beaviso Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 Ciekawe czy kukułeczka po angielsku kuka czy duka? Bo Andrzejczak zasuwał tak (i to bez obcego akcentu) że zbierałem szczękę słuchając wywiadu jakiego udzielił amerykańskiej telewizji. M.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Kukuła: pierwsza generalska gwiazdka od rządu szydło • druga generalska gwiazdka od rządu morawieckiego • trzecia generalska gwiazdka od rządu morawieckiego. Dziś wyrażał ubolewanie nad dymisjami obu generałów. Jakieś wątpliwości? Gen. Nowak (wychwalający pod niebiosa to shit FA-50) - gwiazdka generalska od rządu morawieckiego. Jakieś wątpliwości?
M81 Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 9 minutes ago, Jedburgh_Ops napisał: Kukuła: pierwsza generalska gwiazdka od rządu szydło • druga generalska gwiazdka od rządu morawieckiego • trzecia generalska gwiazdka od rządu morawieckiego. Dziś wyrażał ubolewanie nad dymisjami obu generałów. Jakieś wątpliwości? Gen. Nowak (wychwalający pod niebiosa to shit FA-50) - gwiazdka generalska od rządu morawieckiego. Jakieś wątpliwości? To byłby właściwy kandydat! https://natemat.pl/229133,lysy-z-brazzers-amerykanskim-generalem-jak-dali-sie-nabrac-w-sprawie-kufa-drahepusa
Janko Muzykant Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 10 hours ago, bjar_1 napisał: Rodzina kolegi wróciła wczoraj Herculesem, w Tel-Awiwie to podobno jaja na lotnisku się odbywały. Selekcja - czarni i pielgrzymki wracały oczywiście pierwsze. Podobno to tylko pisowców brali i księży. No i podobno Holland już film chce kręcić. Może Pan podesłać parę szczegółów. Tylko nie o masowych grobach, butelkach wody po 100 euro i wyrzucaniu kobiet w ciąży bo będzie plagiat. W Radio Zet byli zaszokowani że w Herkulesach nie było foteli i darmowych drinków. Szok. 1
bjar_1 Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 Ciekawe czy w Jerozolimie czy Tel-Awiwie był byś w tak samo dobrym humorze bohaterze.
M81 Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 Przynajmniej jeden potrafi znaleźć coś zgodnego z tematem. Nawiasem mówiąc sytuacja naszego lotnictwa jest już tak tragiczna,że na zdjęciach opublikowanych prze radio Z polski C-130 zmniejszył się do rozmiarów C295 (pewnie jakaś biedawersja)
Janko Muzykant Napisano 10 Październik 2023 Napisano 10 Październik 2023 12 minutes ago, bjar_1 napisał: Ciekawe czy w Jerozolimie czy Tel-Awiwie był byś w tak samo dobrym humorze bohaterze. Jaki ma to związek z pisaniem głupot ? I gdzie sugerowałem swoje bohaterstwo ? Ps. Co do zwrotu "podobno" - podobno był Pan w młodości czarny i grał w NBA ? Podobno...
Janko Muzykant Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 Dymisja na chwilę przed wyborami bez podania powodów plus tuskowe straszenie następna lawiną dymisji oficerów - mi to wygląda na polityczną ustawkę apolitycznych trepów z politykami. 1
beaviso Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 A może po prostu na chęć zaprotestowania i uruchomienia ludzi, żeby jednak zatrzymali ten postępujący shit? M.
Czlowieksniegu Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 Janko... "Dymisja na chwilę przed wyborami bez podania powodów plus tuskowe straszenie następna lawiną dymisji oficerów - mi to wygląda na polityczną ustawkę apolitycznych trepów z politykami. " vs "Z ustaleń mediów wynika, że nie tylko generałowie Rajmund Andrzejczak i Tomasz Piotrowski złożyli wypowiedzenie ze stosunku służbowego w polskim wojsku. Od 1 do 10 października wypowiedzenia miały złożyć kolejne osoby w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych. Jak informuje WP.pl, chodzi o nawet 11 żołnierzy zawodowych." PS "bez podania powodów" nawet nie skomentuję, przez litość...
Janko Muzykant Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 (edytowane) On 10.10.2023 o 12:05, Jedburgh_Ops napisał: Jest (na razie nieoficjalna) informacja, że obaj generałowie podali się do dymisji na znak protestu przeciwko temu, co zrobił pisowski chamski propagandysta i prymityw błaszczak z ewakuacją Polaków z Izraela. @Czlowieksniegu Czemu Pan lituje się nad tak dobrze zorientowaną osobą jak ten kompetentny w sprawach lotnictwa i wojskowości użytkownik ? Nawet on ma nieoficjalne spekulacje. Są oficjalne oświadczenia podających się do dymisji ? To proszę się zlitować i podać. Edytowane 11 Październik 2023 przez Janko Muzykant
Czlowieksniegu Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 Janko... Z dedykacją, specjalnie dla ciebie: "11 żołnierzy zawodowych z Dowództwa Generalnego RSZ w okresie od 1 do 10 października br. złożyło wypowiedzenie stosunku służby zawodowej. Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 11 marca 2022 roku o obronie ojczyzny art. 230 żołnierz zawodowy może w każdym czasie wypowiedzieć stosunek służbowy zawodowej służby wojskowej bez podania przyczyny" - poinformował Wirtualną Polskę Wydział Działań Komunikacyjnych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. PS Wiem, wiem... teraz będzie obracanie dookoła, że to "raptem" "11 żołnierzy zawodowych z Dowództwa Generalnego RSZ "....
bodziu000000 Napisano 11 Październik 2023 Autor Napisano 11 Październik 2023 32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: 11 żołnierzy zawodowych z Dowództwa Generalnego RSZ Przebąkuje się także o pewnych odejściach w MW
M81 Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 1 hour ago, bodziu000000 napisał: Przebąkuje się także o pewnych odejściach w MW Przebąkuje się też, że masz poważne problemy z czytaniem.
M81 Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 On 10.10.2023 o 12:05, Jedburgh_Ops napisał: Jest (na razie nieoficjalna) informacja, że obaj generałowie podali się do dymisji na znak protestu przeciwko temu, co zrobił pisowski chamski propagandysta i prymityw błaszczak z ewakuacją Polaków z Izraela. Takich ewakuacji, szczególnie w takich okolicznościach, nie ogłasza się przed i w trakcie, a jedynie co najwyżej po, a i to niekoniecznie. Pisowskie śmiecie ogłaszały i ogłaszały, że wyślą po Polaków samoloty SP. Tym samym to pisowskie bydło – dla wyborczej propagandy – naraziło na śmierć i pilotów SP i ewakuowanych polskich cywilów. Hamas wali teraz MANPADSami po izraelskich śmigłowcach i to samo mogło spotkać każdy samolot nad Izraelem. Ta ekspercka wiedza jak widać nie dotarła do Berlina. Może powinieneś napisać list do ambasady? https://finanse.wp.pl/atak-na-izrael-lufthansa-ewakuuje-niemieckich-obywateli-6951038411979616a 1
bodziu000000 Napisano 11 Październik 2023 Autor Napisano 11 Październik 2023 Porównajmy szefów sztabu generalnego pod kątem doświadczenia dowódczego: Gen. Rajmund Andrzejczak: - absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych - dowódca: plutonu, kompanii, batalionu - zastępca dowódcy 34 Brygady Kawalerii Pancernej - dowódca brygady w IV i V zmianie polskiego kontyngentu wojskowego w Afganistanie - dowódca 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej - zastępca dowódcy i szef sztabu 12 Dywizji Zmechanizowanej - dowódca 12 Dywizji Zmechanizowanej - Szef Sztabu Generalnego W korpusie generałów od 2011 roku. A teraz ulubieniec Macierewicza, Błaszczaka i PiS Gen. Wiesław Kukuła: - absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności - dowódca plutonu i kompanii łączności - dowódca Jednostki Komandosów w Lublińcu o rozmiarach wzmocnionego batalionu - dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej - dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych - Szef Sztabu Generalnego W 2015 roku jeszcze pułkownik. Dziś generał broni. Wnioski wyciągnijcie sami...
M81 Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 Kukuła nie był dowódcą brygady komandosów? Mam nadzieję,że wybaczycie żart. Jednostki specjalne tej wielkości występowały swego czasu w armii irackiej.
MarekA Napisano 11 Październik 2023 Napisano 11 Październik 2023 2 godziny temu, M81 napisał: Kukuła nie był dowódcą brygady komandosów? Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się