Skocz do zawartości

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Bocianie

Piszę bo wygląda że to Ty jesteś tu Zeusem...

W chwili odwagi, po wielu latach "gościowania" założyłem w dziale pojazdy/artyleria temat "historia jednego zdjęcia".

Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania - ale....

Brak możliwości "grupowania" odpowiedzi trochę przeszkadzał ale pogrzebałem trochę w możliwościach forum i znalazłem "kluby"

I to jest to!!! Niemniej jednak każda róża ma kolce... temat który założyłem to "de facto" dwie różne, dosyć odmienne sfery mojego maniactwa. Niestety, klub mogę założyć tylko jeden...:((((

Nie chcę szukać obejść typu: inny nick, inna poczta itp / IP pewnie nie sprawdzane:)))/.. - bo po co..

pytanie: co z tym zrobić?

Zakładam, iż temat - nazwijmy go ogólnym- pozostanie..Klub to droga do bardziej wąskiej dyskusji dla chętnych i zainteresowanych..:)

i może to też możliwość większego porządkowania tematów... a chętni do oglądania nie mają zamykanej drogi do wiedzy innych

Ja przy tym "ubiję" własny interes:))))))))))))))

Pozdrawiam

Kaz

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

szanowny Bocianie

znów mam problem - tym razem sam go sprokurowałem:(((

zakładając klub źle okresliłem jego status: zamknięty...:((

a chciałem by zaproszeni Koledzy mogli w nim brać aktywny udział a pozostali /w tym goście/ mogli go przeglądać..

Możesz mi pomóc?

klub, jego merytoryka, układ i nne mozliwości podobaja mi się coraz mocniej...

szkoda, ze nie moge znaleźć gdzieś mini_instrukcji o jego możliwościach..na razie mniej lub bardziej skutecznie eksperymentuje:))))

Kaz

Odnośnik do komentarza
  • 1 year later...

Dlaczego nie można znaleźć tematu Erich Koch? Był w dwóch częściach. Również niektóre posty użytkowników poznikały, gdy szukam tematów danego użytkownika nie pokazują się wszystkie. Dlaczego „Odkrywca” nie przestrzega konstytucji RP? Według niej wszelka kontrola jest zabroniona, moderatorzy powinni zniknąć z forum „Odkrywcy”! Postarajcie się również poprawić wyszukiwanie, teraz jest wyszukiwanie w tematach i zawartości lub w tematach, nie ma wyszukiwania tylko w zawartości. Postarajcie się przywrócić wszystkie posty i tematy ze starego forum.

Odnośnik do komentarza

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie