Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.7


Rekomendowane odpowiedzi

Tyr...

Nie wiem, nie interesuje mnie to...

A wkleiłem z trzech powodów:

- po pierwsze primo, jeden z użytkowników Forum nie wierzył w cytaty z powyższego artykułu, które wcześniej podawałem...

- po drugie primo, stanowi to doskonały (?) przykład myślenia największego antykomunisty XX wieku, jakim ma być oficjalnie Kornel Morawiecki... a w co nie wierzy większość osób, które wiedzą więcej niż oficjalne panegiryki...

- po trzecie, jako przeciwwaga dla wielu innych podobnych cytatów i osób, na których dziś, słusznie lub nie, psy są wieszane...

 

 

PS

"Donek z ekipą, scholz, macron i berlusconi " a gdzie zapomniałeś o wielu innych sojusznikach? Gdzie Orban, Salvini, LePen, itp itd?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Ano, robi się lipa.

"Odcięta jest autostrada Bachmut - Lisiczansk - Butusov."

IMG_20220525_122639_077.jpg

Telenowela.

"Szef Ługańskiej OVA Siergiej Gajdai zdementował informację, że wróg odciął autostradę Lisiczańsk-Bachmut."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Kilka lat temu Rosja skupowała na całym świecie stare T-34 , w kolejnej fazie +operacji specjalnej" będą się super nadawały do kolejnego ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asvad Idrisov, dowódca drugiej kompanii pułku specjalnego im. Ramzana Kadyrowa, został zabity przez ukraińskich żołnierzy - przekazało Centrum Komunikacji Strategicznej Sił Zbrojnych Ukrainy. Asvad Idrisov był także kapitanem policji.

"Operacja Don_Gon_Don trwa. Tym razem kapitan VIP Asbad Idrisov, dowódca drugiej kompanii pułku specjalnego Kadyrow, dołączył do VIP fanów twórczości Kobzona" - czytamy we wpisie Centrum Komunikacji Strategicznej Sił Zbrojnych Ukrainy. Ponadto zginął dowódca 5. plutonu pułku chorążych Gapur Dakałow oraz zastępca dowódcy 4. plutonu pułku starszych sierżant Ali Betishev.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie