Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kiedyś temu czemuś na hasło „przekażcie sobie znak pokoju” podałem temu czemuś rękę! Do dziś nie mogę się nadziwić, że mi nie uschła, a wręcz przeciwnie - jak machałem nią hantlami tak macham. Ale nie miałem wyjścia, bo to była msza za mojego ś.p. ojca, a to coś jak raz przylazło na tę mszę ze swoimi rozwydrzonymi bachorami, które tę mszę zrujnowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z planowanym nabyciem 30 proc. udziałów w spółce przez Aramco Overseas Company B.V. związane jest potencjalne ryzyko niekontrolowanego, dalszego zbycia tych udziałów w Rafinerii Gdańskiej, nabytych uprzednio przez ten podmiot w efekcie realizacji środków zaradczych, a w konsekwencji dostęp do rynku paliwowego w Polsce"

"Rafineria Gdańska posiada znaczny udział w rynku rafineryjnym w Polsce, głównie w zakresie zaopatrzenia w paliwa silnikowe. Biorąc pod uwagę strategiczny charakter tej spółki i jej wpływ na bezpieczeństwo paliwowe w Polsce, zasadne jest umieszczenie spółki w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie wykazu podmiotów podlegających ochronie oraz właściwych dla nich organów kontroli"

 

Zaskoczeni są proszeni o podniesienie ręki do góry.


PS Proszę pamiętać, że:

 

Prezes Orlenu Daniel Obajtek odnosząc się do powyższych kwestii, mówił, że zarzuty wobec umowy zawartej z Saudi Aramco są skandaliczne i podważają wiarygodność państwa polskiego. Jego zdaniem krytyka oparta na szczątkowych informacjach w postaci przecieków umów zagraża bezpieczeństwu Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fala napisał:

Z jakiej perspektywy i kto by nie malował to zawsze wychodzi jedno....

cymbał.jpg

W Polsce na tę chwilę nie ma ministra edukacji. Ten pan, co najwyżej, bardzo by chciał być szkolnym rechrystializatorem/ konkwistadorem, ale jest w tym nieskuteczny, nieudolny, a w większości prób po prostu śmieszny. -----> śmietnik historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bjar_1 napisał:

 Ale muzykanty numer reżimówce wywinęli.

Podziwiać odwagę. Pewnie uciekają przez zielona granicę, bez kasy i ścigani przez siepaczy z psami. Tak ryzykować wieloletnim więzieniem dla idei... Szacun, naprawdę niewielu jest takich ludzi w show biznesie :)

Ps. Jak się mylę to proszę o sprostowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Podziwiać odwagę. Pewnie uciekają przez zielona granicę, bez kasy i ścigani przez siepaczy z psami. Tak ryzykować wieloletnim więzieniem dla idei... Szacun, naprawdę niewielu jest takich ludzi w show biznesie :)"

 

Ja wiem, że ty ani telewizji, ani może i radia, ale masz i używasz komputer...
Sprawdź sobie reakcję na Sylwestra TVP w np twitterze, ale po prawej (?) stronie internetu- przykład, czyli osła Kowalskiego wkleiłem wczoraj.

 

PS Bo Zenek z playback'u, to podobno żadne zaskoczenie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, takafura napisał:

Podziwiać odwagę. Pewnie uciekają przez zielona granicę, bez kasy i ścigani przez siepaczy z psami. Tak ryzykować wieloletnim więzieniem dla idei... Szacun, naprawdę niewielu jest takich ludzi w show biznesie :)

Ps. Jak się mylę to proszę o sprostowanie.

 

Wykonawcom mogą skoczyć, ale za pewnik, że głowy polecą w szczujni, na zlecenie polityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tyr napisał:

celownik snajperski wg opozycji...

FXF5GrRXEAMkFs0.jpg

Oni na prawdę wyemitowali to tyle razy podczas"wiadomości"?  ja nie  moge , ale  poje..by. Ty swoim idiotycznym wpisem  też widzę od  tej normy nie odbiegasz. Pytanie tylko czy jesteś po stronie tych co te idiotyzmy wymyślają czy po tej co je łykać  maja .

Weź wytłumacz mi -osobie prostej- jaką funkcje(Ja myślę że celowniczą) ten "krzyżyk" pełni w tych materiałach. Chętnie wysłucham  jakie masz przemyślenia i argumenty

Edytowane przez canabis.dw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie