Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodac-nic ujac.

Mialem juz dac se siana i isc na Heinekena z chlopakami, ale wpis balansa mowiacy o tym, ze: Trooper85 zamieszcza AGRESYWNE posty powalil mnie z nog.

Facet lagodny jak baranek zostal agresorem i Lemkiem (z Suwalszczyzny i Kujaw;)

Typowy chwyt ponizej pasa, ktorych balans sie nauczyl od swoich mocodawcow z Kremlina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, powaliłeś mnie tymi swoimi argumentami" na kolana! Ale zapomniałeś jeszcze dodać, że w naszym polskim interesie jest popieranie PAŃSTWOWEGO KULTU Bandery, OUN/UPA i SS Galizien, jaki ma obecnie miejsce na UPAinie i to już praktycznie od przedszkola.

A taki Poroszenko dalej robi czekoladowe interesy z Putinem...

Szczęść Boże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja, Balans, nawet nie próbowałem Cię przekonać...

To była ylko" odpowiedź na Twoje rozwolnienie umysłowe.
Po prostu- w rach nienawiści do USA* i np Ukrainy, jesteś gotów dupę na strzał Moskwy wystawić...
Ty, po prostu, jak pewien twór polityczny po pierwsze musisz mieć wrogów, po wszystkiemu są mityczni ONI winni...




* którą jestem w stanie zrozumieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz balans, tu nie o różnicę poglądów idzie, tu idzie o różnicę postrzegania rzeczywistości i nazywanie pewnych spraw po imieniu. Na ten przykład o nazywanie bandyty i agresora bandytą i agresorem.

Nie widziałem jak do tej pory żeby ktoś tu się identyfikował z UPA, SS Galizien i kultem Bandery. Nie widziałem tu nawet aby ktoś próbował to usprawiedliwiać. Ba, z samej Ukrainy płyną głosy ludzi, którzy się od tego odcinają. I poza garstką oszołomów nikt tam UPA nie gloryfikuje.

Za to widzę tu ciągłe usprawiedliwienia dla bandytyzmu putinowskiej rosji. Kraju, w którym władze są (co najmniej) przychylne kultowi Stalina. Kraju, którego pzrywódca rozpad zbrodniczego tworu, jakim było ZSRR uważa za największą tragedię w historii. Ciągłe tłumaczenia, że nie zajęli, że Ukraina sama sobie winna, że w sumie to zajęli ale było trzeba, że najemna swołocz albo ruska armia to górnicy i traktorzyści" broniący swoich domów...
Oraz peany na cześć wielkiej rosji, mlekiem i miodem płynącej, gdzie ludzie żyją dobrze i dostatnio. Pomimo, że jej gospodarka leci na pysk, waluta zaraz będzie mniej warta od papieru toaletowego, a zbyt mało szczęśliwych nawraca się pobiciami przez nieznanych sprawców" (w wersji optymistycznej)
Wszystko to w twoim wykonaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek- nie kop leżącego...

Tak, przez przypadek, trafiłem na wyrok Stałego Trybunału Arbitrażowego, że Moskwa ma wobec akcjonariuszy Jukosu dług/zobowiązanie c.a. 50 mld USD...

I właśnie komornicy, w myśl wyroku z ub roku, zajmują majątek Moskwy...

Oczywista oczywistość, że to spisek Żydów, masonów, cyklistów, banderowsko-faszystowskiej junty, Sorosa, moderatorów Odkrywcy i złych kobiet...




PS Moderatorów i złe kobiety wstawiłem, żeby można było znów coś o braku argumentów napisać...

PS Tak, tak oczywistą oczywistością jest również to, że prywatyzacja Apatytu była wałkiem... Tyle, że się Rosji od 2003 nie udało tego udowodnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Pozdrawiamy w Dniu Czekisty, sk…syny!”

Pikieta przed siedzibą FSB w Moskwie pod hasłem „Pozdrowienia w Dniu Czekisty, sk… syny!” została brutalnie rozbita przez rosyjską policję.

Grupa obrońców praw człowieka rozwinęła na Placu Łubiańskim w Moskwie transparent wzywający do uwolnienia trzech więźniów politycznych i odpaliła świece dymne.

Akcja trwała zaledwie kilka minut. Na pikietujących natychmiast rzuciła się policja, która powaliła kilku z nich, zabrała transparent i zapakowała do „suki” 7-miu uczestników. 60-letniego Michaiła Udimowa funkcjonariusze wlekli po ziemi. Po chwili przybył kolejny policyjny autobus i jeszcze więcej funkcjonariuszy.

Uczestnicy protestu tłumaczyli, że nie zgadzają się, aby „dzień utworzenia terrorystycznej organizacji, która pozbawiła życia miliony niewinnych ludzi był w Rosji obchodzony jako święto”. „To świadomie wybrana przez władze droga, ale nie rozwoju, tylko moralnego rozkładu i zniszczenia narodu” – podkreślała jedna z uczestniczek akcji.

Przypomnijmy, że 6 lat temu w Dniu Czekisty grupa rosyjskich działaczy podpaliła jeden z budynków FSB w Moskwie. Obecnie cały szereg uczestników tego zdarzenia odbywa wieloletnie wyroki w rosyjskich więzieniach i łagrach.

Tymczasem z okazji Dnia Czekisty Władimir Putin złożył oficjalne życzenia swoim kolegom z dawnego KGB i obecnego FSB. „Jesteście mężnymi, silnymi duchowo ludźmi, prawdziwymi profesjonalistami, którzy traktują służbę dla kraju jako dzieło życia” – napisał do nich w telegramie gratulacyjnym.

Prezydent wygłosił też przemówienie na uroczystym koncercie z okazji święta służb w Pałacu Kremlowskim, gdzie zwracał się do zebranych per „drodzy towarzysze”. Koncert transmitowała rosyjska telewizja państwowa. W repertuarze pojawiły się dawne szlagiery z czasów stalinowskich.

http://kresy24.pl/76223/pozdrawiamy-w-dniu-czekisty-sk-syny-protest-przez-siedziba-fsb-w-moskwie-wideo/

Komentarz wydaje sie zbedny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brudna banderowsko-faszystowska potwarz i kalumnie..

Wszyscy wiemy, że demokratycznie wybrane władze naszego odwiecznego przyjaciela i dozgonnego sojusznika zza Buga, mocno i stanowczo potępiają działania Stalina, kierowanych przez niego zbrodniczych sił bezpieczeństwa. Każdy kto twierdzi inaczej, to wróg zdrowej i bogatej krainy, mlekiem, miodem, gazem i ropą słynnej Rosji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wroga trzeba ZLIKWIDOWAC!

Jak nie strzalem w potylice, to atomowka, bomba kasetowa,
albo innym wynalazkiem mysli radzieckiej. Nawet na tym forum znalazl sie
osobnik, ktory osobiscie i z wielka checia podejmnie sie tego chwalebnego czynu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grolsik jest najlepszy! Szczegolnie ten z butelki takiej jak sie nieraz na smietniku poniemieckim wykopie. Mysle, ze jutro na tradycyjnym spotkaniu oplatkowym, na firmie
nie zabraknie tego trunku;)

Tymczasem przesylam fote z imprezy w Lugandzie, gdzie wlasnie odslonieto
popiersie wielkiego" wodza wszystkich bolszewikow: Stalin wiecznie zywy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkości zdjęcia widać, że to pic na wodę-fotomonatż...

I nic takiego w Ługańskiej Republice Ludowej miejsca nie miało i mieć nie mogło...
Chyba, chyba że prawdą jest, iż tow. Motorola walczy z faszystami na innych frontach i zostawienie przez niego urzędnicy nie spełnili pokładanych w nich nadziei...

Niech im ziemia lekką będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członkini kadry siatkarek czy podmiot liryczny jak z resztą od dawna podejrzewam jest klasycznym przykładem kurdupla ?
PS Z doświadczenia kurdupli należy kontrolować 10x mocniej niż ludzi przeciętnego wzrostu - w masie robią się ponadprzeciętnie zacięci i niebezpieczni. Można to obrócić na swoją korzyść, jeżeli nad nimi zapanować, można też się tragicznie sparzyć jeżeli kontroli zaniedbać.
PS Dajcie sobie spokój z tymi germańskimi sikami. Maks dolegliwości, minimum przyjemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności- cuś zassane z pewnej strony, której autorzy poza w pełni rozwiniętym aż do choroby umysłowej antysemityzmem*, za guru uważają Dmowskiego, biało-czerwone banery chcą atak padaczki spowodować, a oni uważają się za przewodników i przodowników narodu...





* musicie mi na słowo uwierzyć- ale to nie jest zwykła ani niezwykła niechęć do Żydów... dla przykładu Żydzi między 1981 a 1989 rokiem w okrutny sposób zamordowali ponad 100 polskich księży, którzy sprzeciwiali się wciągnięciu Polski w krąg syjonistycznego Zachodu... Ciekawe, czy autorzy pamiętają hasło Wille w Warszawie na namiot w N.Jorku wymienię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wykop.pl/link/2926425/odtajnione-dokumenty-usa-planowaly-ataki-nuklearne-na-warszawe/ pewnie robią to teraz Rosjanie a przecież można tak prowadzić politykę żeby nie było takiej sytuacji ale znajdą się tacy w tym kraju którzy nawet nie są Polakami a głośno krzyczą i podburzają .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej faszystów jest obecnie na UPAinie i stale ich przybywa. A do tego wszystkiego - ci z UPAiny to nie jest żadna operetka" jak gdzie indziej, bo mają nawet swoje wojsko. Do tego chcą Wielkiej UPAiny" - takiej od Kaukazu po Wisłę. A jak dodać, że całkiem niedawno Kijów uchwalił PAŃSTWOWY KULT bandytów z UPA, to ja nie bardzo wiem, za co mam ich kochać? Ale może Yeti mi wyjaśni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie