Jump to content

Kee

Forum members
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kee last won the day on April 15

Kee had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to dlaczego? On ma mieć określona wagę. Pełny mógł by być za ciężki, a bez dziur za cienki/za słaby. Wydaje mi się, że chodzi zwyczajnie o stosunek wagi do wytrzymałości. Felga skręcana to to nie jest. Osłona koła też nie bo za ciężkie. Tylko obciążnik mi do tego pasuje. Nawet ich kolor przywodzi mi na myśl felgi od ciągnika . Być może to wewnętrzne obciążenie od ciągnika lub większego pojazdu.
 2. Osobiście obstawiam obciążnik koła, Ciężkie? Z czego zrobione?
 3. Witam Takie o to zwłoki, wstępnie umyte bo nie opłaca się czyścić bardziej. Widoczny mechanizm do przesuwania knota. Widoczny napis, pierwsze litery nieczytelne. 3 ostatnie to "ule" więc domyślam się że chodzi o "feule"/"fule" coś koło tego Dno delikatnie wepchnięte do srodka.
 4. Więc być może to część pompy odwadniającej.
 5. Zrób dobre zdjęcie bicia. Bo niestety po przybliżeniu jest nieczytelne.
 6. Jakim cudem udało ci si zrobić tak wyraźne zdjęcie widelca podczas gdy pierwszoplanowa spinka wygląda jak z japońskiego porno ;D
 7. Nnwp A może to przedmiot NNWP? Pomyślałeś o tym? Fakt zdjęcia do najlepszych nie należą ale czy zaraz wymaga to 3 postów pod rząd?
 8. Sprawdzanie wartości na allegro i innych tego typu portalach to najglupszy sposób wyceny przedmiotów. To że ktoś chce coś sprzedać za 500zl nie znaczy wcale, że ten przedmiot jest tyle warty. "A bo w internecie to sprzedają po..." No właśnie sprzedają. Tylko czy ktoś kupuje.
 9. Oszczędź chłopaka, on nie wie czym jest sarkazm
 10. Ostatnie zdjęcie to zwykle kamienie. Te krzemienie to też zwykle odłupańce. Na pewno nie jest to dzieło rąk ludzkich, brak śladów obróbki. Nic specjalnego.
 11. Trzeba to oczyścić, broń to nie moja bajka i kompletnie się nie znam jednak kształtem przypomina to... no wlasnie nie znam się więc nie będę klepał bez sensu poczekajmy aż inni to ocenia.
 12. Ten podłużny przedmiot może być ciekawy. Oczyść go i daj lepsze foto. Szczerze, to jak bym na to nie patrzył to widzę puszkę.
 13. O ile się nie mylę to te duże to pojemniki do zbierania żywicy, to na lewo to chyba po pasztecie będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information