Jump to content
Bocian

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019

Recommended Posts

Mam 2 pytanka do poniższego fragmentu:

"Korzystając z naszej strony akceptujesz zakaz publikowania materiałów, które są niezgodne z prawdą lub mają charakter zniesławiający, niedokładny, obraźliwy, wulgarny, szerzący nienawiść, są napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zorientowane seksualnie, groźne, naruszają prywatność osób trzecich lub w w jakikolwiek inny sposób naruszają obowiązujące normy prawne.

Użytkownicy zobowiązani są zakazem publikacji wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim - chyba, że jesteś właścicielem praw autorskich lub są własnością właściciela strony".

1. Co to są materiały "zorientowane seksualnie" i "groźne"?

2. Gdyby dosłownie traktować wyimek o zakazie publikacji materiałów objętych prawem autorskim, oznaczałoby to, że nie można nawet newsa podlinkować. Czy tak jest?

Bocian, wiem, że jest ta zakładka ale może można by tych "gościów" zbić do kupy ilu ich tam jest a widoczni byli by użytkownicy zalogowani?

4 godziny temu, Tyr napisał:

Tak .jpg

Już powinno działać jak trzeba

a tych filtrów to nie zauważyłem. Fotki już śmigają:) jeszcze ino tło trochę mniej dające po oczach i bedzie git:)

5 minut temu, Tyr napisał:

a tych filtrów to nie zauważyłem. Fotki już śmigają:) jeszcze ino tło trochę mniej dające po oczach i bedzie git:)

Wygląd jest tymczasowy. Po uruchomieniu nowej strony Odkrywcy dostosujemy się do niego kolorystycznie. 

36 minut temu, Sobiepan napisał:

Co to są materiały "zorientowane seksualnie" i "groźne"?

Mój gif z dupeczką usunięto, a więc masz odpowiedź na pierwszą część swojego pytania. A "groźne" to pewnie zdjęcia ammo, broni itp. 

6 godzin temu, Bocian napisał:

Tak 🙂   uruchomie to za pare dni jak ludzie ochlona, na razie mamy zalew problemow z "przebudzonymi wielokontowcami"

dziękuję za odpowiedź 🙂

" Użyłeś 5,17 MB swojego limitu załącznika 97,66 MB."  :classic_blush: Jeszcze dziewięć dni i co emeryturka 😨

3 godziny temu, Woodhaven napisał:

" Użyłeś 5,17 MB swojego limitu załącznika 97,66 MB."  :classic_blush: Jeszcze dziewięć dni i co emeryturka 😨

Spokojnie wyklepie się 🙂 Limity są domyślne, pokręcimy gałkami i będzie dobrze. 

Tyr, fotoszkapa pokazuje 4608 na 3072 piksele, kompresja 11. na starym musiałem mocno przycinać a i tak kompresja ok 8 by zmieścić się w limicie. Już jest dobrze.Tylko tło takie że nie da się powyżej 30 min czytać!

36 minut temu, bjar_1 napisał:

Nie boisz się swojej gęby zamieszczać? 😄

Nein, ein so hässliches Gesicht ist schwer zu erkennen...

45 minut temu, woytas napisał:

A co nie pasuję? Odwiedziłeś forum jak się internet zaczął.

W Polsce to się zaczął w 1990, a nie w 1970 :)