Jump to content

Oskar1994

Forum members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. hipolit-04 rozmiary to długość 7 cm, szerokość 1,2 cm. Pozdrawiam.
 2. Odnaleziona aluminiowa blaszka z numerem 24 na strychu rozbieranego domu obok którego znajdował się I wojenny carski lazaret. Wielkość 7x1,2 cm. Raczej nie wygląda na współczesną, czy ktoś coś podobnego odnalazł? Jakiś pomysł?
 3. Czlowieksniegu chyba masz rację, ta skórka to może być fragment torby lub innej rzeczy wykonanej z skóry bądź nią obłożonej. Dziękuję i pozdrawiam. Temat uważam za zakończony.
 4. Odnaleziony na strychu rozbieranego domu obok którego znajdował się I wojenny carski lazaret. Wielkość 3x4,5 cm. Czy ktoś coś podobnego widział?. Z tyłu zaczepy i skórka jak u współczesnych odznaczeń do zawieszenia na guziku kieszeni. Brak sygnatur. Chyba trochę toporne jak na odznaczenie?
 5. Chciałabym się przypomnieć. Ktoś coś wie o przedmiocie przedstawionym powyżej?
 6. Chciałabym się przypomnieć. Ktoś coś wie o przedmiocie przedstawionym powyżej?
 7. W dole po korzeniu drzewa odnalazłem jeszcze takie dwa elementy. Wydaje mi się, że stanowiły jeden element. Ktoś rozpozna od czego ten podajnik, magazynek. Próbowałem coś dopasować ale bez skutku.
 8. I jeszcze jedno z numerem.
 9. I jeszcze jedno zdjęcie. Średnica ok 45 cm.
 10. Witam, Sprzątając miejsce po usunięciu drzewa na działce natknąłem się na taki złom. Ktoś wie od jakiego pojazdu pochodzi przedstawiony na zdjęciach element?
 11. Dzięki Pumpernikiel za Twoje uwagi.
 12. Pumpernikiel to znalezisko z woj.mazowieckiego.
 13. Znalazłem fragment sygnowanego koroną widelca/noża niedaleko pałacu dawnego właściciela tutejszych włości. Czy koroną to tylko zdobienie? Może oznaczenie producenta? proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information