Jump to content
Bocian

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019

Recommended Posts

poradziłem sobie ,ale nie dałem rady edytowac posta musiałem postawić nowego 

Aktualnie w menu jest opcja aktywność i tam można sobie ustawić własny kanał powiadomień i ich treść. Czy zrobimy stronę wejściową ze spisem aktualnych tematów? Zobaczymy. 

próba fotki i nie wlizło 7,4mb? Chwilowo?

9 minut temu, Tyr napisał:

próba fotki i nie wlizło 7,4mb? Chwilowo?

Jest limit uploadu 10MB, powinno zadziałać. 

Wystąpił błąd podczas przetwarzania pliku- 200 - przy dużym 7,4 mb,  małe foto 198 kb wlazło...

235828-add1-lg.jpg

34 minuty temu, Bocian napisał:

Jest limit uploadu 10MB, powinno zadziałać. 

no,no jest full wypas😀😄

6 minut temu, Tyr napisał:

Wystąpił błąd podczas przetwarzania pliku- 200 - przy dużym 7,4 mb,  małe foto 198 kb wlazło...

235828-add1-lg.jpg

Jaki rodzaj pliku? .jpg?

2 minuty temu, bjar1 napisał:

Boćku, weno sprawdź moje konta - mam chyba bjar1 i bjar_1. Jakby to pierwsze wykasować, to by było O.K. Loguje mnie samoczynnie na pierwsze.

Juz polaczone i to nie dwa a nawet trzy konta 🙂

5 minut temu, zebu74 napisał:

No i spoko ,na razie jest O.K👍

O.K. to było do dzisiaj 😄

6 minut temu, DJ MHz napisał:

Po wejściu w galerię, "opcja nie dostępna dla Twojego konta" ? 

Tak 🙂   uruchomie to za pare dni jak ludzie ochlona, na razie mamy zalew problemow z "przebudzonymi wielokontowcami"

2 minuty temu, Tyr napisał:

Erih jaką dałeś wejściową wielkość?

Tu chyba tkwi problem. Grafiki powyżej 1200-1600px są przetwarzane a oryginały usuwane. I tu chyba się sypie. 

Tak jak mówisz zmniejszyłem do 1599x1199 i wlazło poprzednio było grubo powyżej 5000 

20180502_125918.jpg

Panie Bocianie. Przeglądałem dział identyfikacja bez "bilonu". Zauważyłem problem ze zdjęciami wstawionymi za starego forum. W niektórych przypadkach są duże ale bardzo rozmazane. Nie znam się ale w niektórych wątkach należałoby powrócić do starych, małych oryginalnych zdjęć. One już w tedy były słabo widoczne ale teraz jest o wiele gorzej. 

6 minut temu, pumpernikiel napisał:

Panie Bocianie. Przeglądałem dział identyfikacja bez "bilonu". Zauważyłem problem ze zdjęciami wstawionymi za starego forum. W niektórych przypadkach są duże ale bardzo rozmazane. Nie znam się ale w niektórych wątkach należałoby powrócić do starych, małych oryginalnych zdjęć. One już w tedy były słabo widoczne ale teraz jest o wiele gorzej. 

Tyle że my je po prostu linkujemy do katalogów w których były zawsze, w żaden sposób ich nie modyfikujemy w stosunku do starego forum. 

2 godziny temu, zebu74 napisał:

15 minut temu, Bocian napisał:

Tyle że my je po prostu linkujemy do katalogów w których były zawsze, w żaden sposób ich nie modyfikujemy w stosunku do starego forum. 

ja nie mam takiego problemu,klikam na zdjęciu i automatycznie zmniejsza się do odpowiedniej wielkości.

szkoda, że nie widać gdzieś użyszkodników online. W starym było lepiej a tu tyle trudu trzeba sobie zadać żeby sprawdzić czy ulubieńcy właśnie są;)