Skocz do zawartości

Smoleńsk - rosyjskie kłamstwa


Rekomendowane odpowiedzi

Karpik (5618/196)2018-05-29 12.04.11
Kolego nie trzymaj mnie za słowo.Nie dociągnę do końca ''dobrej zmiany'' Dopóki prezes żyje to -to swoje towarzystwo trzyma krótko za pysk. Urodziłem się w innych czasach,inne były wartości moralne.Dziś tylko kasa,parcie na szkło ,tęczowa rewolucja i kompletny brak hamulców moralnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les05 25.05. zapodałeś listę ekspertów" najsłynniejszego uciekiniera w dziejach RP [jak ktoś nie wie o kogo chodzi - to chodzi o kumpla min. Misiewicza]. A ja zadałem Ci wtedy proste pytanie: Krótka piłka - który z tych niby ekspertów Antka jest albo był, członkiem jakiejś narodowej komisji badania wypadków lotniczych?"

No i do dziś nie uzyskałem odpowiedzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans
Frank Taylor
Robert Benzon
Dick Marquise
Wiesław Binienda
Goong Chen
Andreas Farkas
Kazimierz Nowaczyk
James Thurman
Jurgen Roth
John Schindler
Philip Morris
Wacław Berczyński
Glenn A. Jørgensen
Soraya McClung
Theodore Postol
jeśli chodzi o tę listę, to są na niej eksperci zarówno z komisji AM, jak i z grupy stworzonej przez prokuraturę. A to są dwa oddzielne zespoły. Jeśli chodzi o ten drugi, prokuratorski, to są w nim eksperci, którzy uczestniczyli w badaniach katastrof lotniczych. W zespole stworzonym przez Macierewicza nikt wcześniej nie był członkiem żadnej narodowej komisji badania wypadków lotniczych. Dobrze o tym wiesz, więc nie odpowiadałem na twoje pytanie, bo i po co, skoro sam znałeś na nie odpowiedź.

Sprawa była prosta, skoro osoby z komisji badania wypadków lotniczych nie poradzili sobie z wyjaśnianiem przyczyn katastrofy, to trzeba było sięgnąć po ekspertów, którzy mogli wnieść nowe spojrzenie na to cały bałagan. Bo tłumaczenie, że walnął w brzozę i spadł" przekonuje może niektórych ludzi ale nie wszystkich, prof. Biniendę na pewno nie przekonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do tych ekspertów" dodam jeszcze Wicka Halinioka i Jędrka łod Kapliców, bo oni za młodu też mieli dużo wspólnego z wypadkami lotniczymi, podobnie jak ci eksperci" od Antka - bo obaj spadli z drzew, gdy wybierali młode wrony z gniazd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperty nawymyślały teorii tylko żadnej udowodnić nie potrafili , a tym bardziej raportu PKBWL podważyć w żadnym punkcie. Wacek Wykańczacz Caracali to sobie tak bez obaw i wstydu może wrócić po tej słynnej rejteradzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świry smoleńskie w swoim obłędzie i łopatologicznej propagandzie, przekraczają granice nawet takiej zwykłej ludzkiej przyzwoitości, która nakazuje szacunek dla ofiar wojny i szacunek dla ich grobów.

http://lodz.onet.pl/wolborz-tabliczka-smolenska-wmontowana-w-pomnik-pomordowanych-przez-hitlerowcow/btdnc23


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 09:13 04-06-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wiadoma, że pilot nie miał zamiaru robić akrobacji a efekt beczki spowodowany był utratą znacznej powierzchni nośnej po jednej stronie i zwiększenie ciągu. Paradoksalnie większe szanse na przeżycie były by gdyby poszedł w dół...
Mnie jednak zastanawiają sprawy kart podejścia, radiolatarni,ścieżki podejścia- 4 m poniżej lotniska i naprowadzania kontrolerów. Nie mówię już o lampach i możliwości spędzenia" mgły znad lotniska.
RAF używał go tego płonącej ropy a od tamtej pory wymyślono inne metody. Choćby jodek srebra.
Bylejakość wg mnie była dużo większa po rosyjskiej stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tyr, jak jest lot HEAD to gdy wieża podaje Nie ma warunków do lądowania" to NATYCHMIAST odlatuje się na zapasowe lotnisko. A jak się ma uprawnienia do lądowania w takich warunkach tylko do 120 metrów, to się nie próbuje za wszelką cenę lądować grubo poniżej uprawnień! Bo później to tylko pozostaje płacz i ewentualnie spiskowe teorie dziejów [wybuchające parówki], albo próba zwalenia winy na innych [bo to wieża była winna ale nie my]. Bo my są jak ta Dziewica Orleańska, tylko się wszyscy sprzysięgli przeciwko nam...

Z lotnictwem jest już tak, że nie wybacza błędów, a nasi politycy [wszystkich opcji], to jeden wielki BŁĄD, dlatego mamy tak jak mamy i nikt nas nie traktuje poważnie. Najwyżej za pożytecznego [dla USA] idiotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i z jednym mogę się z Tobą zgodzić [cyt.] Sprawa wiadoma, że pilot nie miał zamiaru robić akrobacji a efekt beczki spowodowany był utratą znacznej powierzchni nośnej po jednej stronie i zwiększenie ciągu. Paradoksalnie większe szanse na przeżycie były by gdyby poszedł w dół..."

A czy do Ciebie nie dociera to, że gdyby wtedy przestrzegano procedur HEAD, to ten samolot NIE MIAŁ PRAWA WYSTARTOWAĆ Z OKĘCIA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby obaj bracia Wright zginęli podczas prób swoich maszyn sprawa by zainteresowała co najwyżej lokalną gazetę i temat by się zakończył po jednej wzmiance, a USA by nie podskakiwał do południowego sąsiada bo meksykańscy wieśniacy źle zgrabili siano z łąki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-podkomisja-smolenska-badania-tu-154m-wykazaly-obecnosc-mater,nId,2590350

Podkomisja do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego poinformowała, że zakończono przegląd dowodów oraz analiz dostępnych komisji, a dotyczących zidentyfikowania materiałów wybuchowych na miejscu upadku samolotu Tu-154M, który uległ katastrofie w locie do Smoleńska 10 kwietnia 2010r.

Jak podkreśliła podkomisja, zgodnie z posiadanymi dowodami liczne części samolotu, a także ciało przynajmniej jednej ofiary badane specjalistycznymi urządzeniami, w tym metodą chromatograficzną, wykazały obecność materiałów wybuchowych.

Równocześnie podkomisja stwierdziła, że nie ma żadnych informacji i dowodów wskazujących na obecność materiałów wybuchowych w glebie miejsca zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metodą chromatograficzną materiały wybuchowe można odkryć na ciele czy ubraniu gościa który był na strzelnicy gdzie strzelano z broni palnej,spacerowicza który przeszedł miejsce zasadzenia myśliwych na polowaniu a nawet na ustach i rękach dziecka które zjadło kanapkę z dobrze zapeklowana wędliną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie