Jump to content

Oskar1994

Forum members
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. Dziękuję Bjar_1, temat uważam za zamknięty.
 2. Witam, Proszę o identyfikację elementu umieszczonego na zdjęciach. Napisy nabite w języku rosyjskim. Może ktoś może rozszyfrować skróty? Wg mnie w górnym rzędzie są litery ЛКС w dolnym С.П.Б. z tyłu były nity. Wygląda trochę jak nabijka na uprząż końską? Ktoś się z czymś takim spotkał? Może na jakąś skrzynkę? Wysokość ok. 6 cm. Materiał miedź.
 3. Witam, Proszę o identyfikację elementu umieszczonego na zdjęciach. Wg mnie ma dość grubą patynę i jest wykonany intencjonalnie. Na jednej ze ściance widać wyraźnie koło lub o.
 4. Witam, Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu zamieszczonego poniżej przedmiotu.
 5. Witam, Proszę o zidentyfikowanie łopatki, saperki?. Trochę mała jak na mój gust. Czy ktoś coś może dodać na ten temat?
 6. Dziękuję Luckey13 za odpowiedź i zdjęcie. Temat uważam za zamknięty.
 7. Witam, Chciałabym prosić o identyfikację tarczy umieszczonej poniżej. Może ktoś wie od jakiego pojazdu pochodzi?
 8. Witam, chciałbym prosić o pomoc w identyfikacji elementu zamieszczonego na zdjęciu. Element posiada w jednym końcu wewnątrz gwint.
 9. Witam, mam taki element, jest niewielki ale ciężki, masywny. Początkowo przypominało mi to "dupke" od łuski, ale wygląda to na ręczną robotę. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co to może być niech napisze.
 10. Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś wie co to może być, długość 2 cm, średnica ok 1,5 cm ( jest troszkę spłaszczone). Ciężkie, masywne, materiał mosiądz? Wewnątrz widoczny gwint?
 11. Dziękuję za odpowiedzi Tyr i Catadero. Temat uważam za zakończony.
×
×
 • Create New...

Important Information