Skocz do zawartości

Kondzioroski

Użytkownik forum
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

9 wyświetleń profilu
 1. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Hehe racja,przejechałem się na nich,zrozumiałem, i na nikogo nie głosuje, mam ich gdzieś, co wybory obiecują gruszki na wierzbie a kończy się jak zwykle.
 2. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Nikogo nie usprawiedliwiam, nikogo nie bronie, nie jestem prawicowcem,nie jestem lewicowcem, jestem tak jakby po środku i nie popieram żadnej partii politycznej, jakiś czas temu myślałem że K15 coś zmieni w tym rządzie, a tu znowu zonk.
 3. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Witam,jest nas trzech, nie ma to jak obrazki hehe
 4. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  A dokładniej nie daleko tego miejsca, pewnie kojarzysz.
 5. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Mieszkam niedaleko Wrocka, pod koniec lat 90 poznałem parę osób z ns,nie wiem czy dzisiejsi ns mają takie same poglądy jak ci kiedyś,świat leci do przodu, kiedyś jeden człowiek powiedział że to wszystko zaczęło iść w zła stronę, jeśli wiesz o kim pisze to szacun.Ps.Znales Szczerego?
 6. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Czlowieksniegu, masz większe pojęcie o dzisiejszym onr? Chciałem o coś spytać.
 7. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Dzierżoniów i Białystok.
 8. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Tak myślałem, kojarzę dwie pierwsze organizacje, trzeciej wcale,z tego co wiem w tych ekipach ludzi można w setkach policzyć natomiast sympatyków jest o wiele więcej, ogólnie jest ich za mało,nie mają siły przebicia i raczej nigdy nie wyjdą z podziemia,b&h jest wewnętrznie rozbity (nie dogaduja się w nie których sprawach)ns i swastyka w naszym kraju kojarzą się wszyscy wiemy z kim i to nie przejdzie
 9. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Witam, jeśli chodzi o ruch skinhead w pełni się z tobą zgadzam,opisz,daj linka co masz na myśli pisząc że w Polsce są nazi, mam pewne przypuszczenia ale nie jestem pewien...
 10. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Hehe, chodzi o to że po co nazywać kogoś kimś kim nie jest,skinhead-nazi,cygan-zlodziej,polak-kombinator,stereotypy,temat rzeka
 11. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Zawsze i wszędzie, nawijaj.
 12. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Do mnie ta ironia?
 13. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  ???
 14. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Żeby było jasne, nie należę do żadnego ruchu, żadnej subkultury i broń boże nikogo nie bronie (z tym uwielbieniem do zbrodniarzy to nie do końca tak jest, znam temat od podszewki), dla mnie np rzeczą niepojętą jest to jak np onr nie szanuje Piłsudskiego, dlaczego? Bo miał inną wizję Polski niż Dmowski? Jeden i drugi miał duży wpływ na powstanie Polski Niepodległej.Pamietaj,są dobrzy... Chciałeś mi dogryzc?
 15. Kondzioroski

  Z kamerą wśród...

  Masz rację prawo obowiązuje wszystkich, trochę źle mnie zrozumiałeś chodzi o to że np w tym ruchu nie wszyscy są tacy, jest garstka degeneratow którzy napakuja się sterydami i szukają zaczepki na ulicy, biorą narkotyki itp itd,to są pseudo patryjoci dla takich brak szacunku,chcesz wiedzieć więcej, pytaj.
×

Powiadomienie o plikach cookie