Jump to content

Kondzioroski

Forum members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

33 profile views
 1. Hehe racja,przejechałem się na nich,zrozumiałem, i na nikogo nie głosuje, mam ich gdzieś, co wybory obiecują gruszki na wierzbie a kończy się jak zwykle.
 2. Nikogo nie usprawiedliwiam, nikogo nie bronie, nie jestem prawicowcem,nie jestem lewicowcem, jestem tak jakby po środku i nie popieram żadnej partii politycznej, jakiś czas temu myślałem że K15 coś zmieni w tym rządzie, a tu znowu zonk.
 3. Witam,jest nas trzech, nie ma to jak obrazki hehe
 4. A dokładniej nie daleko tego miejsca, pewnie kojarzysz.
 5. Mieszkam niedaleko Wrocka, pod koniec lat 90 poznałem parę osób z ns,nie wiem czy dzisiejsi ns mają takie same poglądy jak ci kiedyś,świat leci do przodu, kiedyś jeden człowiek powiedział że to wszystko zaczęło iść w zła stronę, jeśli wiesz o kim pisze to szacun.Ps.Znales Szczerego?
 6. Czlowieksniegu, masz większe pojęcie o dzisiejszym onr? Chciałem o coś spytać.
 7. Tak myślałem, kojarzę dwie pierwsze organizacje, trzeciej wcale,z tego co wiem w tych ekipach ludzi można w setkach policzyć natomiast sympatyków jest o wiele więcej, ogólnie jest ich za mało,nie mają siły przebicia i raczej nigdy nie wyjdą z podziemia,b&h jest wewnętrznie rozbity (nie dogaduja się w nie których sprawach)ns i swastyka w naszym kraju kojarzą się wszyscy wiemy z kim i to nie przejdzie
 8. Witam, jeśli chodzi o ruch skinhead w pełni się z tobą zgadzam,opisz,daj linka co masz na myśli pisząc że w Polsce są nazi, mam pewne przypuszczenia ale nie jestem pewien...
 9. Hehe, chodzi o to że po co nazywać kogoś kimś kim nie jest,skinhead-nazi,cygan-zlodziej,polak-kombinator,stereotypy,temat rzeka
 10. Żeby było jasne, nie należę do żadnego ruchu, żadnej subkultury i broń boże nikogo nie bronie (z tym uwielbieniem do zbrodniarzy to nie do końca tak jest, znam temat od podszewki), dla mnie np rzeczą niepojętą jest to jak np onr nie szanuje Piłsudskiego, dlaczego? Bo miał inną wizję Polski niż Dmowski? Jeden i drugi miał duży wpływ na powstanie Polski Niepodległej.Pamietaj,są dobrzy... Chciałeś mi dogryzc?
 11. Masz rację prawo obowiązuje wszystkich, trochę źle mnie zrozumiałeś chodzi o to że np w tym ruchu nie wszyscy są tacy, jest garstka degeneratow którzy napakuja się sterydami i szukają zaczepki na ulicy, biorą narkotyki itp itd,to są pseudo patryjoci dla takich brak szacunku,chcesz wiedzieć więcej, pytaj.
×
×
 • Create New...

Important Information