Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

Ernst & Young (czyli głównie USA) podzielił już tort odbudowy Ukrainy po wojnie. Polska dostała do „odbudowy” Obwód Doniecki. Gratulacje Polsko. Może w XXV, a może w XXX wieku nie będzie tam już ruskiej okupacji i polski biznes nacieszy się możliwością dochodów z odbudowy Ukrainy.

Czyli dokładnie „Iraq case study”. Polsce pod prysznicem upadło mydło, nachyliła się po nie, a wtedy państwa Zachodu podeszły do Polski od tyłu i…

Ale za to PiSowskie prymitywy za sześć dni zrobią nam defiladę wojskową stulecia. Co będzie jechało na czele defilady? Może zakłady na temat tego, Made in Where? będzie jechało na czele…

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je...

"...Czyli dokładnie „Iraq case study”...."

Wiem, że ani ja, ani Ty nie jesteśmy zaskoczeni... Ciekawe, czy i kto, dla odmiany, jest...
Żeby "coś" ugrać, to trzeba się liczyć na Świecie, "coś" znaczyć, a nie być ze wszystkimi dookoła, wliczając Morze Bałtyckie, skłóconym...

EY bym się może nie sugerował, ale niczego w razie W także bym nie oczekiwał...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedburgh_Ops, co do doradców, to przecież tam już otwarcie pokazywali naszych serwisantów od Krabów, więc i wszyscy inni zainteresowani z pewnością na miejscu siedzą i nikogo to nie dziwi. I każdy co bardziej interesujący rosyjski sprzęt jest z pewnością elegancko pakowany, z obowiązkową kokardą, i odsyłany na wiwinsekcję.

A że coś czasem pojedzie w drugą stronę... no nie są to najnowsze sprzęty, i zgadzam się że z najnowszej techniki wykastrowane.

Z resztą popatrz co się działo pod Robotyne, tam zachodnie wozy utracone ponad miesiąc temu Ukraińcy właśnie odzyskali i odsyłają do remontu.

Rosjanie nie tylko nie zadbali by je wywieźć do zbadania, ale nawet by je spalić zanim musieli się wycofać. Profeska pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

"...Czyli dokładnie „Iraq case study”...."

Wiem, że ani ja, ani Ty nie jesteśmy zaskoczeni... Ciekawe, czy i kto, dla odmiany, jest...
Żeby "coś" ugrać, to trzeba się liczyć na Świecie, "coś" znaczyć, a nie być ze wszystkimi dookoła, wliczając Morze Bałtyckie, skłóconym...

EY bym się może nie sugerował, ale niczego w razie W także bym nie oczekiwał...

 

O czym ty do nas rozmawiasz? To twoje wydumki czy oficjalny przekaz opozycji? Nie ze wszystkimi mamy złe stosunki a jedynie z lewactwem zainteresowanym utworzeniem zsrr 2.0 a najbardziej z dołującymi politycznie i ekonomicznie niemcami. Sorry, niedługo to będą nie landy a emiraty... Nawet Francja ostatnio powoli od nich się odwraca w naszą stronę.  Nigdy nie mieliśmy tak dobrych stosunków z dawnymi demoludami, Bałkanami, kilkoma krajami w zachodniej Europie. Nigdy nie mieliśmy tak dobrej i częstej prasy na świecie i prognoz na dalsze lata.

Reasumując: 

Nie wciskaj agitacyjnej żenuy, że bankrutujące, politycznie, moralnie a nawet gospodarczo lewactwo to wszyscy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr a ty tę prasę czytasz ?? tak po Bułgarsku lub Rumuńsku albo po  Czesku?? a może tak po Estońsku , Litewsku  jesteś lingwistą że się wypowiadasz jaka prasa w świecie pelikanie naszej królewskiej władzy. Na pewno mamy w byłych demoludach na Węgrzech super prasę na wiele wiele lat !!

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Landszaft napisał:

Tyr a ty tę prasę czytasz ?? tak po Bułgarsku lub Rumuńsku albo po  Czesku?? a może tak po Estońsku , Litewsku 

Duda mu tłumaczy , masz jakieś wątpliwości co do wartości przekładu?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cypis napisał:

Reklamowana jest jako Defilada tysiąclecia

Mam nadzieję, że nie będę zawiedziony i usłyszę bełkot o kupieniu 500 himarsów przez SZ RP. W wiekopomnych przemówieniach na tej defiladzie bardzo liczę na (prawdziwą) informację o 65-procentowych stanach osobowych w trzech dywizjach i o tworzeniu czwartej metodą kanibalizacji pozostałych trzech. Ale nie mam pomysłu, kto będzie wyznaczony do przemówienia na temat tworzenia piątej i szóstej dywizji SZ RP? Najprawdopodobniej będzie to prezes tego ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie