Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Kindżał
Wybacz sarkazm z mojej strony, ale nie mogę się powstrzymać

A NIE MÓWIŁEM ? :)

Yeti, ja każdemu powtarzam że pożycie ponad 10 lat z jedną kobietą to to samo co kazirodztwo, co jest niezgodne z prawem, religią, etyką, etc.
A teraz grzecznie podejdź do lustra i popatrz na bezbożnika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Traper, mistrzu-jestem Twoim fanem;)

A dzisiaj dodatkowo stalem sie fanem Macierewicza:

Antoni Macierewicz: Ukraińcy muszą ponieść konsekwencje za Wołyń!

Rosjanie się winni nieporównanie większego pasma nieszczęść, bólu, żałoby niż Ukraińcy, którym na pewno nie wolno tego [Wołynia - red.] przepuścić i na pewno muszą ponieść za to konsekwencje" - mówił Antoni Macierewicz podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim 22 października. Polityk PiS uważa, że Polska powinna wymusić" na Ukrainie rozliczenie się ze zbrodni nacjonalistów z OUN-UPA.

Nie wydaje mi się, żeby roztropnym było i żeby należało się spodziewać tego od rządu Prawa i Sprawiedliwości" - mówił Macierewicz na temat możliwości esetu" z Rosją. Jak zaznaczył, odpowiedzią Władimira Putina na propozycje współpracy na zasadach poszanowania suwerenności był 10 kwietnia 2010 roku.

My sprawimy, że w ciagu najbliższych mcy i lat polska armia będzie silna" - zaznaczał polityk PiS, podkreślając, że sojusze są niewiele warte, jeśli państwo nie jest w stanie się obronić. My sprawimy, że będzie zbudowana obrona terytorialna kraju" - mówił Macierewicz, precyzując, że w każdym powiecie będzie jeden uzbrojony batalion obrony terytorialnej. Dodał również, że rządy PiS odbudują polski przemysł zbrojeniowy.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości komentował też stosunki polsko-ukraińskie:

- Histora to jedno, ale teraźniejszośc nie napawa optymizmem" - powiedział jeden z uczestników dyskusji.

- Ma Pan rację. Będziemy mieli na tyle determinacji, na tyle siły i na tyle polskiego patriotyzmu [...], na tyle rozumienia, jaki jest nasz interes narodowy i nasz interes geopolityczny, żeby ich do tego zmusić" - mówił Macierewicz o kulcie OUN-UPA na Ukrainie i rozliczeniu rzezi wołyńskiej. Rosjanie się winni nieporównanie większego pasma nieszczęść, bólu, żałoby niż Ukraińcy, którym na pewno nie wolno tego [Wołynia - red.] przepuścić i na pewno muszą ponieść za to konsekwencje" - dodawał.

My im pomagamy, a oni na nas plują" - przyznał polityk PiS. O rozwój kultu UPA na Ukrainie Macierewicz obwinił także częściowo rządy PO-PSL.

http://www.youtube.com/watch?v=rvI4DBUiHKE#t=670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem apolityczny. Nie zajmuję się sprawami czy też tematyką na co nie mam żadnego wpływu, lub jestem za krótki"
Polityka, kibicowanie w sporcie, skarby przez wielkie S", bursztynowe pociągi, złote komnaty itp. po prostu mnie to wali :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były prezydent Gruzji chce zostać premierem Ukrainy.

"Musimy zresetować ten rząd

Michaił Saakaszwili jest gotów objąć urząd premiera Ukrainy. Były prezydent Gruzji, a teraz szef administracji obwodowej w Odessie złoży taką deklarację w rozmowie z tygodnikiem "Politico. W jego ocenie Ukraina mogłaby stać się zaporą chroniącą Europę przed ekspansjonizmem Kremla."


Zajadów dostałem ze śmiechu...

Myślałem, że ban w Gruzji czegoś pacjenta nauczył :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się może okazać, spora część powyższych wpisów* może większego sensu nie mieć...

Prawda czy fałsz?

Dnia 7 kwietnia 2014 roku na forum ONZ - Sekretarz Generalny ONZ Ban Kimoon wygłosił oszałamiające oświadczenie, które zostało zakazane do rozpowszechniania przez władze Ukrainy w ukraińskich mediach i Internecie. Do porządku obrad na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ zo­stała wniesiona kwestia konfliktu między dwoma państwami. W rezultacie uzgodniono następujący wniosek: Ukraina nie zarejestrowała swoich granic jeszcze od dnia 25 grudnia 1991 roku. W ONZ nie zostały przedstawione i zarejestrowane granice Ukrainy jako suwerennego państwa. Z tego powodu możemy uważać, że żadnych naruszeń prawa przez Rosję wobec Ukrainy nie było i nie może być o tym mowy."

W sumie sensu to by nie miało, skoro jest jednocześnie członkiem RB ONZ... Zwłaszcza, że jednocześnie i ZSRR, i Ukraina, i Białoruś jako niesuwerenne republiki do ONZ przystąpiły...


* we wszystkich trzech odsłonach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego akurat teraz Amerykanie postanowili na UPAinie wymienić Żydów na Gruzinów, ale chyba nic nie jest w stanie mnie już zaskoczyć...

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukraina-kolejny-obcokrajowiec-we-wladzach-kraju-tym-razem-na-czele-policji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu, gadu, a UPAina coraz bardziej pogrąża się w kryzysie. Nawet ci z Bloomberga to w końcu zauważyli. Nie wiem jakich oni mają tam analityków, ale dla mnie to żadna niespodzianka, bo od początku było wiadomo, że ten cały Majdan doprowadzi ich kraj do upadku. Podobnie jak Kosowo, Irak, Libię i wiele innych...

http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/bloomberg-ukraina-moze-stac-sie-panstwem-upadlym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikie pola" to kolejne wyzwanie dla Europy, ale mają pecha, bo Europa ma obecnie dużo poważniejsze problemy niż ich rządzona z ambasady USA i totalnie skorumpowana UPAina.
Ale ludzi zawsze żal...

http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=17932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również cieszę się z tego kindzale, że na UPAinie znalazło się kilka osób, które odważyły się podpisać taką deklarację.

Szkoda tylko, że zupełnie co innego głosi tamtejszy prezydent, tamtejszy parlament i ichni IPN". Nie wspominając już o tym, komu tam stawiają pomniki i na jakich wartościach" wychowują dzieci w szkołach...

Dobre i co, ale jedna łyżka miodu w beczce dziegciu wiosny nie czyni"!

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/lider-prawego-sektora-zrezygnowal-ze-stanowiska-neobanderowcy-chca-ostrej-radykalizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi, chyba, uciekło...

To się schizofrenia* nazywa:

Kijowie znów odżyją starożytne słowiańskie legendy [...] Impreza odbędzie się na poligonie „Atek” pułku Azow, gdzie najodważniejsi synowie Ukrainy przechodzą trudy szkolenia bojowego"

Cytata powyższa jest ze strony www jednego z prężnie działających odłamów naszych rodzimych nacjonalistów/patriotów... Tak przynajmniej się przedstawiają.

I teraz:
- Dmowski wiecznie żywy? Tylko się w grobie przewraca?
- jednak jednostka chorobowa?


* diagnoza wobec autorów strony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Putin budzi się w nocy, spogląda przez okno, a tam wszystko żółto-niebieskie. Praca „Koszmar Putina” Wiktora Bohorada z Rosji zdobyła pierwszą nagrodę w ukraińskim antyputinowskim konkursie karykatur.

http://kresy24.pl/75520/pokonalismy-hitlera-pokonamy-i-putlera-konkurs-na-karykature-putina-wygral-rosjanin-zdjecia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPAinie pozostał tylko śmiech przez łzy", bo jest już ekonomicznie i gospodarczo skończona. Teraz czeka ich zima bez gazu i węgla - a to za przyczyną ataku terrorystycznego, wykonanego przez tatarskich islamistów, finansowanych przez Turcję, przy wsparciu idiotów z Prawego Sektora". Ataku na linie energetyczne, za pomocą których sprzedawali prąd na Krym.

Rosja sobie jakoś poradzi i bez ich prądu, a oni bez gazu i węgla z Rosji niekoniecznie:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-na-krymie-uruchomil-pierwsza-nitke-mostu-energetycznego/p49fld

No ale zawsze mogą liczyć na pomoc od Wuja Sama", tyle tylko, że ta pomoc" będzie ich dużo więcej kosztowała [części zamienne], niż jest tego warta. My też niedawno podobnym sprzętem zostaliśmy obdarowani...

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ukrainscy-zolnierze-skarza-sie-na-zdezelowany-sprzet-wojskowy-z-usa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimir, po pierwsze to nie znam żadnej armii na świecie, która zaopatruje się na ebay-u, a po drugie to nas też podobnym szrotem obdarowali" i to całkiem niedawno. W obu przypadkach zapewne liczą na to, że zarobią miliony na sprzedaży części zamiennych do tego szrotu - oczywiście sprzedawanych głupolom po lichwiarskich cenach! Zarówno nasi oficjele, jak i ci z UPAiny klaskali uszami" z radości, bo ich nowy Wielki Brat" tak przy okazji poklepał po plecach.

Ale Jankesi już tak mają od czasów, gdy kupowali ziemię od Indian za paciorki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie