Jump to content

Kee

Forum members
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kee last won the day on April 15

Kee had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twoja jest trochę zniszczona ale to chyba ta https://rareindiancoins.com/home/393-sold-shivaji-coin-shivrai-paisa-maratha-confederacy-copper-coin.html Porównaj i daj znać.
 2. Tak to jest ząb. Wiele zwierząt ma zęby. Czasem im wypadają, czasem ktoś go wyrwie, a czasem jedno zwierzę spod Katowic zje drugie zwierzę mieszkające z dala od gospodarstw rolnych i takie zęby potem sobie leżą. A my co? A my nawet nie wiemy jak duży jest.
 3. https://en.numista.com/catalogue/pieces11075.html
 4. Tu masz ślad. https://www.google.com/imgres?imgurl=http://newmolot.ru/i2/2739/thumbs/large_b1e024c841d9c0cc067bbd2a6cc8590d.JPG&imgrefurl=http://newmolot.ru/auction/159196&h=288&w=288&tbnid=VyNw3QQ7E3swvM&tbnh=225&tbnw=225&osm=1&hcb=1&usg=AI4_-kTWbWHv7qmgS2rv_1yrgjdOvh4myw&ved=0ELLNBQgAKAAwAA&docid=4ERVtjkv4oluVM&hcb=1 Niestety z rosyjskim mi nie po drodze. Może ktoś coś.
 5. To mogą być pojemniki na ładunki do haubicy
 6. Po tym zdjęciu cieżko stwierdzić czy to w ogóle skamielinami. Brak skali porównania więc nie wiadomo jak gruba i duza jest. Potrzebne dobre zdjęcie W makro by określić czy "skamielina" ma jakąś fakturę.
 7. Również bym strzelał w Wz. 1921.
 8. Trochę to takie strzelanie w ciemno z tym przedmiotem. Osobiście obstawiał bym że to część kołatki lub uchwytu meblowego. Ten nalany lut być może miał za zadanie utrzymywać kółko na miejscu i zapobiegać obkręcaniu się.
 9. A pokaż ten lut od wewnątrz. Tam jest jakieś pęknięcie ?
 10. Już jeden taki był co miał fajerkę a kłócił się ze wszystkimi, że ma umbo. Istotą identyfikacji jest to że przedmioty często nie okazują się tym czym byśmy chcieli żeby były. Trzeba brać pod uwagę każdą ewentualność i weryfikować. A za odpowiedzi i pomysły co do znalezisk to się dziękuję a nie czepia
 11. Jest to rozrusznik lub jego część . Zaraz trochę pogrzebie może uda się Naleźć coś więcej.
 12. Albo jakiś Bronek chciał pilniki sobie zrobić i nie skończył. Prawdopodobnie to jakiś odpad produkcyjny (półprodukt) który wylądował na złomie.
 13. Piękny okaz pareidoli zapewne pochodzi z jakiegoś popielnika, a może ktoś kable wypalał, zwykły kawałek złomu
 14. To zdecydowanie wygląda jak rączka od francuza, klucza nastawnego. Więc zapewne było to jakieś narzędzie typu zacisk działające na takiej samej zasadzie jak francuz. Otwory niekoniecznie musiały służyć do przymocowania tego do czegoś większego a po prostu stanowiły gniazdo dla jakiegoś np uchwytu, ucha, lopatki, elementu zacisku etc. Na moje to nie jest zdemontowane z czegoś większego a po prostu niekompletne.
 15. Ołowiany ciężarek, wędkarski lub od sieci
×
×
 • Create New...

Important Information