Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Napisano
Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

FxXn7DIXsAIayXE.jpg

hm przecież komisja już zbadała co tam zbadać miała, wnioski w raporcie antoni przedstawił, dowody niezbite,  prawda jest wszystkim znana, medale i premie wręczono itp itd.... wiec czego oni tam teraz za 9 mln zl narobili?!>?!?!?! 

Napisano
1 godzinę temu, canabis.dw napisał:

hm przecież komisja już zbadała co tam zbadać miała, wnioski w raporcie antoni przedstawił, dowody niezbite,  prawda jest wszystkim znana, medale i premie wręczono itp itd.... wiec czego oni tam teraz za 9 mln zl narobili?!>?!?!?! 

No i co z tego? Kasa misiu, kasa. Będą badać do końca świata i jeden dzień dłużej dopóki ktoś nie przerwie tego chocholego tańca wyrokami bezwzględnego więzienia za manipulację, oszczerstwa i malwersację publicznych pieniędzy.

  • Super 1
Napisano
20 godzin temu, canabis.dw napisał:

hm przecież komisja już zbadała co tam zbadać miała, wnioski w raporcie antoni przedstawił, dowody niezbite,  prawda jest wszystkim znana, medale i premie wręczono itp itd.... wiec czego oni tam teraz za 9 mln zl narobili?!>?!?!?! 

Po co łapać króliczka skoro tak przyjemnie się go goni? 

Ta podkomisja i nie tylko ta to maszynki do wyprowadzania pieniędzy. Cześć podobnych tworów ma jakiś zarząd, strukturę istnieją po parę lat ale nie zebrały się ani razu. A kasa płynie. 

Dodatkowo podkomisja jest utrzymywana żeby można było ją wyciągać jako temat zastępczy lub gdy jest to politycznie opłacalne. 

  • Tak trzymać 2
  • 3 weeks later...
Napisano (edytowane)
30 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Fz9-oRNXgAAn4Vf.jpg

Ile tych niepodległości mamy i czy wszystkie będzie trzeba bronić, bo zarobiony jestem? 

Ten młody jest ewidentnie ciepły, więc to lekka hipokryzja* być działaczem piss.

*mieszcząca się w standardach partii.

Edytowane przez karpik
  • 2 weeks later...
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

"W połowie kwietnia [ 2023 ] tego roku podkomisja smoleńska złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego i usunięcia poprzez zabójstwo organu konstytucyjnego RP oraz morderstwa 95 innych osób."

https://tvrepublika.pl/Antoni-Macierewicz-Prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-zamachu-w-Smolensku,147779.html

Wybory nadchodzą i znowu zabawa na trupach. Świr dalej będzie ciągnął miliony na swoją psycho-komisję.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29997151,sledztwo-ws-katastrofy-smolenskiej-trwa-i-trwa-prokuratura.html#do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg6&do_upid=723_ti&do_utid=29997151&do_uvid=1689957635077

Edytowane przez fala

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie