Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nie wiecie dlaczego część postów nie pojawia się w czasie przeglądania forum? Np poprzednia strona 1 post bodziu0000 niektóre następne, M81 o 21:18

Zdarza się to nagminnie acz nie zawsze.

Napisano
11 godzin temu, Tyr napisał:

Sie nie martw towarzyszu bolszewiku... Twoi już planują zamknięcie prawicowych mediów a nawet X i Facebooka:) 

Z komunistycznym pozdrowieniem

"Nie ma miejsca dla Ukrainy w UE" - podsumował ostro polityk.

"Uważam, że w polskim interesie nie leży członkostwo Ukrainy w Unii Europejskiej"

https://wiadomosci.wp.pl/oburzenie-po-slowach-zelenskiego-nie-ma-miejsca-dla-ukrainy-w-ue-7114662471232256a

Napisano
5 godzin temu, Tyr napisał:

A może byś wymienił te korzyści dla Polski po wejściu Ukrainy do UE?

Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE.

  • Tak trzymać 1
Napisano
28 minut temu, MarekA napisał:

Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE.

Każesz zastanowić się wyznawcy nad przekazem propagandowym z Ruspubliki. Powodzenia. Dane zostały zapisane. Tylko do odczytu.

Napisano
Godzinę temu, MarekA napisał:

Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE.

W sumie tak... Niemce zarobią prawie identycznie a my zostaniemy z ręką w nocniku. Napisz jakież to profity... Odbudowa? Już pozamiatane i niemce biorą wszystko, Handel i rynek zbytu? Również pozamiatane, bo co byś chciał sprzedawać na Ukraine czego by niemce nie mogli sprzedać a do niemiec czego by niemce nie mogli kupić na Ukrainie???

Warto poczytać i zagłębić się w temat w analizach gospodarczych a nie w hasełkach lewactwa i liberalstwa...

karpik idź no do dobrego speca od dyńki bo projekcja może być powiązana z psychozą...

Napisano
9 minut temu, Tyr napisał:

W sumie tak... Niemce zarobią prawie identycznie a my zostaniemy z ręką w nocniku. Napisz jakież to profity... Odbudowa? Już pozamiatane i niemce biorą wszystko, Handel i rynek zbytu? Również pozamiatane, bo co byś chciał sprzedawać na Ukraine czego by niemce nie mogli sprzedać a do niemiec czego by niemce nie mogli kupić na Ukrainie???

Warto poczytać i zagłębić się w temat w analizach gospodarczych a nie w hasełkach lewactwa i liberalstwa...

karpik idź no do dobrego speca od dyńki bo projekcja może być powiązana z psychozą...

Nic nie zrozumiesz bo wyznawcy piss to hipokryci i jak to często bywa, nieświadomi swojej hipokryzji.

  • Super 1
Napisano
2 godziny temu, MarekA napisał:

Są podobne do tych jakie uzyskały Niemcy po wstąpieniu Polski do UE.

Prima aprilis chyba wypada dziś w styczniu😁

Napisano
1 godzinę temu, M81 napisał:

Prima aprilis chyba wypada dziś w styczniu😁

Słabe.

Pracuję w jednej z czołowych firm przemysłu obronnego w Niemczech. Kadra średnia i wyższa w tej firmie w około 40% to Polacy. Z różnych powodów, nie tylko finansowych darowali sobie pracę w ojczyźnie.

Ja na przykład darowałem ją sobie bo uwłaczało mojej godności salutowanie Misiewiczowi.

Ale pisz dalej, poczytam, pośmieję się.

Napisano
3 godziny temu, Tyr napisał:

W sumie tak... Niemce zarobią prawie identycznie a my zostaniemy z ręką w nocniku. Napisz jakież to profity... Odbudowa? Już pozamiatane i niemce biorą wszystko, Handel i rynek zbytu? Również pozamiatane, bo co byś chciał sprzedawać na Ukraine czego by niemce nie mogli sprzedać a do niemiec czego by niemce nie mogli kupić na Ukrainie???

Warto poczytać i zagłębić się w temat w analizach gospodarczych a nie w hasełkach lewactwa i liberalstwa...

karpik idź no do dobrego speca od dyńki bo projekcja może być powiązana z psychozą...

Słowo współpraca coś ci mówi? To co napisałeś wygląda jak XIXw. wizja świata imperialno - kolonialnego.

Napisano

Tak, tak... teraz nie ma rywalizacji gospodarczej i politycznej a wszystkie narody są braćmi... A już w szczególności niemce się o nas troszczą i dbają by Polska rosła w siłę;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie