Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

"Zdrajcy mogą otrzymać dożywocie 

 

Po odłączeniu terminali satelitarnych Rosjanie napotkali poważne problemy na froncie: całkowicie załamało się dowodzenie wojskami, a na wielu odcinkach wstrzymano ataki.

 

Nie mając planu „B”, okupanci będą teraz próbowali znaleźć zdrajców, którzy zgodzą się „dobrze zarobić”, aktywując satelitarne terminale internetowe Starlink w centrach usług publicznych. Podobne oferty mogą pojawić się w ukraińskich grupach w sieciach społecznościowych, ostrzega ekspert ds. radiotechniki, doradca ministra obrony Siergiej „Flash” Beskrestnow.

 

„Rosjanie próbują znaleźć sposoby na „reanimację” terminali Starlink, ale wszystkie ich pomysły są „banalne”. Wróg może zaproponować „łatwe pieniądze” Ukraińcom, którzy zgodzą się zarejestrować system na własne nazwisko lub fikcyjną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”, powiedział.

 

Jednak wszystkie Starlinki, które Rosjanie będą w stanie w ten sposób „ożywić”, zostaną zablokowane, zauważył Siergiej Beskrestnow. Natomiast obywatele, którzy zdecydują się na współpracę z wrogiem, będą podlegać odpowiedzialności karnej. Obecnie rozważany jest również wariant dożywocia."

  • Odpowiedzi 12,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • bodziu000000

    3207

  • Jedburgh_Ops

    2027

  • karpik

    1846

  • MarekA

    1348

Napisano
9 minut temu, karpik napisał:

"Zdrajcy mogą otrzymać dożywocie 

 

Po odłączeniu terminali satelitarnych Rosjanie napotkali poważne problemy na froncie: całkowicie załamało się dowodzenie wojskami, a na wielu odcinkach wstrzymano ataki.

 

Nie mając planu „B”, okupanci będą teraz próbowali znaleźć zdrajców, którzy zgodzą się „dobrze zarobić”, aktywując satelitarne terminale internetowe Starlink w centrach usług publicznych. Podobne oferty mogą pojawić się w ukraińskich grupach w sieciach społecznościowych, ostrzega ekspert ds. radiotechniki, doradca ministra obrony Siergiej „Flash” Beskrestnow.

 

„Rosjanie próbują znaleźć sposoby na „reanimację” terminali Starlink, ale wszystkie ich pomysły są „banalne”. Wróg może zaproponować „łatwe pieniądze” Ukraińcom, którzy zgodzą się zarejestrować system na własne nazwisko lub fikcyjną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”, powiedział.

 

Jednak wszystkie Starlinki, które Rosjanie będą w stanie w ten sposób „ożywić”, zostaną zablokowane, zauważył Siergiej Beskrestnow. Natomiast obywatele, którzy zdecydują się na współpracę z wrogiem, będą podlegać odpowiedzialności karnej. Obecnie rozważany jest również wariant dożywocia."

Do tego wszystkiego brakuje dokładnej informacji (pewnie jest tajna/poufna), jaki jest status prawny i operacyjny ukraińskich Starlinków finansowanych przez Polskę? Bo być może są pod kontrolą polskich służb, a wtedy ruskie marzenia o rejestracji na fikcyjne spółki czy martwe dusze spełzną na niczym. Byłoby dziwne, gdyby te polskie/ukraińskie Starlinki nie były kontrolowane przez filtry ukraińskich odpowiedników PESEL oraz CEiDG. Aż takiego frajerstwa to chyba nie ma.

Napisano
1 godzinę temu, karpik napisał:

Po odłączeniu terminali satelitarnych Rosjanie napotkali poważne problemy na froncie: całkowicie załamało się dowodzenie wojskami, a na wielu odcinkach wstrzymano ataki."

szkoda , że zrobiono to tak późno

Napisano

„Uznany za winnego” radykalizmu: rosyjskie dzieci uczą się, że „wolność to niewola”

W tomskiej szkole nr 4 znaleziono nowego ekstremistę. Okazał się nim Winston Smith, bohater powieści George'a Orwella „1984”. Uczniom wyjaśniono, że jego „destrukcyjność” polega na nienawiści do partii, podważaniu zaufania do niej i niebezpiecznych próbach samodzielnego myślenia, co teoretycznie może doprowadzić do rewolucji. 

Po obejrzeniu ekranizacji powieści uczniom wyraźnie pokazano, dlaczego opór wobec totalitaryzmu jest drogą do radykalizmu. 

Szkole kieruje członek partii Jedna Rosja, Irina Grabcewicz

IMG_20260208_102106_203.jpg

Napisano
37 minut temu, pawel_breslau napisał:

Kilkukrotnie postrzelony w Moskwie generał Władimir Aleksiejew odzyskał przytomność po operacji — podały w sobotę rosyjskie media, cytowane przez Agencję Reutersa. Zagrożenie dla życia wiceszefa rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU minęło.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamach-w-moskwie-nowe-informacje-o-stanie-zdrowia-wiceszefa-gru/6z3hh8l

Szybko! Do okna! Bo jeszcze powie ktoś strzelał.

  • Haha 1
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, bodziu000000 napisał:

Onuce spałacu brną w kłamstwa dalej 

Miłośniczka PiS Dorota Gawryluk - i wszystko jasne. Poznałem ją w roku 1995 i wówczas była normalna. Wtedy do głowy by jej nie przyszło trzymać z czymś takim.

Mam nadzieję, że zdrowe na umyśle dzieci Solorza po ostatnich zmianach sądowych odsuną tę panią od zarządzania informacjami Polsatu.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Napisano
6 minut temu, karpik napisał:

"Ekspert" Gazety "Polskiej" się pomylił. Rosjanie będą źli na swoje medium.

mRLT9hGTVTe3whLr.jpg

spokojnie , zaraz republika i nne dorzeczy i typ podobne ogłoszą , że to Domański jeździł po parafiach i wrzucał kasę z KPO albo SAFE

Napisano
3 minuty temu, karpik napisał:

"Epizody walk o Stepnogorsk w obwodzie zaporoskim z udziałem francuskich żołnierzy z grupy taktycznej „Revanche” należącej do Międzynarodowego Legionu GUR Ministerstwa Obrony Ukrainy."

Ciekawe. Oficjalnie wiadomo, że francuscy specjalsi ochraniają Zełenskiego. O Francuzach-frontowcach zawsze było w miarę cicho.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie