Skocz do zawartości

Zdjęcie naszego samolotu - część 34


Rekomendowane odpowiedzi

Ten drugi to jedynie nabija kolegom liczniki, tym, którzy z forum ni ciu ciu ale po linii partyjno-ideologiczno- światopoglądowej owszem. Sorry za wtręta. Nie ma się czym przejmować zaraz niejaka fala będzie ekspertem na forumie;)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Barbapapa...czyli pod jakim nikiem teraz jesteś....Nie wzruszyło mnie twoje ekspoze....Poluzuj sobie Ty gumeczkę...To nie miejsce  na twoje prywatne wywody ..jakbyś znał regulamin to wiedziałbyś gdzie się uzewnętrznić...Żegnam.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hornet napisał:

Do Barbapapa... czyli pod jakim nikiem teraz jesteś...

Dla ułatwienia dodam:

Barbapapa, Soda, Marcellus, Agatka95, Yowita, Hujoza58, Always, Picolo, Młody duchem (a i to nie wszystko).

Oraz samemu sobie dodawane punkty „reputacji” przez konta-klony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Barbapapa napisał:

Ma to być D.3 Oeffag 253 zaś pilot to Zygmunt Legeżyński.

Przyznam się szczerze, że pilota o takim nazwisku nie znam, a powiedzmy, że "kilku" ich znam ?

Wielce ciekawe odkrycie, proszę więc o podanie źródła opisu.

Zadałem dość przewrotnie pytanie kto zacz, bo kiedyś "zabawiłem się" w identyfikację owego pilota i miałem nadzieję że uzyskam potwierdzenie.

PS - taka moja uwaga co do wpisów i zamieszczania zdjęć w tym (i innych pochodnych lotniczych wątkach) - przy takiej ilości zdjęć nie ulega wątpliwości, że powtórne wstawianie zdjęć będzie się zdarzało i nie należy się tym specjalnie przejmować i tym bardziej "skakać" sobie do oczu .

por.obs. Kazimierz Swoszowski.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sedco Express napisał:
W dniu 9.11.2020 o 21:08, Barbapapa napisał:

Ma to być D.3 Oeffag 253 zaś pilot to Zygmunt Legeżyński.

Czekam nadal na podanie źródła powyższej informacji o niejakim pilocie Legeżyńskim.

I nie doczekasz się niestety Kolego Sedco Express informacji o niejakim pilocie Legeżyńskim bo po prostu takiego pilota nigdy  nie było.

Istniał natomiast: 

Zygmunt Legeżyński ur. 12.04.1896 r we Lwowie – zm. 03.01.1928 r we Lwowie. Był kapitanem rezerwy Wojsk Lotniczych, jednym z kierowników w warsztatach lotniczych na lotnisku Lewandówka oraz Zawiadowcą Stacji Lotniczej we Lwowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 22:55, Barbapapa napisał:

Może zatem poluzuj gumeczkę w majteczkach, sprzedaj zdrowego bączusia i stosuj te same standardy w stosunku do wszystkich, a zacznij od samego siebie. Aaaaa, i Kaziu jedna dobra rada na koniec - nie mierz innych swoją miareczką. (podpowiem, że chodzi o nabijanie postów). Ale możesz z ciekawości napisać co można takiego osiągnąć na forum nabijając te posty? Bo jak dla mnie ta koncepcja, to nabijanie postów, przekracza ludzkie pojęcie.

 

Dobrej nocy mały Kaziu, śpij spokojnie.

 

PS. I masz tu ode mnie jeszcze prezencik – samolocik na zdjęciu ale oczywiście w nowym, poniższym wpisie.

" Jest czas na sianie, przychodzi czas zbierania"

Nawet wiem, skąd wziął się ten Kazio w stosunku do Kol. Horneta. Tak właśnie przedstawiłeś się czytelnikom w kolejnym wcieleniu jako Kazio z wybrzeża, nieprawdaż? Ale czas zbilansować miniony dzionek 11 listopada...

 

Rozpocząłeś w nim swój wątek " Twierdza Grodno" przy stanie 192 odpowiedzi. Zakończyłeś w końcu dnia 195 odpowiedziami. W ciągu dnia zamieściłeś w rzeczywistości 11 postów. Więc jak, kolejny " cud nad Wisłą"? Kolejna " kicha", co Kaziu? Czy tak " czysto" postępujesz w przypadku wątków " wojny burskie" i " gołąbki niepokoju"? I ty mnie wysyłałeś do psychiatryka. Dobre ? I jak się ma teraz twoje " ludzkie pojęcie"?

Dobrej nocki

A jako, że jesteśmy w wątku lotniczym, w prezenciku samolociki treningowe z Dęblina. Niech się przyśnią ? 

lot s deblin szkolenio.JPG

Edytowane przez formoza58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koloman napisał:

I nie doczekasz się niestety Kolego Sedco Express informacji o niejakim pilocie Legeżyńskim bo po prostu takiego pilota nigdy  nie było.

Istniał natomiast: 

Zygmunt Legeżyński ur. 12.04.1896 r we Lwowie – zm. 03.01.1928 r we Lwowie. Był kapitanem rezerwy Wojsk Lotniczych, jednym z kierowników w warsztatach lotniczych na lotnisku Lewandówka oraz Zawiadowcą Stacji Lotniczej we Lwowie.

Też tak sądziłem i dlatego napisałem "niejakiego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebijam!!!
https://audiovis.nac.gov.pl/i/PIC/PIC_1-W-1618.jpg

Ale swoją drogą - jeśli fotografia jest w zbiorach ogólnodostępnych (tak jak tutaj, w NAC-u), i to jeszcze w o wiele lepszej jakości - to jaki jest sens zapychania forum zrzutami skanów ze starej prasy. Zawsze mi się wydawało, że powinny tu się pojawiać NOWE albo mało znane obrazy, pozwalające rozszerzyć swoją i innych wiedzę. A takie wstawianie byle czego sugeruje, że wstawiający nie ma zielonego pojęcia, co jest dostępne i dość dobrze znane, ale za to chce za wszelką cenę zabłysnąć? zwrócić na siebie uwagę? zdobyć coś, o czym nie mam pojęcia? Może chodzi o jakieś bonusy, stopnie albo punkty?

Nie mam oczywiście wpływu na to, co ktoś wiesza. Wciąż jeszcze mamy podobno demokracje, więc nie mogę zabronić.Tyle, że punkty do prestiżu u mnie zdobywa się inaczej...

  • Tak trzymać 2
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbapapa napisał:

SKL.jpg

 

2 godziny temu, KayFranz napisał:

Przebijam!!!
https://audiovis.nac.gov.pl/i/PIC/PIC_1-W-1618.jpg

Ale swoją drogą - jeśli fotografia jest w zbiorach ogólnodostępnych (tak jak tutaj, w NAC-u), i to jeszcze w o wiele lepszej jakości - to jaki jest sens zapychania forum zrzutami skanów ze starej prasy. Zawsze mi się wydawało, że powinny tu się pojawiać NOWE albo mało znane obrazy, pozwalające rozszerzyć swoją i innych wiedzę. A takie wstawianie byle czego sugeruje, że wstawiający nie ma zielonego pojęcia, co jest dostępne i dość dobrze znane, ale za to chce za wszelką cenę zabłysnąć? zwrócić na siebie uwagę? zdobyć coś, o czym nie mam pojęcia? Może chodzi o jakieś bonusy, stopnie albo punkty?

Nie mam oczywiście wpływu na to, co ktoś wiesza. Wciąż jeszcze mamy podobno demokracje, więc nie mogę zabronić.Tyle, że punkty do prestiżu u mnie zdobywa się inaczej...

Całkowita zgoda!!!!!!!!!!!!!!

  • Tak trzymać 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KayFranz napisał:

Zawsze mi się wydawało, że powinny tu się pojawiać NOWE albo mało znane obrazy, pozwalające rozszerzyć swoją i innych wiedzę

Kto i według jakich kryteriów ma decydować o tym, że obraz jest NOWY albo mało znany? Dla jednych forumowiczów obraz może być NOWY i mało znany, dla drugich odwrotnie.

8 godzin temu, KayFranz napisał:

Nie mam oczywiście wpływu na to, co ktoś wiesza. Wciąż jeszcze mamy podobno demokracje, więc nie mogę zabronić.

Możesz kolego założyć osobne forum i pełniąc rolę admina i moderatora mieć wpływ na treści jakie się na nim ukazują.

Rozumiejąc Twój żal, że wciąż jeszcze mamy podobno demokrację i nie możesz niczego zabronić mam pytanie: jaki system zamordyzmu preferujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie