Jump to content
Bocian

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019

Recommended Posts

Jeszcze tylko parę wiosen. Jeszcze parę przygód z losem. Jeszcze tylko parę zim i refrenem zabrzmisz tym: Wesołe jest życie staruszka.

Kolego Bocianie

Piszę bo wygląda że to Ty jesteś tu Zeusem...

W chwili odwagi, po wielu latach "gościowania" założyłem w dziale pojazdy/artyleria temat "historia jednego zdjęcia".

Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania - ale....

Brak możliwości "grupowania" odpowiedzi trochę przeszkadzał ale pogrzebałem trochę w możliwościach forum i znalazłem "kluby"

I to jest to!!! Niemniej jednak każda róża ma kolce... temat który założyłem to "de facto" dwie różne, dosyć odmienne sfery mojego maniactwa. Niestety, klub mogę założyć tylko jeden...:((((

Nie chcę szukać obejść typu: inny nick, inna poczta itp / IP pewnie nie sprawdzane:)))/.. - bo po co..

pytanie: co z tym zrobić?

Zakładam, iż temat - nazwijmy go ogólnym- pozostanie..Klub to droga do bardziej wąskiej dyskusji dla chętnych i zainteresowanych..:)

i może to też możliwość większego porządkowania tematów... a chętni do oglądania nie mają zamykanej drogi do wiedzy innych

Ja przy tym "ubiję" własny interes:))))))))))))))

Pozdrawiam

Kaz

szanowny Bocianie

znów mam problem - tym razem sam go sprokurowałem:(((

zakładając klub źle okresliłem jego status: zamknięty...:((

a chciałem by zaproszeni Koledzy mogli w nim brać aktywny udział a pozostali /w tym goście/ mogli go przeglądać..

Możesz mi pomóc?

klub, jego merytoryka, układ i nne mozliwości podobaja mi się coraz mocniej...

szkoda, ze nie moge znaleźć gdzieś mini_instrukcji o jego możliwościach..na razie mniej lub bardziej skutecznie eksperymentuje:))))

Kaz