Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Yeti: No to gdzie te wiele mld USD?"

To ja się pytam gdzie są te mld $? A raczej, dlaczego tak lekką ręką z nich rezygnujemy, w imię nie naszych interesów zresztą!

bjar_1: naczy się, Balans, to jednak twoi gieroje tylu ludzi zabili..."

A ja myślę, że to właśnie twoi gieroje tych ludzi zabili - w końcu są uzbrojeni nie tylko w siekiery, ale na wyposażeniu posiadają też Buki". A i doświadczenie w zabijaniu cywili posiadają ogromne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem identyfikujesz się - masz zresztą do tego pełne prawo.

Tylko dlaczego robisz to metodą osobistych wycieczek", a nie dyskusją na argumenty?! Inna bajka, że Yeti toleruje tu takie zachowania, bo to nie pierwsze wycieczki" pod moim adresem...

Tym bardziej mnie to dziwi, że ja tu nigdzie nie wzywam do przyjaźni z Rosją. Ja tylko apeluję o zachowanie zdrowego rozsądku, czyli o nie robienie sobie na siłę wrogów blisko [Rosja, Białoruś], bo przyjaciół już żadnych nie mamy - ani blisko, ani daleko. A w razie globalnego konfliktu, to pierwsi staniemy się atomową pustynią w Europie.

I jeszcze tak odnośnie tego raportu, który zresztą niczego nie wyjaśnia - wyraźnie widać, że Zachód chce tą sprawę zamieść pod dywan, widocznie prawda [jaką zapewne znają] jest dla nich bardzo niewygodna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti: czyli nie, że straciliśmy, ale ich nie zarobiliśmy..."

Jesteś w wielkim błędzie, bo straciliśmy i to bardzo dużo! Tracimy zresztą nadal, co nas zresztą wyróżnia negatywnie od BOGATYCH krajów Zachodu, bo tam liczą każdego centa! To dlatego oni są bogaci, a my ostatnie dziady - rywalizujące w wielu dziedzinach życia w UE z Rumunią i Bułgarią...

Na ten przykład, tam na Zachodzie nawet jak kupują zabawki dla wojskowych, to zaraz pojawia się rządowa informacja ile to miejsc pracy przybędzie w kraju. A u nas rządzący od 25 lat tym krajem oligarchowie i korporacje, mają społeczeństwo głęboko w rzyci, bo społeczeństwo wg nich jest przypadkowe. A najlepiej by było, aby Polacy wyemigrowali z kraju, bo na to miejsce sprowadzili by emigrantów z Ukrainy i Azji, bo ci by robili na ich fortuny za miskę zupy i jakieś drobne kieszonkowe.

A wracając do tematu, to garść aktualnych informacji z UPAiny [w polsko języcznych mediach tego nie znajdziecie]:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-krzyz-pamiatkowy-w-miejscu-kwatery-kata-polakow-foto

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prezydent-ukrainy-mlodziez-ma-sie-wychowywac-na-idealach-upa-i-zurl

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prezydent-ukrainy-w-dniu-obroncy-ojczyzny-odwoluje-sie-publicznie-do-tradycji-upa-video

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-w-kijowie-trwa-marsz-ku-czci-upa-video-live

I oni chcą do Europy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie jest przykro, że Rosnieft płacze i palcem na Saudów pokazuje...

I nie jest mi przykro, że ucieka wynik z 2014, gdy Moskwa wystawiła nam faktury na 14,6 mld dolarów za ropę i pochodne...

Rozumiem, że pisząc straciliśmy masz np powyższą kwotę na uwadze... Pomyśl, jak boli, że każdy % dla Saudów to grube mln dolarów...



A a propos i exilibris Ukrainy- a widzisz Ty jakiś konflikt między śnurkami a cytatą I oni chcą do Europy???" ?

Ja nie widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans- dlaczego obrażasz moją i innych Użytkowników inteligencję? Bo, że swoją jak psa traktujesz, to już nie mój problem...


Sorry Winnetou, ale nie moim problemem jest demokracja religijna i polityczna w Arabii Saudyjskiej... Ale za to rozumiem, że np nie nosisz ubrań szytych na Dalekim Wschodzie tudzież nie kupujesz produktów np z Chin...

Dwa- pokaż mi, ile to miejsc pracy ( tylko nie pisz znów o miliardach ) straciliśmy w wyniku zamieszania na Ukrainie i konflikcie politycznym z Rosją...
Doceniam, że szanujesz i traktujesz jako cel demokrację panującą w Moskwie...


Trzy- uffff... jak dobrze, że w naszej socjalistycznej Ojczyźnie nie gloryfikuje się Niewiadomskiego, Walusia, Hessa i kilku podobnych śmieci... Pamiętaj, przy okazji, żeby bronić demokratów" i patriotów" w brunatnych koszulach, którzy mam nadzieję zostaną spacyfikowani przy okazji 11 Listopada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Yeti, że jesteś sympatykiem OUN-UPA, ale nie musisz tego na każdym kroku udowadniać...

Co do całej reszty, to bardzo się zapultałeś, więc pozostawię to bez komentarza.

Polecam natomiast każdemu ten link. Może to coś da?

http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz/ukrainski-ipn-zestawia-polskie-panstwo-podziemne-z-nazistami-i-komunistami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, ja swoje fakty i argumenty zapodałem, teraz czekam na Twoje fakty!

Bo jak na razie to żadnych faktów tu nie zapodałeś, a jedynie próbujesz tą całą dysputę skierować na pokrętne tory ideologii.

To zresztą jest stary chwyt naszych żałosnych politykierów, którzy przed każdymi wyborami, zamiast spierać się na programy, to dyskusję sprowadzają do pyskówki na temat aborcji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindzal. a ja już myślałem, że co najmniej w szeregach ISIS na Kaukazie walczysz, a ty tu za banderowską prostytutkę robisz! Rozczarowałeś mnie, a o Zakierzoniu to zapomnijcie, bo jak tak dalej z wami pójdzie, to i ukradziony nam Lwów możecie stracić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci panowie" to nastepcy i spadkobiercy chalastry, ktora wczesniej wystepowala pod szyldem NOR:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowa_Organizacja_Radykalna

I zajmowala sie imprezami" takimi jak Pogrom wielkanocny":

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_wielkanocny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zebys wiedzial, ze wrocilem*!

I zaden balans, imam, rabin lub ksiadz charamza (nazwisko tego typa samo za siebie mowi: haram -arab. حرام, dosł: to, co zakazane) mnie nie powstrzyma od zamieszczania wpisow na tym forum;)))

----------------------------------------------------------------------

* z Polski oczywiscie (bo nawet po tylu latach rozlaki,ciagnie psa do budy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to rzeczywiscie byly granatniki czy juz zuzyte same rury po nich to tego od naszej policji sie nie dowiemy.Kazdy kto interesuje sie militarka, bronia i amunicja, w szczegolnosci, zna poziom wyszkolenia naszej policji. Liczy sie sukces medialny i news. Tez to przerabialem na mojej osobie. Tez w lokalnych mediach odtrabiono sukces, przejeto zapalniki artyleryjskie, granaty, zabezpieczono bron palna i...po ok roku wszystko mi to zwrócono. Tyle ze sprostowania w mediach nie bylo. Ot takie to sa sukcesy naszej policji, dziennikarzyny to łykaja, a naród i niektórzy furumowicze sr*ją po nogach ze strachu...

Tego typu akcesoria maja niezly zbyt na allego i egun.de...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, a może nie? Pistolety w koszach na śmieci były prawdziwe, a broń to tam na UPAinie, to pewnie każdy kto chce to ma, a bajzel robi się tam coraz większy...

W tym miejscu chciałem jedynie zauważyć, że ja tu od początku głosiłem, że rozwalenie Ukrainy nie było w naszym polskim interesie, nie było też na dłuższą metę w interesie Europy, o samej Ukrainie już nie wspominając.

Podobnie zresztą, jak nie było w Interesie Europy rozwalenie Afganistanu, Iraku, Libii, Syrii i wielu innych krajów w regionie. Teraz życie zaczyna wystawiać rachunek głupolom-politykom, tyle że to my obywatele za to zapłacimy!

Ukraina w tym wszystkim zupełnie się nie liczy, podobnie zresztą jak i nasz kraj. Jest taka teoria, która głosi, że za tym wszystkim, co się dzieje na świecie, stoi niejaki Soros i grupa bankierów z nim związanych, którzy chcą rządzić światem za pomocą wymyślonej przez nich Globalizacji. A ponieważ Europa jest dla nich konkurencją, to postanowili ją najpierw osłabić, aby następnie traktatem TTIP sprowadzić ją do roli taniej siły roboczej i rynku zbytu. Czyli do tego, co zrobili między innymi z naszym krajem, ale już na skalę całego kontynentu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans co do wypowiedzi
W tym miejscu chciałem jedynie zauważyć, że ja tu od początku głosiłem, że rozwalenie Ukrainy nie było w naszym polskim interesie, nie było też na dłuższą metę w interesie Europy, o samej Ukrainie już nie wspominając.
Myślę ze się mylisz pamiętacie Wojna w Bośni i Hercegowinie zostawiona została sobie, potem jak się odbiło czkawką europie >
Za reagować trzeba, ale jakim stopniu hmmm Patrząc na naszą europe" to zazwyczaj kiepsko im to wychodzi polityka" hmm

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traper6, Ciebie to humor nigdy nie opuszcza;)
Ta szmata to tzw. flaga tzw. oworoSSiji"

------------------------------------------------------------------------

A tak miedzy nami: postanowilem pojsc w Twoje slady (w kwestii kobiet, bynajmniej;)
Co do tesciowej, tez miales racje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie