Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest kwintesencja, Dr hab. Maciej Górecki, socjolog i politolog, naukowiec z Uniwersytetu Warszawskiego jako przewodnik duchowy i mentalny - cytuję:

"Szczerze? Wolę, żeby mną zarządzała bezpośrednio KE i Ursula von der Leyen niż skorumpowana, faszystowska ferajna Kaczyńskiego"

 

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

320379109_850504746278157_5992946671564650750_n.jpg

To by się zgadzało🤣.

"RDIF: Argentyna otrzymała najwięcej dawek szczepionki Sputnik V i wygrała Puchar Świata @frodo mordor

Większość dawek rosyjskiej szczepionki Sputnik V wyeksportowano do Argentyny. Nawet Prezydent

Argentyna zaszczepiła „Sputnika V”.

Dziś reprezentacja pokonała Francję w rzutach karnych i została mistrzynią świata. Wypadek? nie myślimy."

IMG_20221219_111051_503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2022 o 18:55, Czlowieksniegu napisał:

...choć Cenckiewicz twierdzi...

PiSowski Cenckiewicz,… indiański tropiciel śladów… stanu wojennego.

Weź nie rozśmieszaj ludzi, bo teraz mróz i a nuż zajady im pękną.

Cenckiewicz (ur. 1971) – o stanie wojennym wie tyle, że mu Teleranek zabrali. Tropiciel teczek na każdego, kto mu politycznie nie pasuje. Słusznie Tomasz Piątek (i na pewno nie tylko on, bo prof. Friszke też nie zgadza się z działalnością tego typa) nazywa go pseudohistorykiem. Dostałby Cenckiewicz w stanie wojennym w dupę za noszenie amerykańskiej kurtki M65, albo poszedłby za noszenie tej kurtki na przesłuchanie do WSW (osobiście znam takie przypadki) i miałby po tym przesłuchaniu założoną teczkę to inaczej by dziś śpiewał. Albo gdyby sprowadził z RFN samochód (jak setki tysięcy ówczesnych Polaków) i nie zdążył zdjąć jajowatych tablic i zmienić ich na peerelowskie to też by wylądował na SB i miałby teczkę. Również osobiście znam takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Merill_Marauder napisał:

Sprowadził samochód z RFN? Osobiście znam obywatela, który ma założoną teczkę ponieważ dał ogłoszenie o posiadaniu do sprzedaży czterech nowych opon marki Stomil do wozu marki Feller Im Alle Teile model 125P(adnij).

Takie coś, jak pisowski Cenckiewicz, nie ma najzieleńszego pojęcia, czym się zajmuje. W stanie wojennym, gdy było -30°, mnie i mojego ojca na Placu Dzierżyńskiego zwinęła szumowina ORMO za co? Za KTWL (Kurtka Technika Wojsk Lotniczych). Obaj byliśmy z lotnictwa cywilnego, ale takie kurtki urzędowo nam się należały od aparatu PRL. I kto wie, może też mamy teczki? Za noszenie kurtki M65 też wylądowałem na WSW, czyli w bezpiece. I byłem pytany np. o to, jakie są moje związki z Ambasadą Stanów Zjednoczonych i jej biblioteką? Może mam po tym teczkę, może nie. A taki Cenckiewicz tylko się bawi teczkami, gdy gnojek miał wtedy zabranego czeskiego Krecika w teleranku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu opozycja... Zwykłe towarzystwo wzajemnej adoracji resortowych sierot po komunie;) A z moderatorami to jeden zbanował wszystkich innych moderatorów (z wyjątkiem nomen omen człowiekaśniegu) a drugi pisał, że dobrze, że Lech zginął bo on go nie lubił a księdza po kolędzie zepchnie ze schodów... Zaraz jak tak dalej pójdzie z moderowaniem przez ww. to forum przyjmie patronat Cyby...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie