jestem wstanie wymienić chociaż jednego państwa w UE, o którym możemy powiedzieć, że to nasz sojusznik [Węgry ale tylko w kwestiach ideologiczno-autorytarnych]. A później znowu będzie płacz, że my tacy idealni, a świat nas nie docenił i znowu zdradził...

 

 

 

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tyr napisał:

E tam bez argumentów...Przecież ci powiedziałem, że nieudacznicy swoje winy cedują na innych...

Żaden rząd nie uformował tylu roszczeniowych nieudaczników i półcwaniaków co ten bieżący, kryptolewicowy. 

Moja pani pracuje w ośrodku pomocy społecznej od 15 lat i takich cyrków jak teraz to nie było. Wszystko się ludziom należy, kłamią, kręcą, naciągają a jak trzeba oddać pieniądze, bo już wszystko łatwo sprawdzić w systemie, to trzeba policję wzywać bo "PiS mi dał, a wy sobie pewnie kur.y wzięły" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie