Skocz do zawartości

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
2 minuty temu, bjar1 napisał:

Boćku, weno sprawdź moje konta - mam chyba bjar1 i bjar_1. Jakby to pierwsze wykasować, to by było O.K. Loguje mnie samoczynnie na pierwsze.

Juz polaczone i to nie dwa a nawet trzy konta ?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, DJ MHz napisał:

Po wejściu w galerię, "opcja nie dostępna dla Twojego konta" ? 

Tak ?   uruchomie to za pare dni jak ludzie ochlona, na razie mamy zalew problemow z "przebudzonymi wielokontowcami"

Odnośnik do komentarza

Panie Bocianie. Przeglądałem dział identyfikacja bez "bilonu". Zauważyłem problem ze zdjęciami wstawionymi za starego forum. W niektórych przypadkach są duże ale bardzo rozmazane. Nie znam się ale w niektórych wątkach należałoby powrócić do starych, małych oryginalnych zdjęć. One już w tedy były słabo widoczne ale teraz jest o wiele gorzej. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, pumpernikiel napisał:

Panie Bocianie. Przeglądałem dział identyfikacja bez "bilonu". Zauważyłem problem ze zdjęciami wstawionymi za starego forum. W niektórych przypadkach są duże ale bardzo rozmazane. Nie znam się ale w niektórych wątkach należałoby powrócić do starych, małych oryginalnych zdjęć. One już w tedy były słabo widoczne ale teraz jest o wiele gorzej. 

Tyle że my je po prostu linkujemy do katalogów w których były zawsze, w żaden sposób ich nie modyfikujemy w stosunku do starego forum. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zebu74 napisał:

 

 

15 minut temu, Bocian napisał:

Tyle że my je po prostu linkujemy do katalogów w których były zawsze, w żaden sposób ich nie modyfikujemy w stosunku do starego forum. 

ja nie mam takiego problemu,klikam na zdjęciu i automatycznie zmniejsza się do odpowiedniej wielkości.

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytanka do poniższego fragmentu:

"Korzystając z naszej strony akceptujesz zakaz publikowania materiałów, które są niezgodne z prawdą lub mają charakter zniesławiający, niedokładny, obraźliwy, wulgarny, szerzący nienawiść, są napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zorientowane seksualnie, groźne, naruszają prywatność osób trzecich lub w w jakikolwiek inny sposób naruszają obowiązujące normy prawne.

Użytkownicy zobowiązani są zakazem publikacji wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim - chyba, że jesteś właścicielem praw autorskich lub są własnością właściciela strony".

1. Co to są materiały "zorientowane seksualnie" i "groźne"?

2. Gdyby dosłownie traktować wyimek o zakazie publikacji materiałów objętych prawem autorskim, oznaczałoby to, że nie można nawet newsa podlinkować. Czy tak jest?

 

Odnośnik do komentarza

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie