Jump to content

Bocian

Administrators
 • Posts

  2365
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bocian

 1. Usunąłem zaczątek awantury. Dalej będę leciał z banami i blokadami dla każdej ze stron kłótni. Chcecie się poprzeciągać, nacie zły dzień to róbcie to na priv.
 2. Niestety ten silnik forum z "paczki" tego nie umożliwia.
 3. Już problem został rozwiązany mam nadzieje że skutecznie.
 4. Raczej jestem a przynajmniej staram się podchodzić bez emocji do forum Odkrywcy ale Soda ogarnij się. Włożyłeś dużo wysiłku żeby wyrazić swoją złośliwość. Nie bawi mnie to, nie jestem tu w żaden sposób do Twojej dyspozycji 24h na dobę. Mogę to napisać dobitniej. Ale... jeżeli masz z tym problem usunę Ci konto, nie ma obowiązku bytności na tym forum. Nie mam już tolerancji dla takich zachowań od roszczeń po obrażanie innych użytkowników czy złośliwe zabawy reputacjami. Więc... albo zejdziesz do normalnego poziomu dyskusji i dasz sobie spokój ze złośliwościami albo usuń swoje konto. Masz taką możliwość.
 5. Bo to jest tak niestety: - klub zamknięty a takie są teraz tworzone domyślnie - "Każdy może zobaczyć klub i jego zawartość, ale tylko członkowie mogą widzieć i uczestniczyć w odpowiedziach. Użytkownicy muszą poprosić lidera o przyłączenie." - klub prywwatny - "Tylko klubowicze mogą przeglądać klub i jego zawartość. Aby dołączyć użytkownicy muszą zostać zaproszeni przez lidera." I tutaj rozterki czy domyślnie powinny być prywatne ale wtedy kij wie co ludzie będą tam trzymać i publikować czy zamknięty gdzie zawartość jest dostępna publicznie. Sam nie wiem co lepsze.
 6. znalazłem błąd w systemie, zgłoszenia klubów nie wchnodzą w panel administratora ani moderatora za to głęboko ukrywają się w panelu. Zatwierdziłem klub.
 7. Dziwne bo limity byly zdjete czasowo, niestety ogarne dopiero za tydzien. Chwilowo jestem niedaleko Antarktydy i internet mam glownie okazjonalnie.
 8. To nie takie proste. To coś co zastąpiło poprzednie forum jest gotowcem z pudełka. Wszelkie zmiany nie są już takie proste. Ale popatrzymy co da się zrobić w temacie wyszukiwania.
 9. Chodzi zapewne o edycję dodanego posta. Taki ustawiłem limit ? Na poprzednim forum nie było możliwe edytowanie. Zmieniłem na 15 minut. Jak szaleć to szaleć.
 10. Nazwa działu - "wszystko co pod i nad wodą" będzie ok? ?
 11. Zasadniczo do tego ma służyć nowa opcja działu Identyfikacja, jak zauważyliście wygląda inaczej niż normalny dział forum. Poprzez głosowanie na najlepszą odpowiedź lub podbijanie wartości innych można mieć wpływ na wartość identyfikacji. Ale może faktycznie warto rozważyć automatyczne przenoszenie postów bez odpowiedzi do osobnego poddziału.
 12. Rzucajcie propozycję nowych działów forum. Archeologia Rycerstwo Polityka - (żartowałem) Średniowiecze ...
 13. Na gorze zawsze są te gdzie ktoś dodał odpowiedź. Można użyć zakładki aktywność i tam sobie spreparować kanał według własnych kryteriów.
 14. Przy pierwszym wejściu na forum po czasie czy również w trakcie korzystania wyskakuje taki komunikat losowo?
 15. Zakaz handlu na forum, zakaz zamieszczania ogłoszeń.
 16. Przesunąłem pstryczek w panelu i teraz można się logować anonimowo. W skrócie nie będzie tej osoby w spisie online ani info o niej w profilu. Ale moderatorzy i tak Was będą widzieli ?
 17. Od dzisiaj nowa zabawka. Kluby. Sami wyklikajcie o co "kamon" ? Można założyć klub. Kluby martwe będą automatycznie usuwane. Moderatorzy mają wgląd w całą zawartość klubu i jeżeli znajdą coś nielegalnego to do odstrzału. Celem Klubów jest zastąpienie modułu "Poznajmy się" i aktywizacja społeczności. Można zakładać kluby lokalne, wojewódzkie, według zainteresowań. Każdy klub ma własne podforum oraz galerię. Ale uczulam ponownie, nielegalna treść i lecimy. Nawet w forach ukrytych. Na początek każdy klub wymaga zatwierdzenia.
 18. Test linków http://myvimu.com/blog/rzeczy-zapomniane-prawidla-do-butow/
 19. Zdjęcia są w katalogach w domenie odkrywca.pl a forum to forum.odkrywca.pl stąd problemy z certyfikatem i akceptowaniem go przez przeglądarki. Coś z tym zrobimy.
 20. Kolorystykę dopasujemy do nowego serwisu Gazety Odkrywca jak zostanie udostępniony.
×
×
 • Create New...

Important Information