Jump to content
Bocian

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019

Recommended Posts

Jak by coś pisz na priv. Ja mam bogate doświadczenie(-6 albo więcej banów), to coś mogę doradzić;)

Nie politykuję w przeciwieństwie do Ciebie, to i nie mam wafli.

Szkoda starego prymitywnego uroku foruma:( Najbardziej się obawiam emotek i innego postępowego" badziewia, zrobi się z tego drugi włóczykij"

bjar_1 (31011 / 880) 2019-01-16 20:06:34

Ale handlujesz na potęgę.
A skoro nie masz, z tego powodu, problemów, musi Cholera zadowolony z podziału...

jak będzie dział Wycena" to może Bjar nie zrezygnuje. Pamiętajcie by zmniejszyć wagę i rozdzielczość fotek coby służby nie mogły rozpoznać fantów";)

No wycena na zdjęciach wielkości znaczka była zawsze mistrzowska. Na nowym jest pełen zakres rozdzielczości, filmiki i inne dupereliki. Pajpala jeszcze nie ma ale płatnośc przelewem śmigają.

jako niespotykana forumowa szuja :) - bjar, pamiętaj - zawsze możesz na mnie liczyć :D

mamy świadomość, że może 60-70 % użytkowników kocha to Forum w takiej postaci jak obecnie...

jednakże... zmiany

ale moderatorzy, zwani w koleżeńskich kręgach, forumowymi szujami - będą pilnować dalej porządku i wykorzystywać cały asortyment przyznanych opcji do doceniania" niektórych...

Forum się zmienia - zasady nie... więcej roboty tylko będzie...

Więc po co sobie dokładać tej roboty?

Kto wymyślił ten tuning?

Na starcie nowe forum będzie okrojone z wszystkiego co społecznie trendy"

Dopiero jak pierwszy szok użytkowników minie uruchomimy nowe funkcje.
Nie chce mieć tu zgonów na dzielnicy osób niedostosowanych i nie korzystających z codziennego mainstreamu" fejs-zbukowo tłiterowego.

Aktualny serwis to trup napisany w jedną noc 18 lat temu. Powinien spocząć w muzeum.

Ale to forum pokazuje że liczą się ludzie, społeczność, wspólne pasje, coś co łączy i atmosfera a nie słitaśne interfejsy.

I chyba jeszcze najważniejsza informacja, amnestia będzie. Aktualne kartki będą anulowane.

Niestety będziecie musieli ponownie się wysilić żeby dostać nagrody.