Skocz do zawartości

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych


Rekomendowane odpowiedzi

"Wśród biesiadników był Bartosz Bętkowski, kierownik w mauzoleum, radny Prawa i Sprawiedliwości z powiatu skarżyskiego, prywatnie syn marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego z PiS. Razem z nim imprezowali ówcześni pracownicy mauzoleum: Katarzyna Jedynak i Grzegorz Rykowski, którzy z czasem awansowali na kierownicze stanowiska w urzędzie marszałkowskim."

Ochroniarz, który zgrał materiał przystał na samoukaranie z art 107 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych. 2 lata próby i tysiąc z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2024 o 13:08, MonikaNJ napisał:

wiedźmą jestem od święta i wtedy latam na miotle, a tak poważnie trudno było nie przewidzieć.

Z tego co wiem to już czekają na tego analfabetę kolejne paragrafy. Tak że co najmniej sprzątanie psich gówien na wiosnę go nie ominie (to wariant optymistyczny dla tego debila) lub kilkuletnie "wakacje" na koszt podatnika ( wariant pesymistyczny dla tego debila).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drodzy Państwo,
Jestem oburzona tym , że w ostatnim czasie środowiska polityczne i narodowe wykorzystują wizerunek i życiorys mojego dziadka dla własnych, partykularnych interesów i rozgrywek. Rtm. Witold Pilecki służył nie Polsce podzielonej, ale Polsce wolnej od uprzedzeń, podziałów i nienawiści. Witold nie dzielił ludzi ze względu na światopogląd i wyznanie, nikogo nie wykluczał. Był człowiekiem wielkiej wiary w Boga i człowieka. Szczególny mój sprzeciw wywołały marsze w Toruniu i wczorajszy w Łodzi zorganizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską w czasie trudnym dla naszej rodziny, w rocznicę zamordowania dziadka. Proszę wszystkich Patriotów: zapoznajcie się z życiorysem i raportami Witolda. Patriotyzm i nacjonalizm to przeciwieństwa!... Patriota chce DOBRA dla kraju, nacjonalista chce kraju dla siebie..."
 
Beata Pilecka-Różycka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Czlowieksniegu napisał:
"Drodzy Państwo,
Jestem oburzona tym , że w ostatnim czasie środowiska polityczne i narodowe wykorzystują wizerunek i życiorys mojego dziadka dla własnych, partykularnych interesów i rozgrywek. Rtm. Witold Pilecki służył nie Polsce podzielonej, ale Polsce wolnej od uprzedzeń, podziałów i nienawiści. Witold nie dzielił ludzi ze względu na światopogląd i wyznanie, nikogo nie wykluczał. Był człowiekiem wielkiej wiary w Boga i człowieka. Szczególny mój sprzeciw wywołały marsze w Toruniu i wczorajszy w Łodzi zorganizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską w czasie trudnym dla naszej rodziny, w rocznicę zamordowania dziadka. Proszę wszystkich Patriotów: zapoznajcie się z życiorysem i raportami Witolda. Patriotyzm i nacjonalizm to przeciwieństwa!... Patriota chce DOBRA dla kraju, nacjonalista chce kraju dla siebie..."
 
Beata Pilecka-Różycka

Pani chyba niezmiernie optymistyczna, myśląc, że te naziole to zrozumieją. Jedyny rezon jaki tam powstanie to coś w stylu " lewackie ścierwo na usługach Tuska/Brukseli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- nie, że jesteś prorokiem, czy coś, ale już dawno podobne komentarze są pod większością informacji o tym wystąpieniu wnuczki Pileckiego...

Toż to plankton. Tam nie wydarzy się nic niespodziewanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie