les05 Napisano 6 Styczeń 2019 Napisano 6 Styczeń 2019 Warunki specyfikacji stworzono pod Karakany, no to jak Amerykany i Italiance miały je spełnić. Myśl człowieku, myśl:)
Czlowieksniegu Napisano 6 Styczeń 2019 Napisano 6 Styczeń 2019 Wow....Czyli, jak rozumiem, to coś w deseń zakupów BMW 760L?
les05 Napisano 6 Styczeń 2019 Napisano 6 Styczeń 2019 Nie jarze, ale skoro tak mówisz, generalnie i tak za wszystko odpowiadają Niemcy.
Tyr Napisano 6 Styczeń 2019 Napisano 6 Styczeń 2019 w sumie to kadłub nawet mamy, ino skrzydła z silnikami wystrugać;)
Czlowieksniegu Napisano 6 Styczeń 2019 Napisano 6 Styczeń 2019 les05 (1625 / 107) 2019-01-06 19:13:44Nie jarze, ale skoro tak mówisz, generalnie i tak za wszystko odpowiadają Niemcy."No jak? Między innymi dzięki twojemu guru i kłamcy* SOP musi (?) sobie nowe autka sprawić.PShttp://wiadomosci.onet.pl/swiat/bulgaria-poglebiaja-sie-spory-wokol-przetargu-na-nowe-mysliwce/y6l5p8s* co sam przyznałeś...
les05 Napisano 6 Styczeń 2019 Napisano 6 Styczeń 2019 Czlowieksniegu (19443 / 1115) 19-01-06 20:00:44Nie bądź takim detalistą, my tu mówimy o poważnych kwotach a nie o kilku mln na samochodziki.*Przyznałem jedynie rzecz oczywistą dla wszystkich, że każdy polityk jest kłamcą. Taki mają zawód. AM nie jest w tym ani lepszy ani gorszy od innych.
Czlowieksniegu Napisano 10 Styczeń 2019 Napisano 10 Styczeń 2019 http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1777954,1,mon-na-wojnie-z-oficerami-chodzi-o-pieniadze.read
bjar_1 Napisano 13 Styczeń 2019 Napisano 13 Styczeń 2019 http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polskie-wojsko-kupuje-bomby-do-sowieckich-samolotow-su-22/ymvy0sy
bodziu000000 Napisano 19 Styczeń 2019 Autor Napisano 19 Styczeń 2019 http://wyborcza.pl/7,75398,24378198,rzadowy-boeing-wciaz-nie-lata-zvip-ami.html
les05 Napisano 19 Styczeń 2019 Napisano 19 Styczeń 2019 I jak tu nie przyznać mu racji?http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-a-macierewicz-polityczna-nienawisc-w-polsce-ma-swoja-geneze-w-okupacji-sowieckiej-ktora-realizowal-trocki-stalin-lenin-i-tuchaczewski/
Czlowieksniegu Napisano 19 Styczeń 2019 Napisano 19 Styczeń 2019 Jak?Na początek proponuję lekturę Cum primum".Później, ale w tej samej materii, Pius VI i Pius IX...
les05 Napisano 19 Styczeń 2019 Napisano 19 Styczeń 2019 Święty z ciebie człowiek skoro Piusy ci nie obce.
Czlowieksniegu Napisano 19 Styczeń 2019 Napisano 19 Styczeń 2019 Musi macie razem z twoim idolem pleśń między uszami, skoro wierzycie*, że konflikt Warszawa-Moskwa i/lub Polacy-Rosjanie datuje się od czasów Rewolucji 1917 roku.A jeśli w to na serio wierzycie, to nie wiem- śmiać się czy płakać.* lub staracie się gawiedź przekonać do swojej wersji...
les05 Napisano 19 Styczeń 2019 Napisano 19 Styczeń 2019 gawiedź???Czyż to nie jest nienawiść, rasizm, wykluczenie i ksenofobia?
Czlowieksniegu Napisano 23 Styczeń 2019 Napisano 23 Styczeń 2019 http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mon-szuka-mozliwosci-modernizacji-smiglowcow-bojowych-mi-24,903005.html
Czlowieksniegu Napisano 24 Styczeń 2019 Napisano 24 Styczeń 2019 http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pzl-mielec-dostarcza-black-hawk-wojsku/mmgy4wg
Czlowieksniegu Napisano 24 Styczeń 2019 Napisano 24 Styczeń 2019 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24395702,tajne-negocjacje-z-amerykanami-i-mon-nagle-kupuje-smiglowce.html#s=BoxOpMT
les05 Napisano 24 Styczeń 2019 Napisano 24 Styczeń 2019 Są jeszcze tacy, których warto cytować.les05 (1675 / 109) 2019-01-06 18:38:54Ktoś kto zamawia francuskie helikoptery mając w Polsce zakłady produkujące amerykańskie i włoskie śmigłowce, musi być albo chory psychiczne, albo łasy na kanapki albo wykonującym polecenia spoza kraju. Innej opcji nie ma.
fala Napisano 24 Styczeń 2019 Napisano 24 Styczeń 2019 Jest jeszcze jedno, jak można kupować coś co nie spełnia wymogów przetargu motywując tym że skorupy są produkowane na miejscu?
fala Napisano 25 Styczeń 2019 Napisano 25 Styczeń 2019 Widzisz, kupią S70i co ma swoją cenę a potem trzeba będzie wydać kilkukrotnie więcej na przeróbki dla specjalsów, najbardziej humor mi poprawił argument " iż jeśli działania specjalsów są tajne to i wszystko co się tyczy tego zakupu też jest tajne.Dlaczego wielki brat sprzeda tylko wersję S70i tłumaczyć chyba nie trzeba? Skoro wszystko jest takie tajne przez niewiadome to tam dopiero mogą być kręcone lody, ale pewien gatunek ludu wszystko kupi i jeszcze orgazm przeżyje.
bodziu000000 Napisano 25 Styczeń 2019 Autor Napisano 25 Styczeń 2019 My jako PZL Świdnik musimy startować w przetargach żeby cokolwiek ugrać i wywalczyć, natomiast widać, że jeśli w grę wchodzą interesy amerykańskie i sprzęt amerykański to można to zrobić bez przetargu, z wolnej ręki - mówił dziennikarzowi RMF FM Andrzej Kuchta z Solidarności, a Paweł Sadowski ze związku Zawodowego Inżynierów i Techników dodał: My jako PZL Świdnik czujemy się oszukani. W kampanii wyborczej i po wyborach mieliśmy masę obietnic. Przez obecną kadencję rządu nie uzyskaliśmy ani jednej umowy."
Czlowieksniegu Napisano 25 Styczeń 2019 Napisano 25 Styczeń 2019 Ważne by był to sprzęt nowoczesny, ale produkowany w Polsce. "Się w sumie do http://odkrywca.pl/figury-pozornie-niemozliwe-vol-5,764419.html#764419 nadaje...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się