Jump to content

pumpernikiel

Forum members
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pumpernikiel last won the day on February 5 2019

pumpernikiel had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. http://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.greencamo.pl%2Fimages%2Fxp%2Fxp_deus_komp_kit_audio_ws4.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.greencamo.pl%2Fxp-deus-kompletny-zestaw-audio-do-panelu-sluchawek-ws4-ze-sluchawkami-dousznymi-p-471.html&tbnid=mGA0Ng5qkpgxpM&vet=12ahUKEwj2gsWp4uvsAhUpposKHTmYDJwQMygIegUIARDlAg..i&docid=2lI99o5c8ZSZbM&w=800&h=600&q=słuchawki deus xp&client=opera&ved=2ahUKEwj2gsWp4uvsAhUpposKHTmYDJwQMygIegUIARDlAg http://www.testcompetence.pl/110-słuchawki-stereo-xp-z-regulacją-głośności-fx02-7328.html
 2. To tylko moje zdanie i myśli...: Jestem za całkowitym zakazem poruszania spraw politycznych i religijnych. Co Wy tu chcecie ODKrywać? Panie i Panowie? Macie kontakt z bazą?
 3. Skrócona nazwa Władcy (dozorcy) tej ziemi.
 4. Cześć. Dawno mnie nie było. Musiałem wejść i wyrazić moją radość. Les05 Zaskoczyłeś mnie. Jeszcze pół roku temu chciałeś mi wbić nóż w plecy za to, że miałem wywalone na tą świrusową plandemię. Tak jak pisałem w marcu: Jak trup będzie się słaniał na ulicach to będziemy się bać. Pozdrawiam ;)
 5. Wykombinuj inną cewkę na próbę. Wtyczka w detektorze ma wszystkie bolce? Moze któryś się ułamał i został we wtyczce cewki.
 6. Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Udało Wam się przetrwać? @les05 udało Ci się przeżyć?
 7. W dzisiejszych czasach i z obecną technologią w Polin budowa trwałaby 140 lat z czego 131 to poprawki, a koszt budowy i poprawek doszedłby do biliardów jarosrebrników. Pozdrawiam.
 8. To złom z osunietej skarpy. Sam to napisałeś. Dla jednego złom dla jednego sens życia. Co Wy tam kopiecie obywatelu? Wstydził bym się zadawać takie pytania bez odkopania. Należy wykopać. Poddać wadze i pomiarom. Bawimy się w łamigłówki czy identyfikację? Z szacunkiem pozdrawiam.
 9. @bjar_1 Taka kartka to na 99% wisi u mojej byłej teściowej.
 10. Fajny patent szybkiego montowania trzonka rękojeści. Jak powielę to myślę, że nikt się nie będzie gniewał.
×
×
 • Create New...

Important Information