Jump to content

Trooper85

Forum members
 • Content Count

  4230
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Że taki kmiot nie wie co to jest Politechnika Wrocławska to mnie w sumie nie dziwi. W końcu istnieje tylko od 1945. Kontynuując tradycje Politechniki Lwowskiej. Pewnie w szmatławcach karnowskich, semków i gmyzów o tym nie pisali. Nie to co renomowana uczelnia toruńskiego szamana. Co to było COSSTWL, z którego wywodzili się moi nauczyciele i wykładowcy to ci nie będę już tłumaczył, bo by ci się wkładka między uszami zagotowała. Obstawiam, że bez podpierania się netem obsrałbyś się na pierwszym pytaniu z zakresu podstaw techniki lotniczej. Z pomocą też by pewnie lepiej nie było, bo to jednak minimum ogarnięcia trzeba mieć.
 2. Ja tam ujadania pisowskiego szczekacza mam am gdzie on mnie może w dupę pocałować" Bardziej mi przeszkadza, że ten kmiot właśnie obraził moich nauczycieli i wykładowców, min. ludzi, którzy przez długie lata zajmowali się kształceniem kadry technicznej polskiego lotnictwa wojskowego. Ciekawe, czy twarzą w twarz też by się odważył? Pewnie nie, bo to ani jaj, ani honoru, o godności nie wspominając. Tak tam, ulepek z... wazeliny i parówek
 3. wiem, że nawet dyskusje z bucowatym gamoniem mogą być, w pewnych sytuacjach, wartościowe" Ywti, Wood, balans, fala,... niech się wypowiedzą, czy coś wartościowego z dyskusji z tobą wynieśli. ie potrafisz zwyczajnie zaakceptować, że ktoś ma inne zdanie," Nie, ty nie masz innego zdania. Ty jesteś po prostu prymitywnym ignorantem, bez choćby podstawowj wiedzy w temacie. Powtarzajacym brednie i wymagającym posłuchu dla tych bredni. Jesteś tym samym co antyszczepionkowcy i inne zarazy tego świata. [...]świadczy o stanie twojego[...]wykształcenia [...]" Miło, że wspomniałeś. Ze średniej technik-mechanik osprzętu lotniczego i urządzeń pokłądowych. Potem Inżynieria Lotnicza na PWr. Chyba wystarczająco aby cisnać bękę z pier... od rzeczy macierewicza i jego ekspertów", oraz przygłupów bezkrytycznie powtarzających ich brednie. Chociaż do tego to w sumie wystarzcy ogarnięcie fizyki na poziomie szkoły podstawowj i czytania ze zrozumieniem.
 4. Muszę przyznać, że les05 to w pewien sposób fascynujący przypadek. Piorunująca kombinacja radosnej ignorancji, bezwstydnego obnoszenia się z niewiedzą i wazeliniarskiego uwielbienia dla macierewicza, stawianego wyżej niż własna godność.
 5. Służby nie są w stanie stwierdzić, czy w 2,5-metrowej długości metalowym pojemniku znajduję się ładunek wybuchowy." Co miałby robić materiał wybuchowy w zbiorniku sprężonego powietrza?
 6. Ciała miały zostać ekshumowane w latach 50" Wyborny dowcip! We Wrocławiu chyba łatwiej wymienić, w których parkach place zabaw nie stoją na trupach. I to też bez 100% pewności, bo jak w 1945 zabrakło miejsca albo dostępu do cmentarzy, to zaczęli grzebać w kilku punktach miasta.
 7. Mądrzejsi ode mnie piszą, że te późne były wewnątrz malowane na dunkelgelb. Wejdź na WIESZ, KTÓRE FORUM, temat był poruszany.
 8. Kawałek wkładu ze skrzynki na naboje do Flaka 3,7cm, wersja dla Kriegsmarine. http://wehrmachts.kisten.free.fr/37mm_flak_km_2.htm
 9. MG Zielfernrohr Batterie Kasten Zasobnik na zasilanie od celownika do MG 34 i 42. Były wersja skórzane i metalowe.
 10. fala, historia zna przypadki http://pl.wikipedia.org/wiki/Synod_trupi
 11. Nie rozróżniam wielu rzeczy [...] Różnice genetyczne między Żydami(niektórymi odłamami) a Arabami (np.Palestyńczykami) są niewielkie. Poczytaj coś na ten temat, to się zdziwisz jak niewiele wiesz." A co geny mają wspólnego z religią, kulturą albo narodowością? No ale sam przyznałeś, że nie rozróżniasz. No cóż. Ale skoro Polacy dostają od Izraela odznaczenia znaczy się że starali się ratować żydów i zasłużyli na to." A stany niech się zajmą swoimi sprawami" hłe hłe hłe... Jak medale dają to och, ach, my wspaniali, patrzcie jak nas doceniają. Ale niech tylko ktoś spróbuje krzywo popatrzeć... Tyle, ze to raczej Polsce powinno zależeć na stosunkach z USA. Bo USA bez Polski raczej sobie poradzi. Jakos Polacy nie latali po lasach za żydami aby ich wybijać. Jakoś Polacy nie polowali na żydów." A ostatnie w Europie pogromy Żydów miały miejsce w...
 12. Pojedyncze incydenty... 45 lat władzy ludowej też w sumie było spoko. Poza pojedynczymi incydentami. I 123 lata zaborów. Poza pojedynczymi incydentami. les05, nie zabieraj się za tematy dla dorosłych. Mentalnie najwyraźniej ciągle siedzisz w piaskownicy, więc zajmij się czymś na poziomie piaskownicy.
 13. Taaa... 3 dni... na wodzie... http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/77/US_Airways_Flight_1549_in_Hudson_cropped.JPG http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b9/Flight1549BatteryPark2_crop.jpg Pany konstruktory to już ilu mają kupców na swoje dzieło? Ale takich poważnych, na piśmie, a nie kurtuazyjnie się uśmiechających. Bo pomimo różnych okrągłych słówek to dalej wszystko wskazuje na to, ze to produkt dla nieistniejącej grupy docelowej. Zbyt skomplikowany i drogi do użytku turystyczno-rekreacyjnego, za mały na zastosowanie w biznesie. Do holowania szybowców w aeroklubie i zrzucania szczepionek dla lisów się chyba słabo nadaje.
 14. Nie no, jasne, więcej wiary. Przecież to, że ludzie PiSu wykazują się niekompetencją na każdym kroku, a wszelkie kontrolowane przez siebie spółki obsadzają jeszcze bardziej niekompetentnymi miernotami wcale nie rzutuje na szanse doprowadzenia takiej inwestycji do końca. Ani trochę. Zapewne pierwsze co wyląduje w CPLu to śmigłowce do końca roku" les05, pisowski pajacyku, może sobie poszukasz ile za tego Tuska, co to niby LOT chciał wykończyć, w tenże LOT wpompowano, aby go wyprowadzić na prostą? Podobnie jak w PKP czy drogi. Czyli wszystko, od czego dobra zmiana odcina teraz kupony, produkując debilne teksty w stylu wystarczy nie kraść". A może tak dla kontrastu przytoczysz, jakie duże inwestycje poczyniła obecna władza? Nowe centralne lotnisko jest w Polsce potrzebne, niezależnie od prężności działania portów regionalnych. Ruch będzie rósł stale, a przepustowości Okęcia się już za bardzo zwiększyć nie da, rozbudować go też nie można. Prędzej należy się spodziewać obostrzeń w operacjach lotniczych z powodu rozrastającego się miasta. Takich inwestycji nie robi się w perspektywie 50-10 lat tylko 50 i więcej. A zabierają się za to ludzie myślący w perspektywie najbliższej konferencji prasowej, rzucający obietnice bez pokrycia, odstraszający dużych inwestorów i pchajacy kraj w izolację. Dla których jedynym pomysłem na utrzymanie władzy są kolejne rozdawnictwa i symulowanie działań poprzez organizowanie nagonek na kolejnych wrogów ludu".
 15. W żarnowcu pozostał jakiś beton. Obstawiam, że po CPL nie będzie nawet tablicy informacyjnej o budowie, za to poprzez różne zaprzyjaźnione firmy zajmujące się konsultacjami, analizami i marketingiem z budżetu wypłynie całkiem pokaźna kwota. No i w spółce zarządzającej udową" znajdzie się przynajmniej kilkaset fajnych posadek.
×
×
 • Create New...

Important Information