Jump to content

Kee

Forum members
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Kee

 1. Osobiście to nie szukał bym jej ani pod ziemią, ani pod wodą tylko... w powietrzu.
 2. To by było głupie w połączeniu z tym, że wrzuca zdjęcia z pełnymi metadanymi.
 3. Jakaś radosna twórczość chyba, wygląda jak wciśnięta w taką nakrętkę z uchem.
 4. Wydaje mi się że bardziej coś takiego
 5. No ja mam mieszane odczucia bo zeby są strasznie niewyraźne i nie wiadomo czy to korozja czy nie
 6. Chyba część maszyny do szycia. Gorszych zdjęć nie dało rady zrobić? Chociaż wygląda jak korba rowerowa.
 7. Peseta to waluta a cien to sto = Sto peset
 8. Więc jako saper powinieneś mieć dostęp do informacji których szukasz. Katalogów uzbrojenia i przede wszystkim do opinii experta. Pomógł bym szukać ale nie chcę o tobie słyszeć w wiadomościach.
 9. Myślę że powinieneś bardzo uważać z tym zdjęciem a najlepiej się go pozbyć.
 10. A to dlaczego? On ma mieć określona wagę. Pełny mógł by być za ciężki, a bez dziur za cienki/za słaby. Wydaje mi się, że chodzi zwyczajnie o stosunek wagi do wytrzymałości. Felga skręcana to to nie jest. Osłona koła też nie bo za ciężkie. Tylko obciążnik mi do tego pasuje. Nawet ich kolor przywodzi mi na myśl felgi od ciągnika . Być może to wewnętrzne obciążenie od ciągnika lub większego pojazdu.
 11. Osobiście obstawiam obciążnik koła, Ciężkie? Z czego zrobione?
 12. Witam Takie o to zwłoki, wstępnie umyte bo nie opłaca się czyścić bardziej. Widoczny mechanizm do przesuwania knota. Widoczny napis, pierwsze litery nieczytelne. 3 ostatnie to "ule" więc domyślam się że chodzi o "feule"/"fule" coś koło tego Dno delikatnie wepchnięte do srodka.
 13. Więc być może to część pompy odwadniającej.
 14. Zrób dobre zdjęcie bicia. Bo niestety po przybliżeniu jest nieczytelne.
 15. Jakim cudem udało ci si zrobić tak wyraźne zdjęcie widelca podczas gdy pierwszoplanowa spinka wygląda jak z japońskiego porno ;D
 16. Nnwp A może to przedmiot NNWP? Pomyślałeś o tym? Fakt zdjęcia do najlepszych nie należą ale czy zaraz wymaga to 3 postów pod rząd?
 17. Sprawdzanie wartości na allegro i innych tego typu portalach to najglupszy sposób wyceny przedmiotów. To że ktoś chce coś sprzedać za 500zl nie znaczy wcale, że ten przedmiot jest tyle warty. "A bo w internecie to sprzedają po..." No właśnie sprzedają. Tylko czy ktoś kupuje.
 18. Oszczędź chłopaka, on nie wie czym jest sarkazm
 19. Ostatnie zdjęcie to zwykle kamienie. Te krzemienie to też zwykle odłupańce. Na pewno nie jest to dzieło rąk ludzkich, brak śladów obróbki. Nic specjalnego.
 20. Trzeba to oczyścić, broń to nie moja bajka i kompletnie się nie znam jednak kształtem przypomina to... no wlasnie nie znam się więc nie będę klepał bez sensu poczekajmy aż inni to ocenia.
 21. Ten podłużny przedmiot może być ciekawy. Oczyść go i daj lepsze foto. Szczerze, to jak bym na to nie patrzył to widzę puszkę.
 22. O ile się nie mylę to te duże to pojemniki do zbierania żywicy, to na lewo to chyba po pasztecie będzie.
 23. Co to znaczy oryginalnie wspawane? To nie oryginalne było by widać? Spaw to spaw. Zelaziec do ucha też jest przyspawany a to raczej nie za dobre rozwiązanie. Kombinowany, więc nie ma co się skupiać na całości tylko trzeba na poszczególnych elementach i może się coś znajdzie
×
×
 • Create New...

Important Information