Jump to content

koala102

Forum members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Gaśnica tetrowa, wyposażenie np. młocarni. PRL lata 80-te. Pozdr
 2. Pastuch elektryczny to ślepa uliczka, przetwornicę impulsową uziemia się jak już jednym kołkiem a nie trzema. Kołki znalezione w lesie w jednym miejscu więc mało prawdopodobne żeby ktoś stawiał tam ogrodzenie elektryczne. Wżery w materiale świadczą o tym, że trochę to leżało w ziemi.
 3. Ten dłuższy radziecki np. od ręcznego granatu przeciwpancernego RPG-40 lub granatu ręcznego RGD-33. Element niebezpieczny może pozbawić paluszków. Pozdr
 4. Dzięki za sugestie, Ale nie wydaje mi się żeby to były kołki od pastucha elektrycznego (paliki takie są o wiele wyższe i wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego, włókna szklanego lub drewna). Kołek uziomu anteny radiostacji raczej też nie (znaleziono 3 szt. w jednym miejscu). Pozostając w temacie radiostacji czy nie mogą to być kołki odciągów masztu anteny radiostacji?
 5. Witam, Proszę o sugestie, jakie mogło być przeznaczenie tych kołków. Wykonane ze stopu żelaza, kwadratowe, zaostrzone długość ok.35 cm.
 6. Witam, Proszę o pomoc w identyfikacji, czy na dołączonym zdjęciu to emblemat (tabliczka znamionowa)ramy rowerowej. Jeśli tak to jakiego producenta, z jakiego okresu - PRL czy coś starszego. Emblemat wykonany z blachy miedzianej, wzór tłoczony.
 7. Zapinka od nagłowia taśmowego maski przeciwgazowej np. MP-4
 8. rygi82 = dziękuję za pomoc w identyfikacji. Podsumowując jest to mechanizm spustowy z podajnikiem nabojów z magazynka rurowego karabinów Lebel np. M1886/93.
 9. józwa- dziękuję bardzo za pomoc w identyfikacji.
 10. Proszę o pomoc w identyfikacji tego większego kapsla. Mniejszy jest od lemoniady energetycznej w proszku z racji żywnościowej Wehrmacht.
 11. Dziękuję za błyskawiczne rozpoznanie narzędzia. Pozdrawiam
 12. Trochę lepszy stan, znaleziony na Kępie Oksywskiej..
 13. Witam! Proszę o pomoc, co to za przedmiot?
×
×
 • Create New...

Important Information