Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Oskar1994

Forum members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

233 profile views
 1. Czy ktoś coś podobnego już widział? Średnica łba ok.2 cm. Widać na nim resztki złotej farby. Do czego służył?
 2. Dziękuję za informacje toska. Temat uważam za zakończony.
 3. Dodaje tekst bo chyba coś poszło nie tak. Proszę o pomoc w identyfikacji klamry znalezionej w obejściu gdzie wg opowieści był 1 wojenny lazaret rosyjski. Klamry wykonana z miedzi?, wymiary ok. 4x6,5 cm. Wydaje mi się, że monogram to M - Mikołaj? a korona też chyba carska? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
 4. hipolit-04 rozmiary to długość 7 cm, szerokość 1,2 cm. Pozdrawiam.
 5. Odnaleziona aluminiowa blaszka z numerem 24 na strychu rozbieranego domu obok którego znajdował się I wojenny carski lazaret. Wielkość 7x1,2 cm. Raczej nie wygląda na współczesną, czy ktoś coś podobnego odnalazł? Jakiś pomysł?
 6. Czlowieksniegu chyba masz rację, ta skórka to może być fragment torby lub innej rzeczy wykonanej z skóry bądź nią obłożonej. Dziękuję i pozdrawiam. Temat uważam za zakończony.
 7. Odnaleziony na strychu rozbieranego domu obok którego znajdował się I wojenny carski lazaret. Wielkość 3x4,5 cm. Czy ktoś coś podobnego widział?. Z tyłu zaczepy i skórka jak u współczesnych odznaczeń do zawieszenia na guziku kieszeni. Brak sygnatur. Chyba trochę toporne jak na odznaczenie?
 8. Chciałabym się przypomnieć. Ktoś coś wie o przedmiocie przedstawionym powyżej?
 9. Chciałabym się przypomnieć. Ktoś coś wie o przedmiocie przedstawionym powyżej?
 10. W dole po korzeniu drzewa odnalazłem jeszcze takie dwa elementy. Wydaje mi się, że stanowiły jeden element. Ktoś rozpozna od czego ten podajnik, magazynek. Próbowałem coś dopasować ale bez skutku.
 11. I jeszcze jedno zdjęcie. Średnica ok 45 cm.
×
×
 • Create New...

Important Information