Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • bodziu000000

    3206

  • Jedburgh_Ops

    2027

  • karpik

    1845

  • MarekA

    1348

Napisano
36 minut temu, mensguth6 napisał:

Dużo sprzętu latającego na wschodzie Polski, jakaś grubsza akcja?

Nie wiem ale się domyślam. Jak od metronomu, można ustawiać loty. Każdego dnia gdy trwają jakieś negocjacje w sprawie wojny w Ukrainie, dziki kraj z gówna i patyków, w ramach pokazania światu pragnienia pokoju, bezlitośnie bombarduje Ukrainę setkami dronów, rakiet, pocisków i bomb. 

 

Napisano

Zakończyły się rozmowy pokojowe delegacji Ukrainy, USA i Rosji w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Spotkanie będzie kontynuowane w czwartek — poinformowało w środę biuro ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Głos w sprawie zabrał m.in. rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, oskarżając prezydenta Ukrainy o próbę storpedowania porozumienia. — To byłby jego koniec polityczny — ocenił.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/zakonczyly-sie-negocjacje-w-abu-zabi-jest-komunikat/8q5fec9

Napisano (edytowane)

Terminale Starlink przestały działać na całym froncie — ruscy korespondenci wojenni

chodzi oczywiście o te wykorzystywane przez ruskich

Edytowane przez Cypis
  • Super 1
Napisano (edytowane)

Ukraina straciła 55 000 żołnierzy od początku pełnej inwazji — Zełenski

to chyba jednak niemożliwe , żeby starty były tak "małe"

edit , nie uwzględniono osób zaginionych

Edytowane przez Cypis
Napisano

No, ale czemu niby ten afrykanerski ćpun by je miał wyłączyć? Przecież to kolega pomarańczowego pedofila, a więc pośrednio i kolega kacapstwa.

Napisano
9 minut temu, bjar_1 napisał:

No, ale czemu niby ten afrykanerski ćpun by je miał wyłączyć?

Wczoraj były informacje, że to był włam, a nie pełnoprawne użytkowanie Starlinków przez dzikich. Ponoć zhakowali dostęp do nich, a afrykaner się wkurzył, że mu przełamano blokadę zabezpieczeń i nie tyle wyłączono ruskim Starlinki, co po prostu zrobiono im nowy anti-hacking wall.

Napisano

Niemcy zasymulowali atak Rosji w przesmyku suwalskim. NATO poniosło klęskę

Z przeprowadzonej przez niemieckie ośrodki symulacji (gry wojennej), której wyniki zostały zaprezentowane w czwartek, wynika, że Rosja nie miałaby problemu, żeby jeszcze w tym roku podporządkować sobie państwa bałtyckie i przejąć kontrolę nad przesmykiem suwalskim na Litwie. W symulowanym scenariuszu Litwa nie mogła liczyć na pomoc nie tylko Amerykanów, ale też Polski i Niemiec.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie