Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
18 minut temu, bjar_1 napisał:

Byłam osobiście na granicy z Białorusią i tam naprawdę nie ma aktualnie kobiet i dzieci, są sami terroryści wysłani przez Putina. To zupełnie inna sytuacja od tej, kiedy rządził PiS i kręciłam film „Granica” - mówiła na naszej antenie Agnieszka Holland.

Ot stary a łyka jak młody pelikan to fake

Napisano

toska

"Ot stary a łyka jak młody pelikan to fake "

W sumie..., pomijając okoliczności przyrody, fajnie by było :-) Choć podobno to 1:1 cytat z programu radiowego.
Prawilna strona internetów od wczoraj grzeje i komentuje ten cytat....

Napisano

„Nie wykluczam otwarcia rosyjsko-białoruskiego drugiego frontu. Razem z Putinem i Janukowyczem do Mińska przyjechali wszyscy. Ich nowy minister obrony i sam Ławrow. To źle. Bardzo źle” - deputowany Szewczenko

  • Słabe 1
Napisano

Госсекретарь США Блинкен попросил Байдена снять ограничения на использование американского оружия, которое есть в Украине

photo_2024-05-24_17-11-06.jpg

  • Słabe 1
Napisano
5 godzin temu, Cypis napisał:

Prawdopodobne uszkodzenia/zniszczenia Suchojów na lotnisku Kuszewska

Czyżby jeden z nich był w malowaniu „Russkich Witjazi”? 
 

M.

  • Super 1
Napisano
55 minut temu, beaviso napisał:

Czyżby jeden z nich był w malowaniu „Russkich Witjazi”? 
 

M.

Tak wygląda , może ściągają na front wszystko co jeszcze lata ?

  • Słabe 1
Napisano

"Siły Zbrojne Ukrainy zatrzymały wojska rosyjskie w kierunku Charkowa i prowadzą działania kontrofensywne, — Sztab Generalny."

IMG_20240524_201844_473.jpg

  • Słabe 1
Napisano
17 minut temu, M81 napisał:

😆

 

Co na to najlepszy sojusznik partii piss?

"Według węgierskiego premiera węgierscy wojskowi i prawnicy już pracują nad opracowaniem nowej koncepcji, która wyróżniłaby Węgry spośród innych członków NATO. Jak Orbán cytuje Bloomberg, chodzi o to, jak Węgry mogą utrzymać członkostwo w NATO w taki sposób, aby nie musiały uczestniczyć w działaniach NATO poza terytorium Sojuszu.

 

Wiadomo, że wojska węgierskie biorą obecnie udział w dwóch misjach Sojuszu poza terytorium NATO – w Iraku i Kosowie. Członkowie NATO mają również możliwość rezygnacji z wszelkich misji wojskowych, chociaż zawsze zachęca się do jak najszerszego uczestnictwa.

 

Oświadczenie Orbána nadeszło w czasie, gdy sojusz opracowywał pakiet wsparcia dla Ukrainy , który zostanie zaprezentowany w lipcu na szczycie przywódców krajów członkowskich w Waszyngtonie.

 

Szef węgierskiego rządu powiedział, że jego kraj zasadniczo nie zgadza się z oceną części członków NATO, że Rosja po Ukrainie dokona inwazji na wschodnią flankę Sojuszu, gdyż obecną wojnę, jego zdaniem, należy postrzegać jako wojnę pomiędzy „dwoma słowiańskimi Państwa.""

  • Słabe 1
Napisano
Teraz, Czlowieksniegu napisał:

bjar- specjalnie dla Ciebie... i prawej strony internetów :-)

Tak przypuszczałem, że takie indywiduum raczej nie nawraca się ot tak, samo z siebie.

  • Słabe 1
Napisano
11 minutes ago, karpik napisał:

Co na to najlepszy sojusznik partii piss?

"Według węgierskiego premiera węgierscy wojskowi i prawnicy już pracują nad opracowaniem nowej koncepcji, która wyróżniłaby Węgry spośród innych członków NATO. Jak Orbán cytuje Bloomberg, chodzi o to, jak Węgry mogą utrzymać członkostwo w NATO w taki sposób, aby nie musiały uczestniczyć w działaniach NATO poza terytorium Sojuszu.

 

Wiadomo, że wojska węgierskie biorą obecnie udział w dwóch misjach Sojuszu poza terytorium NATO – w Iraku i Kosowie. Członkowie NATO mają również możliwość rezygnacji z wszelkich misji wojskowych, chociaż zawsze zachęca się do jak najszerszego uczestnictwa.

 

Oświadczenie Orbána nadeszło w czasie, gdy sojusz opracowywał pakiet wsparcia dla Ukrainy , który zostanie zaprezentowany w lipcu na szczycie przywódców krajów członkowskich w Waszyngtonie.

 

Szef węgierskiego rządu powiedział, że jego kraj zasadniczo nie zgadza się z oceną części członków NATO, że Rosja po Ukrainie dokona inwazji na wschodnią flankę Sojuszu, gdyż obecną wojnę, jego zdaniem, należy postrzegać jako wojnę pomiędzy „dwoma słowiańskimi Państwa.""

Przypomnieć warto, że sojusz jest paktem OBRONNYM.

Po drugie natomiast-  specjaliści od stosunków międzynarodowych z pewnością przypomną casus pewnego wysokiego generała w kepi...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie