Skocz do zawartości

Z kamerą wśród...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Żeby w taką bajeczkę uwierzyć, trzeba być idiotą (tu pozdrawiam serdecznie niektórych forumowiczów) albo mieć w tym interes. Grozili jego rodzinie i dali mu 20 tysięcy :) 2 amerykańskie filmy sensacyjne w jednym...

Tymczasem, żeby zmniejszyć straty spowodowane morderstwem Adamowicza, Nowogrodzka zleciła natychmiastowe wznowienie śledztwa już bez świrowania, że to była jakaś prowokacja. Oraz procedowanie delegalizacji stowarzyszenia.
Czy to tylko pokazówka na potrzebę politycznej przedwyborczej chwili, czy faktycznie skończy się wyrokami za propagowanie faszyzmu, to się okaże. Okaże się też czy od teraz polscy brunatni będą mieli pod górkę czy jednak ich poparcie okaże się bardziej cenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyk, chciałbym mieć tyle optymizmu co Ty, ale że jestem realistą i sceptykiem to jestem pewien że od poniedziałku się zacznie, jeśli nie wcześniej.Kura zaraz przywróci na stołek klowna od plastusiów i pojadą dalej z tą beczką gnojówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nacjonalistyczna organizacja zbierała pieniądze dla Janusza Walusia. Nie zdobyła nawet złotówki

Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność ogłosiło zbiórkę pieniędzy na rzecz Janusza Walusia, skazanego na dożywocie w RPA za zabicie komunistycznego działacza Chrisa Haniego. Teraz zbiórka musiała zostać zakończona. Stowarzyszenie nie zebrało ani złotówki - informuje "Gazeta Wyborcza".

Duma i Nowoczesność to organizacja założona w Wodzisławiu Śląskim, której członkowie zasłynęli świętowaniem urodzin Adolfa Hitlera. Uczestnicy spotkania zostali zatrzymani i oskarżeni o propagowanie faszystowskiego ustroju państwa.

W 2018 roku DiN ogłosiła zbiórkę pieniędzy na rzecz Janusza Walusia, odsiadującego wyrok w Republice Południowej Afryki. "Zebrane pieniądze podczas zbiórki zostaną przekazane Januszowi Walusiowi na zakup lekarstw i jedzenia w więziennej kantynie” – uzasadniano.

14 stycznia akcja została zakończona. Stowarzyszeniu nie udało się zebrać żadnych pieniędzy. Lider DiN Mateusz S. napisał "Wyborczej", że powodem były "kłamstwa i oszczerstwa mediów wobec stowarzyszenia".

https://slask.onet.pl/duma-i-nowoczesnosc-nie-zebrala-ani-zlotowki-dla-janusza-walusia/1jzlc1l

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2018 o 22:52, les05 napisał:

Bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że to gebbelsowskie medium ustawkę sobie zrobiło, bo oglądalność u nich siada. A i zapotrzebowanie w Brukseli na faszystów znad Wisły jest przeogromne. No to zlecenie wykonali.

Bo to była ustawka, przebierańcy tvn,to jest szczelna,hermetyczna grupa do której obcy nie ma wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry trochę źle napisałem, tvn zrobił ustawkę,tą hermetyczna grupą jest jak to nazwałes,, klub nazioli,, powiedz jak to możliwe że dziennikarze ot tak wkrecili się w tą ekipę i wszystko nagrali,w Polsce nie ma nazioli, byli w Niemczech w latach 30,to media zrobiły z takich ludzi nazi, dlatego są marginesem społeczeństwa,druga sprawa to matoly ubrani w ciężkie buty i fleki czepiajacy się na ulicy obojętnie kogo, ich akurat jest mało, nie znają historii, są nie douczeni, brak słów, pamiętaj dla tych z,, klubu nazioli,, najważniejsza jest Polska, nie nazistowska i nie komunistyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kondzioroski napisał:

 powiedz jak to możliwe że dziennikarze ot tak wkrecili się w tą ekipę i wszystko nagrali(...)  matoly ubrani w ciężkie buty i fleki czepiajacy się na ulicy obojętnie kogo, ich akurat jest mało, nie znają historii, są nie douczeni, brak słów, pamiętaj dla tych z,, klubu nazioli,, najważniejsza jest Polska, nie nazistowska i nie komunistyczna. 

Zadałeś pytanie i sam sobie odpowiedziałeś tylko to, że dla kogoś "najważniejsza jest Polska" i  jest mało rozgarnięty nie zwalnia go z przestrzegania prawa rzeczonej Najjaśniejszej.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację prawo obowiązuje wszystkich, trochę źle mnie zrozumiałeś chodzi o to że np w tym ruchu nie wszyscy są tacy, jest garstka degeneratow którzy napakuja się sterydami i szukają zaczepki na ulicy, biorą narkotyki itp itd,to są pseudo patryjoci dla takich brak szacunku,chcesz wiedzieć więcej, pytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się o nic pytać. Nie mam zamiaru szukać "dobra" w ruchach, które potrafią(w dla mnie niepojęty sposób) łączyć patriotyzm z uwielbieniem do zbrodniarzy i siać nienawiść do kogo popadnie.

Ps. Pamiętaj, że są dobrzy(swoi) i źli komuniści(reszta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne, nie należę do żadnego ruchu, żadnej subkultury i broń boże nikogo nie bronie (z tym uwielbieniem do zbrodniarzy to nie do końca tak jest, znam temat od podszewki), dla mnie np rzeczą niepojętą jest to jak np onr nie szanuje Piłsudskiego, dlaczego? Bo miał inną wizję Polski niż Dmowski? Jeden i drugi miał duży wpływ na powstanie Polski Niepodległej.Pamietaj,są dobrzy... Chciałeś mi dogryzc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wszystkich przeprosiłeś a naziolom dokopałeś, to powiedz mi, z łaski swojej, gdzie jest w tym wszystkim wolność słowa i swoboda wyrażania swoich przekonań, nawet gdyby były one najbardziej nieprawomyślne i sprzeczne z tym czy owym?

Albo jest wolność albo jej nie ma. Chyba, że to demokracja tylko dla wybranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, les05 napisał:

Skoro już wszystkich przeprosiłeś a naziolom dokopałeś, to powiedz mi, z łaski swojej, gdzie jest w tym wszystkim wolność słowa i swoboda wyrażania swoich przekonań, nawet gdyby były one najbardziej nieprawomyślne i sprzeczne z tym czy owym?

Albo jest wolność albo jej nie ma. Chyba, że to demokracja tylko dla wybranych?

no to jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, les05 napisał:

Skoro już wszystkich przeprosiłeś a naziolom dokopałeś, to powiedz mi, z łaski swojej, gdzie jest w tym wszystkim wolność słowa i swoboda wyrażania swoich przekonań, nawet gdyby były one najbardziej nieprawomyślne i sprzeczne z tym czy owym?

Albo jest wolność albo jej nie ma. Chyba, że to demokracja tylko dla wybranych?

Jeżeli masz problemy z definiowaniem wolności , to polecam Ci Hegla i  Bakunina . Może to pomoże :classic_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie