karpik Napisano 7 Luty Napisano 7 Luty "Zdrajcy mogą otrzymać dożywocie Po odłączeniu terminali satelitarnych Rosjanie napotkali poważne problemy na froncie: całkowicie załamało się dowodzenie wojskami, a na wielu odcinkach wstrzymano ataki. Nie mając planu „B”, okupanci będą teraz próbowali znaleźć zdrajców, którzy zgodzą się „dobrze zarobić”, aktywując satelitarne terminale internetowe Starlink w centrach usług publicznych. Podobne oferty mogą pojawić się w ukraińskich grupach w sieciach społecznościowych, ostrzega ekspert ds. radiotechniki, doradca ministra obrony Siergiej „Flash” Beskrestnow. „Rosjanie próbują znaleźć sposoby na „reanimację” terminali Starlink, ale wszystkie ich pomysły są „banalne”. Wróg może zaproponować „łatwe pieniądze” Ukraińcom, którzy zgodzą się zarejestrować system na własne nazwisko lub fikcyjną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”, powiedział. Jednak wszystkie Starlinki, które Rosjanie będą w stanie w ten sposób „ożywić”, zostaną zablokowane, zauważył Siergiej Beskrestnow. Natomiast obywatele, którzy zdecydują się na współpracę z wrogiem, będą podlegać odpowiedzialności karnej. Obecnie rozważany jest również wariant dożywocia."
Jedburgh_Ops Napisano 7 Luty Napisano 7 Luty 9 minut temu, karpik napisał: "Zdrajcy mogą otrzymać dożywocie Po odłączeniu terminali satelitarnych Rosjanie napotkali poważne problemy na froncie: całkowicie załamało się dowodzenie wojskami, a na wielu odcinkach wstrzymano ataki. Nie mając planu „B”, okupanci będą teraz próbowali znaleźć zdrajców, którzy zgodzą się „dobrze zarobić”, aktywując satelitarne terminale internetowe Starlink w centrach usług publicznych. Podobne oferty mogą pojawić się w ukraińskich grupach w sieciach społecznościowych, ostrzega ekspert ds. radiotechniki, doradca ministra obrony Siergiej „Flash” Beskrestnow. „Rosjanie próbują znaleźć sposoby na „reanimację” terminali Starlink, ale wszystkie ich pomysły są „banalne”. Wróg może zaproponować „łatwe pieniądze” Ukraińcom, którzy zgodzą się zarejestrować system na własne nazwisko lub fikcyjną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”, powiedział. Jednak wszystkie Starlinki, które Rosjanie będą w stanie w ten sposób „ożywić”, zostaną zablokowane, zauważył Siergiej Beskrestnow. Natomiast obywatele, którzy zdecydują się na współpracę z wrogiem, będą podlegać odpowiedzialności karnej. Obecnie rozważany jest również wariant dożywocia." Do tego wszystkiego brakuje dokładnej informacji (pewnie jest tajna/poufna), jaki jest status prawny i operacyjny ukraińskich Starlinków finansowanych przez Polskę? Bo być może są pod kontrolą polskich służb, a wtedy ruskie marzenia o rejestracji na fikcyjne spółki czy martwe dusze spełzną na niczym. Byłoby dziwne, gdyby te polskie/ukraińskie Starlinki nie były kontrolowane przez filtry ukraińskich odpowiedników PESEL oraz CEiDG. Aż takiego frajerstwa to chyba nie ma.
karpik Napisano 7 Luty Napisano 7 Luty Ciepłownia w Biełgorodzie dostała dziś w biały dzień dodatkowe ciepło w stylu himars. VID_20260207_203529_340.mp4
Cypis Napisano 7 Luty Napisano 7 Luty 1 godzinę temu, karpik napisał: Po odłączeniu terminali satelitarnych Rosjanie napotkali poważne problemy na froncie: całkowicie załamało się dowodzenie wojskami, a na wielu odcinkach wstrzymano ataki." szkoda , że zrobiono to tak późno
karpik Napisano 7 Luty Napisano 7 Luty 2 godziny temu, karpik napisał: Ciepłownia w Biełgorodzie dostała dziś w biały dzień dodatkowe ciepło w stylu himars. VID_20260207_203529_340.mp4 W Briańskim też będzie zimno i ciemno. VID_20260207_231604_230.mp4
karpik Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty „Uznany za winnego” radykalizmu: rosyjskie dzieci uczą się, że „wolność to niewola” W tomskiej szkole nr 4 znaleziono nowego ekstremistę. Okazał się nim Winston Smith, bohater powieści George'a Orwella „1984”. Uczniom wyjaśniono, że jego „destrukcyjność” polega na nienawiści do partii, podważaniu zaufania do niej i niebezpiecznych próbach samodzielnego myślenia, co teoretycznie może doprowadzić do rewolucji. Po obejrzeniu ekranizacji powieści uczniom wyraźnie pokazano, dlaczego opór wobec totalitaryzmu jest drogą do radykalizmu. Szkole kieruje członek partii Jedna Rosja, Irina Grabcewicz
pawel_breslau Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty Kilkukrotnie postrzelony w Moskwie generał Władimir Aleksiejew odzyskał przytomność po operacji — podały w sobotę rosyjskie media, cytowane przez Agencję Reutersa. Zagrożenie dla życia wiceszefa rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU minęło. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamach-w-moskwie-nowe-informacje-o-stanie-zdrowia-wiceszefa-gru/6z3hh8l
Cronos Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty 37 minut temu, pawel_breslau napisał: Kilkukrotnie postrzelony w Moskwie generał Władimir Aleksiejew odzyskał przytomność po operacji — podały w sobotę rosyjskie media, cytowane przez Agencję Reutersa. Zagrożenie dla życia wiceszefa rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU minęło. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamach-w-moskwie-nowe-informacje-o-stanie-zdrowia-wiceszefa-gru/6z3hh8l Szybko! Do okna! Bo jeszcze powie ktoś strzelał. 1
karpik Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty 24 minuty temu, Cronos napisał: Szybko! Do okna! Bo jeszcze powie ktoś strzelał. Już wiadomo
Jedburgh_Ops Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty (edytowane) 1 godzinę temu, bodziu000000 napisał: Onuce spałacu brną w kłamstwa dalej Miłośniczka PiS Dorota Gawryluk - i wszystko jasne. Poznałem ją w roku 1995 i wówczas była normalna. Wtedy do głowy by jej nie przyszło trzymać z czymś takim. Mam nadzieję, że zdrowe na umyśle dzieci Solorza po ostatnich zmianach sądowych odsuną tę panią od zarządzania informacjami Polsatu. Edytowane 8 Luty przez Jedburgh_Ops
karpik Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty "Ekspert" Gazety "Polskiej" się pomylił. Rosjanie będą źli na swoje medium.
Cypis Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty 6 minut temu, karpik napisał: "Ekspert" Gazety "Polskiej" się pomylił. Rosjanie będą źli na swoje medium. spokojnie , zaraz republika i nne dorzeczy i typ podobne ogłoszą , że to Domański jeździł po parafiach i wrzucał kasę z KPO albo SAFE
karpik Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty "Epizody walk o Stepnogorsk w obwodzie zaporoskim z udziałem francuskich żołnierzy z grupy taktycznej „Revanche” należącej do Międzynarodowego Legionu GUR Ministerstwa Obrony Ukrainy." VID_20260208_201335_418.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 8 Luty Napisano 8 Luty 3 minuty temu, karpik napisał: "Epizody walk o Stepnogorsk w obwodzie zaporoskim z udziałem francuskich żołnierzy z grupy taktycznej „Revanche” należącej do Międzynarodowego Legionu GUR Ministerstwa Obrony Ukrainy." VID_20260208_201335_418.mp4 Ciekawe. Oficjalnie wiadomo, że francuscy specjalsi ochraniają Zełenskiego. O Francuzach-frontowcach zawsze było w miarę cicho.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się