Cypis Napisano 15 Styczeń 2025 Napisano 15 Styczeń 2025 (edytowane) Kolejne ukraińskie drony zostały skutecznie zestrzelone , tym razem nad bazą paliwową w obwodzie woroneskim IMG_5429.MP4 IMG_1384.MP4 Edytowane 15 Styczeń 2025 przez Cypis
lowiec Napisano 15 Styczeń 2025 Napisano 15 Styczeń 2025 Nie wiecie dlaczego część postów nie pojawia się w czasie przeglądania forum? Np poprzednia strona 1 post bodziu0000 niektóre następne, M81 o 21:18 Zdarza się to nagminnie acz nie zawsze.
MarekA Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 11 godzin temu, Tyr napisał: Sie nie martw towarzyszu bolszewiku... Twoi już planują zamknięcie prawicowych mediów a nawet X i Facebooka:) Z komunistycznym pozdrowieniem "Nie ma miejsca dla Ukrainy w UE" - podsumował ostro polityk. "Uważam, że w polskim interesie nie leży członkostwo Ukrainy w Unii Europejskiej" https://wiadomosci.wp.pl/oburzenie-po-slowach-zelenskiego-nie-ma-miejsca-dla-ukrainy-w-ue-7114662471232256a
Tyr Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 A może byś wymienił te korzyści dla Polski po wejściu Ukrainy do UE?
bjar_1 Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 Kampania wyborcza, idzie na to, by spróbować odebrać twardy elektorat Konfederacji. Gdy wygra, to pójdzie na kolanach do Kijowa. 1 1
karpik Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 1 godzinę temu, Tyr napisał: A może byś wymienił te korzyści dla Polski po wejściu Ukrainy do UE? 1
MarekA Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 5 godzin temu, Tyr napisał: A może byś wymienił te korzyści dla Polski po wejściu Ukrainy do UE? Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE. 1
karpik Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 28 minut temu, MarekA napisał: Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE. Każesz zastanowić się wyznawcy nad przekazem propagandowym z Ruspubliki. Powodzenia. Dane zostały zapisane. Tylko do odczytu.
Tyr Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 Godzinę temu, MarekA napisał: Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE. W sumie tak... Niemce zarobią prawie identycznie a my zostaniemy z ręką w nocniku. Napisz jakież to profity... Odbudowa? Już pozamiatane i niemce biorą wszystko, Handel i rynek zbytu? Również pozamiatane, bo co byś chciał sprzedawać na Ukraine czego by niemce nie mogli sprzedać a do niemiec czego by niemce nie mogli kupić na Ukrainie??? Warto poczytać i zagłębić się w temat w analizach gospodarczych a nie w hasełkach lewactwa i liberalstwa... karpik idź no do dobrego speca od dyńki bo projekcja może być powiązana z psychozą...
karpik Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 9 minut temu, Tyr napisał: W sumie tak... Niemce zarobią prawie identycznie a my zostaniemy z ręką w nocniku. Napisz jakież to profity... Odbudowa? Już pozamiatane i niemce biorą wszystko, Handel i rynek zbytu? Również pozamiatane, bo co byś chciał sprzedawać na Ukraine czego by niemce nie mogli sprzedać a do niemiec czego by niemce nie mogli kupić na Ukrainie??? Warto poczytać i zagłębić się w temat w analizach gospodarczych a nie w hasełkach lewactwa i liberalstwa... karpik idź no do dobrego speca od dyńki bo projekcja może być powiązana z psychozą... Nic nie zrozumiesz bo wyznawcy piss to hipokryci i jak to często bywa, nieświadomi swojej hipokryzji. 1
M81 Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 2 godziny temu, MarekA napisał: Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE. Prima aprilis chyba wypada dziś w styczniu
PAULUS_pl Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 1 godzinę temu, M81 napisał: Prima aprilis chyba wypada dziś w styczniu Słabe. Pracuję w jednej z czołowych firm przemysłu obronnego w Niemczech. Kadra średnia i wyższa w tej firmie w około 40% to Polacy. Z różnych powodów, nie tylko finansowych darowali sobie pracę w ojczyźnie. Ja na przykład darowałem ją sobie bo uwłaczało mojej godności salutowanie Misiewiczowi. Ale pisz dalej, poczytam, pośmieję się.
MarekA Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 3 godziny temu, Tyr napisał: W sumie tak... Niemce zarobią prawie identycznie a my zostaniemy z ręką w nocniku. Napisz jakież to profity... Odbudowa? Już pozamiatane i niemce biorą wszystko, Handel i rynek zbytu? Również pozamiatane, bo co byś chciał sprzedawać na Ukraine czego by niemce nie mogli sprzedać a do niemiec czego by niemce nie mogli kupić na Ukrainie??? Warto poczytać i zagłębić się w temat w analizach gospodarczych a nie w hasełkach lewactwa i liberalstwa... karpik idź no do dobrego speca od dyńki bo projekcja może być powiązana z psychozą... Słowo współpraca coś ci mówi? To co napisałeś wygląda jak XIXw. wizja świata imperialno - kolonialnego.
Tyr Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 Tak, tak... teraz nie ma rywalizacji gospodarczej i politycznej a wszystkie narody są braćmi... A już w szczególności niemce się o nas troszczą i dbają by Polska rosła w siłę;)
RDW60 Napisano 16 Styczeń 2025 Napisano 16 Styczeń 2025 Ukraina stawia warunek. Kolejne zaognienie relacji polsko-ukraińskich https://wiadomosci.wp.pl/polska-ma-upamietnic-zolnierzy-upa-jak-szef-ukrainskiego-msz-dolal-oliwy-do-ognia-7114871961480000a
Rekomendowane odpowiedzi