Skocz do zawartości

honker

Użytkownik forum
  • Zawartość

    1 703
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Ostatnia wygrana honker w dniu 25 Lipiec 2020

Użytkownicy przyznają honker punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

honker's Achievements

18

Reputacja

  1. Cześć ostatnie zdjęcie to uszkodzona oś bębna pepeszy pozd Marek
  2. Cześć zapewne spinka od mankietu ojciec miał podobne pozd Marek
  3. honker

    łuska

    Cześć wygląda na kopciłkę zrobioną z ,50 lub Dszk-i na rusznicę chyba za mała pozd Marek
  4. Melduję się !
  5. Cześć na pewno rosyjska z 43 roku. Zmierz kaliber , długość i średnicę denka - porównaj z pelotką 36 mm ,40 mm i ppanc 45 mm Honker
  6. Cześć czemu przetłumaczyłeś TCHP jak po rosyjsku jest THP? Dokładnie od czego nie wiem ale sprawdź ZIS 2 i ZIS3 jak nie będziesz miał gdzie to zerknij 1 Część Wyzwolenia tam dowódca baterii walił z bliska do czołgów i jak napisy są z lewej to może odczytasz pozd Marek
  7. Cześć pole poszukiwań masz spore bo średnicę ok. 30 cm to miał nasz Żuk i Nysa ale cechy charakterystyczne - 6 szpilek , 3 śruby mocujące bęben do piasty i kołek ustalający mogą to trochę ułatwić ale z braku najważniejszych wymiarów szanse masz marne. pozd Marek
  8. Niestety w tym roku nie zdążyłem Marek
  9. Cześć porównaj z Żukiem i Warszawą było co najmniej dwie wersje pozd Marek
  10. honker

    Łuska

    Tak tylko że na pierwszym zdjęciu z suwmiarką wymiar jest po zewnątrz i dlatego jest to 7,65 browning a po wyglądzie spłonki można wnioskować odpalenie z ppszy pozd Marek
  11. Cześć porównaj z farbenmarke pozd Marek
  12. Cześć poszukaj w ( Niewidzialna Ręka ) może cała załoga należała. Działali w tym samym czasie. pozd Marek
  13. Ja bym powiedział że oryginalny PRL sprzed co najmniej 30 lat. Kupiłem taki sam z 15 lat temu i był suchy i sztywny jak jej długo się nakombinowałem jak go zmiękczyć ale wylądował w spodniach od wykopek pozd Marek
  14. Pracuje w KG SG w W-wie a pas nówka sztuka z przydziału
  15. U nas strzela jedna z oficerów SG i też używa takiego pasa pozd Marek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie