Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiesz :-(

To członkowie TKPZL w formie protestu przeciw polskojęzycznym mediom postanowili dokonać samospalenia...



PS Filmu, przyznaję- nie widziałem, nie oglądam TV...
Ale przecież jakoś nikt nie powinien być zdziwiony, że sprawdzana (?) jest teza, że w tym całym b..ałaganie na Ukrainie wespół wzespół idzie Waszyngton z Moskwą...

Rozumiem, że Kijów ma żal", że nie może udawać jedynych pomysłodawców i wykonawców?


PS II- Ty tam w tym Zielonym Kraju uważaj... Teraz to u Was na tapecie chyba katastrofa" lotnicza MA17...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 11:40 27-02-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej tam TAPECIE?

Fakty przytoczone przez Bellingkota (nie mylic z Palikotem)
sa dosc niewygodne dla wielu gremiow i kol rzadowych, czyz nie lepiej robic biznesy i odwrocic glowe w druga strone?

http://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2016/02/25/dsb-responses/

Tapety, malowanie i wszelkiego rodzaju remonty Holendrzy wola zostawic innym. Tak bylo w 1944, tak jest w dzis i bedzie za 1000 lat. Wot tacy nasi Czesi z tym plusem, ze dalej od matuszki" mieszkaja...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 07:25 02-03-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na ich stronę, aby przekonać się jacy to są Eksperci" od lotnictwa. To już sam Macierewicz ma w swoim składzie większych ekspertów", bo po prawdzie o lotnictwie też nie mają bladego pojęcia, ale przynajmniej znają się na parówkach i puszkach od piwa...

Swoją drogą, to bardzo dziwne jest, że utajniono nagrania z kokpitu tego samolotu, a przede wszystkim, że utajniono nagrania wieża-kokpit. A już szczególnie zastanawia fakt, że nie wyjaśniono dlaczego Kijów nakazał im zmianę trasy lotu i jego pułapu. No i co tam w pobliżu robił UPAiński samolot...

I jeszcze tak odnośnie naszej mocarstwowo-idiotycznej polityki wschodniej - w ostatnim czasie wydaliśmy na kroplówkę dla tego UPAdłego kraju grubo ponad 4 miliardy złotych, a oni tak się właśnie lansują w Europie:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/ukraincy-chwala-sie-zdjeciami-ochotnika-neonazisty-w-parlamencie-europejskim-foto-video
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało brakowało a w 2003 byłby konflikt ukraincy nawet armie w rejon ściągneli.ale ucichł putin powiedział ukraincoą że to nie on a prezydent krasnojarski to budował.
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj6lq_X6qTLAhXDNpoKHcmDCv4QFggbMAA&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FKonflikt_o_Tuz%25C5%2582%25C4%2599&usg=AFQjCNFTDjl3wyBMLgVi37ArhaFB9UxBLw&bvm=bv.115339255,d.bGs


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 16:35 03-03-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Balans, Bellingcat to nie są "Eksperci od lotnictwa" i jakbys znal jez. angielski to bys nie wypisywal tu takich bredni.

Ale czego wymagac od czlowieka, ktorego jedyny jezyk obcy, to jezyk jakim posluguje sie Putain i FSB?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że Bellingcat" to nie są żadni eksperci od lotnictwa! Mnie tylko zastanawia dlaczego @Kindzal&Yeti Ska z o.o. wstawia tu ich WYPOCINY, jako prawdy objawione??? Każdy kto wszedł na ich stronę od razu zorientuje się, że ten cwany i inteligentny Żyd [do niedawna bezrobotny] wymyślił niezły sposób na duże pieniądze i pewnie jeszcze na dodatkowy sponsoring [CIA?].

A odnośnie [cyt.] Ale czego wymagac od czlowieka, ktorego jedyny jezyk obcy, to jezyk jakim posluguje sie Putain i FSB?":

Po pierwsze primo" to w swoim dość już długim życiu przyszło mi się uczyć: łaciny, angielskiego, niemieckiego, no i oczywiście rosyjskiego. Poliglotą nie jestem, bo większości zapomniałem, ale jakoś mimo wszystko sobie radzę...

A po drugie primo", to znowu mi wyjeżdżasz od człowieka Putina, a Yeti znowu udaje, że nie jest tu modem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Debili jednak nie sieją..........
http://secure.avaaz.org/pl/petition/Rada_Miasta_Gdanska_Ulica_Nadii_Sawczenko_w_Gdansku/?rc=fb&pv=2
Rada Miasta Gdańska: Ulica Nadii Sawczenko w Gdańsku
Ta petycja czeka na zatwierdzenie przez stronę Petycji Obywatelskich
Rada Miasta Gdańska: Ulica Nadii Sawczenko w Gdańsku
200
157

157 już podpisało. Niech będzie nas 200
Dlaczego ta sprawa jest istotna
Nadia Sawczenko - żołnierka i pilotka ukraińska - została porwana z terytorium Ukrainy, wywieziona w głąb Rosji i tam, w sterowanym i sfingowanym procesie osądzona i skazana na 22 lat łagru.

Gdańsk - miasto wolności, miejsce narodzin ruchu społecznego "Solidarności, który dał początek demokratycznym przemianom w Europie Środkowej - ma szczególne zobowiązanie wobec narodu ukraińskiego, który walczy z rosyjską okupacją i terrorem. Chcemy, aby Gdańsk dał swoim mieszkańcom, władzom Federacji Rosyjskiej i wszystkim ludziom kochającym wolność wyraźny sygnał, że pamięta o Nadii Sawczenko i wspiera wszystkich, którzy cierpią niesprawiedliwe prześladowania.

Wnosimy o zmianę nazwy ulicy Stefana Batorego na odcinku pomiędzy Jaśkową Doliną a Matki Polki, tj. w miejscu, gdzie zlokalizowany jest konsulat generalny Federacji Rosyjskiej, na ulicę Nadii Sawczenko."
Koniec , nie tylko cytata.
Pozdrawiam
P.S.
Gdańsk to jednak dziwne Miasto. Jeden debil z IPN zaapelował do Władz Miasta aby nie składać kwiatów na grobach poległych żołnierzy A. R. w rocznicę wyzwolenia? odzyskania? zdobycia? Gdańska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Radni Gdańska powinni koniecznie jeszcze przy tej ulicy postawić pomnik Bandery - jakie seryjnie neo-banderowcy stawiają teraz na UPAinie. Za nasze zresztą pewnie pieniądze, bo sami są już praktycznie bankrutami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sympatykiem Kukiz'15, ani też pozostałej menażerii [od kilkunastu lat nie chodzę na żadne wybory], ale tą inicjatywę w pełni popieram. Najwyższy czas aby przestać w Polsce zakłamywać historię, celowo wymazując z pamięci nas Polaków, wyjątkowo okrutne zbrodnie popełnione na Wołyniu przez bydlaków i degeneratów z OUN/UPA. Zbrodnie wręcz niewyobrażalne, rodem ze średniowiecza!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ruch-kukiza-sklada-projekt-ustawy-o-dniu-pamieci-ofiar-wolynia-ludobojstwo-oun-upa-nazwane-po-imieniu

A co to ma wspólnego z tematem tego wątku?
Ano ma, bo dawna Ukraina, a obecnie UPAina tych zbrodniarzy wybrała sobie za ojców narodu". Oczywiście, że są u siebie i mają prawo wybrać sobie za patronów kogo tam uważają za stosowne, ale powinni pamiętać o tym, że z takimi bandytami w agażu", to do Europy jest im tak blisko, jak świni do księżyca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
MFW, czyli w praktyce Soros i Sachs, wysłali właśnie Balcerka do Kijowa:

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/leszek-balcerowicz-w-nowym-rzadzie-ukrainy/8n20t2

A to oznacza szybki koniec UPAiny i to nawet bez udziału zielonych ludzików".

Może to i dobrze? Ale mimo wszystko mam mieszane uczucia, bo zapewne nie wszyscy Ukraińcy to neo-banderowcy, a tych przyzwoitych ludzi tam, to mi tak po ludzku żal, bo teraz czeka ich marna przyszłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po latach przemilczania i zakłamywania historii, mamy szansę na film, który chociaż częściowo odda dramat Polaków, mordowanych w wyjątkowo okrutny sposób przez banderowców na Wołyniu [i nie tylko tam]. Te zbrodnie można jedynie porównać do czasów Czyngis-chana!

Niestety, ale na dokończenie filmu brakuje pieniędzy - te dziwnym trafem i owszem są, ale na dużo bardziej poprawne politycznie pozycje, bo dziś przedstawia się UPA, jako tych, którzy wyzwalali Polskę", a w modzie jest samobiczowanie się".

Tu jest link do zwiastunu filmu Wołyń" - oby znalazły się pieniądze na jego dokończenie, bo sponsorzy jakoś dziwnie szybko się wycofują...

http://film.onet.pl/zwiastuny/wolyn-pierwszy-zwiastun-nowego-filmu-wojciecha-smarzowskiego/4xhgqf

A jaki to ma związek z tematem wątku?
Ano taki, że na UPAinie panuje obecnie państwowy kult rzeźników z UPA i seryjnie stawia się tam pomniki Bandery, a my to jeszcze finansujemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski bloger i wolontariusz Tomasz Maciejczuk, który ujawnił nazistowskie ekscesy w Polsce ukraińskiej organizacji Misanthropic Division, dostał zakaz wjazdu na Ukrainę.

„Zakaz wjazdu obiecano mi już dwa tygodnie temu w Amsterdamie, po tym jak zadałem pytanie ministrowi spraw zagranicznych Ukrainy Pawło Klimkinowi, co jego kraj zamierza zrobić z Misanthropic Division? I rzeczywiście mam zakaz wjazdu na Ukrainę” – przyznaje Polak.

Chciał jechać na Ukrainę, żeby zebrać materiały do kolejnych reportaży. „Jedyna „broń”, którą posiadam to kamera… i tego boją się ukraińscy politycy i „smutni panowie” – ocenia Maciejczuk. „Mój zakaz wjazdu na Ukrainę na okres 5 lat wystawiony przez ukraińskie służby. Przyczyna? Zagrożenie dla bezpieczeństwa Ukrainy” – napisał na Facebooku.

Przypomnijmy, że niedawno Maciejczuk ujawnił, iż ukraiński nazista-psychopata Denis Szubin z Misanthropic Division został ponownie wpuszczony do Polski, gdzie bezkarnie objeżdża dawne obozy koncentracyjne cynicznie robiąc sobie na ich tle zdjęcia propagujące nazizm.

http://kresy24.pl/80727/za-zdemaskowanie-nazistow-polski-bloger-dostal-zakaz-wjazdu-na-ukraine/

Musze przyznac, ze coraz bardziej niepokoja mnie tego typu doniesienia. Z ciezkim sercem musze przyznac, ze sprawy w tym kraju ida w zlym kierunku:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindżał- ale masz świadomość, mam nadzieję, że i MD, i C18, i parę podobnych, dość prężenie również w naszej socjalistycznej Ojczyźnie działa?

Dwa- bez problemów, poza zdjęciami ukraińskich fanatyków MD, można również nasze polskie" znaleźć... Chłopcy się nie kryją, choć czasami mają kominiarki czy chusty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, nie po raz pierwszy powala mnie na kolana Twój relatywizm moralny. A szczególnie to słynne A w Ameryce biją murzynów".

Tyle tylko, że jakoś dziwnie" nie zauważasz różnicy pomiędzy tym, co za pazurkami" miała taka ONR czy Falanga, a co UPA czy SS Galizien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera filmu Wołyń" przewidziana jest na 7 października.

Nie miałem pojęcia że przy polityce naszego zondu"i przy wspieraniu tej (...) zza wschodniej granicy,taki film jest kręcony.
Już się nie mogę doczekać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeti, oczywiscie, ze zdaje sobie sprawe z tego, ze durniow i u nas nie brak. Tu chodzi jednak o cos innego.

O fakt, ze ukrainskie organa panstwowe blokuja prace dziennikarska Maciejczuka, ktory ujawnil patologie wystepujace w szeregach sil zbrojnych UA.

Jesli panstwo wlacza sie w ochrone takich elementow, to trzeba zaczac sie zastanawiac z kim my tu mamy do czynienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie